piątek, 18 października 2019 napisz DONOS@

Zimowe Mistrzostwa Miasta w Deblu

Foto: Zimowe Mistrzostwa Miasta w Deblu
cz pon, 07 stycznia 2019 08:29

Zimowe Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie skierowane do dzieci i młodzieży naszego miasta cieszyły się dużym zainteresowaniem. Przez dwa grudniowe weekendy halę sportową III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży odwiedziło ponad dziewięćdziesięciu tenisistów. Najmłodsi uczestnicy to jeszcze przedszkolaki, natomiast najstarsi to licealiści z łomżyńskich szkół. Z racji na wysoką frekwencję, co zawsze bardzo cieszy organizatorów, turniej rozegrano systemem gry podwójnej oraz w formie Talentiady tenisowej dla najmłodszych.

Gem, set, mecz - Siódemka

Foto: Gem, set, mecz - Siódemka
cz pt, 04 stycznia 2019 08:35

„Waść machasz, jak cepem” – tego cytatu z ulubionego przez Polaków „Potopu” Henryka Sienkiewicza nijak nie da się użyć w stosunku do któregokolwiek uczestnika realizowanego w Szkole Podstawowej nr 7 w Łomży programu Tenis10. Pierwsze półrocze szkolnych zajęć tenisa podsumowane. Młodzi następcy Agnieszki Radwańskiej i Jerzego Janowicza od początku roku szkolnego uczestniczący w programie Tenis10, odebrali pamiątkowe medale, a także puchary za rozegrane w ramach podsumowania zawody sprawdzające ich umiejętności.

Wiktor Kosowski trzeci w Turnieju Tenisa Kadetów w Warszawie

Foto: Wiktor Kosowski trzeci w Turnieju Tenisa Kadetó...
cz śr, 02 stycznia 2019 08:26

Wiktor Kosowski zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym zajął trzecie miejsce w singlu i grze deblowej w Turnieju Tenisa Kadetów w Warszawie (chłopcy do lat 16). - To dobry wynik. Nasz tenisista od tego roku gra w Kadetach, a to wiąże się z rywalizacją ze starszymi zawodnikami – wyjaśnia Tomasz Waldziński, trener młodego łomżyńskiego tenisisty dodając, że są „dobrej myśli”, przed sobotnimi Mistrzostwami Polski w Toruniu.

Kosowski mistrzem województwa w tenisie

Foto: Kosowski mistrzem województwa w tenisie
cz pon, 26 listopada 2018 08:12

Wiktor Kosowski zawodnik UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym wygrał Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Kadetów w Tenisie. Turniej odbył się w Tabędzu koło Zambrowa.

Udany start zimowego sezonu tenisistów

Foto: Udany start zimowego sezonu tenisistów
cz wt, 06 listopada 2018 08:22

Wiktor Kosowski pierwszy w Grodzisku Mazowieckim, Szymon Klewicki drugi w Olsztynie, Aniela Galińska w ćwierćfinale w Warszawie. Tak przedstawiają się turniejowe osiągnięcia zawodników UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym.

Turniej skrzatek

Foto: Turniej skrzatek
cz wt, 04 września 2018 08:17

Aniela Galińska zawodniczka UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym została wicemistrzynią województwa podlaskiego skrzatek w tenisie czyli dziewcząt do lat 12. Łomżanka w finale turnieju MJ Cup musiała uznać wyższość starszej koleżanki z Suwałk Pauliny Aleksandrowicz (NST podlaskie), a trzecie miejsce w turnieju zajęła Sandra Bałdyga (UKS Return Łomża).

Kosowski wygrał w Łomży

Foto: Kosowski wygrał w Łomży
cz pon, 27 sierpnia 2018 10:15

Wiktor Kosowski z Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym wygrał Mistrzostwa Podlasia Młodzików w Tenisie HEXABANK CUP. Wicemistrzem województwa został Łukasz Brzozowski z UKS Sokół - Asy Białystok. W półfinale turnieju uplasowali się Błażej Rafałowski i Antek Śmiechowski (obaj UKS Return Łomża).

Rośnie nam kolejna świetna tenisistka

Foto: Rośnie nam kolejna świetna tenisistka
cz śr, 22 sierpnia 2018 08:10

Aniela Galińska, zawodniczka UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym zajęła trzecie miejsce w Turnieju Klasyfikacyjnym Skrzatek w Łęczycy. - Myślę, że rośnie nam kolejna świetna tenisistka – mówi Tomasz Waldziński, trener tenisa.

Kosowski wygrał w Warszawie

Foto: Kosowski wygrał w Warszawie
cz cz, 09 sierpnia 2018 07:56

Wiktor Kosowski zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym wygrał turniej tenisa kadetów (chłopców do lat 16) w Warszawie. Zawody zostały zorganizowane przez Centrum Tenisowe Presige Warszawa.

Sukcesy tenisisty

Foto: Sukcesy tenisisty
cz cz, 26 lipca 2018 14:47

Wiktor Kosowski zawodnik UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym zajął drugie miejsce w deblu we Wrocławiu i drugie miejsce w grze singlowej w Bielsko Białej. To były Ogólnopolskie Turnieje Klasyfikacyjne zaliczane do punktacji Polskiego Związku Tenisa.

Mistrzostwa miasta w tenisie

Foto: Mistrzostwa miasta w tenisie
cz wt, 19 czerwca 2018 09:12

Adam Chojnowski, Ola Niklewicz, Sandra Bałdyga, Hubert Woronowicz, Staś Śmiechowski, Dominika Bikowska, Iza Waldzińska to zwycięzcy letnich mistrzostw miasta Łomży w tenisie dla dzieci i młodzieży. W turnieju wystartowało 93 tenisistów w wieku od 5 do 19 lat.

Faworytka wygrała

Foto: Faworytka wygrała
cz wt, 12 czerwca 2018 09:02

Natalia Jagiełło z Gdańska wygrała czwartą edycję Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Młodziczek w Tenisie Piątuś Cup. W tym roku w wyniku wyrównanych i długo trwających pojedynków rywalizacja na kortach przy III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży wydłużyła się z trzech do czterech dni, przy czym każdego dnia turniej toczył się do późnych godzin wieczornych. 16 tenisistek z Warszawy, Łodzi, Gdańska, Radomia, Poznania i Łomży rozegrało w sumie 48 pojedynków. Zwyciężczyni tegorocznej edycji wygrała wszystkie swoje mecze, nie tracąc przy tym nawet seta. Drugie miejsce zajęła Barbara Downar (GAT Gdańsk), a trzecia była Wiktoria Kuczyńska (Park Tenisowy Olimpia Poznań).

Kosowski trzeci w Super Seria Młodzików w Gdańsku

Foto: Kosowski trzeci w Super Seria Młodzików w Gdańsku
cz pon, 04 czerwca 2018 08:12

Wiktor Kosowski, zawodnik UKS „Return” Łomża działający przy III Liceum Ogólnokształcącym zajął trzecie miejsce w singlu i drugie w deblu w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym - Super Seria Młodzików w Gdańsku.

Szymon Klewicki trzeci w Olsztynie

Foto: Szymon Klewicki trzeci w Olsztynie
cz wt, 24 kwietnia 2018 09:04

Ośmioletni tenisista Szymon Klewicki, trenujący w UKS Return Łomża przy III Liceum Ogólnokształcącym, zajął trzecie miejsce w generalnej klasyfikacji podsumowującej cykl turniejów Tenis 10 w Olsztynie. - To duży sukces młodziutkiego mieszkańca Łomży – mówi Tomasz Waldziński, trener UKS Return Łomża.

Udany tenisowo weekend

Foto: Udany tenisowo weekend
cz pon, 26 marca 2018 08:03

Wiktor Kosowski pierwszy, Antek Śmiechowski trzeci w Białymstoku. Trzeci również Szymom Klewicki, ale w Olsztynie. Bardzo dobrze zaprezentowali się tenisiści UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym, którzy w weekend grali na turniejach w miastach wojewódzkich.

Klewicki Szymon wygrał turniej Tenis 10

Foto: Klewicki Szymon wygrał turniej Tenis 10
cz wt, 20 marca 2018 08:56

Szymon Klewicki, zawodnik UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym, wygrał turniej z cyklu Tenis 10 w Piszu.

Mistrzostwa Podlasia w tenisie do lat 12

Foto: Mistrzostwa Podlasia w tenisie do lat 12
cz pon, 12 lutego 2018 08:18

Sandra Bałdyga druga w singlu i pierwsza w deblu, Ola Wawrzyniak trzecia w singlu - to wyniki zawodniczek UKS Return Łomża, klubu tenisowego działającego przy III LO w Łomży, w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Skrzatów w Tenisie. Turniej odbył się w Białymstoku na kortach KT Zwierzyniec Białystok.

Najlepsi szósty rok z rzędu

Foto: Najlepsi szósty rok z rzędu
cz śr, 07 lutego 2018 08:34

Uczniowski Klub Sportowy „Return” Łomża, działający przy III LO, po raz szósty z rzędu został najlepszym tenisowym klubem w województwie podlaskim. To wynik najnowszego - za rok 2017 - rankingu Polskiego Związku Tenisa. W skali kraju łomżyński klub plasuje się na 44 miejscu, a liderem rankingu jest KS Górnik Bytom.

Tenisiści z zacięciem

Foto: Tenisiści z zacięciem
cz pt, 19 stycznia 2018 08:27

Szymon Klewicki, młody tenisista z klubu UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym, wygrał swój pierwszy turniej. Zawody Elite Cup zostały rozegrane w Mrągowie zgodnie z zasadami ogólnopolskiego programu Tenis 10 rekomendowanego przez Polski Związek Tenisa. Szymon wygrał kategorię niebieską - dzieci do lat 6.

Awans młodego tenisisty

Foto: Awans młodego tenisisty
cz cz, 11 stycznia 2018 08:16

Wiktor Kosowski, uczeń Szkoły Podstawowej Nr 7 i zawodnik UKS „Return” Łomża, działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym, zajmuje 17 miejsce w rankingu Polskiego Związku Tenisa. Na liście rankingowej PZT Młodzików (chłopców do lat 14) sklasyfikowanych jest 362 tenisistów z całej Polski.

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę