Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 29 stycznia 2022 napisz DONOS@

Wiktor ponownie na podium OTK

cz śr, 28 sierpnia 2019 12:38

Wiktor Kosowski, zawodnik UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym, zajął drugie miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym WILSON CUP ŁĘCZYCA OPEN. W zawodach wzięło udział 21 tenisistów z Gańska, Szczecina, Poznania, Łodzi,Olsztyna, Warszawy, Sopotu, Kalisza i Łomży.

„MJ CUP” - Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Kadetek

cz pon, 26 sierpnia 2019 08:26

Agata Dębek (UKS Return Łomża) zajęła drugie miejsce w singlu i pierwsze w grze deblowej w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Kadetek w tenisie „MJ CUP”. Mistrzostwa Podlasia dziewcząt do lat 16 zostały rozegrane na kortach III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży dzięki wsparciu finansowemu Państwa Ani i Tomasza Męczkowskich – właścicieli firmy MJ Jedwabne.

Udane wakacyjne starty Wiktora

cz śr, 14 sierpnia 2019 13:29

Wiktor Kosowski, zawodnik UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym, pierwszą połowę wakacji zamknął licznymi sukcesami na korcie. - Nasz tenisista stawał na podium ogólnopolskich turniejów zarówno w grze singlowej jak i w deblu - mówi trener Tomasz Waldziński podkreślając wysoką formę młodego tenisisty z Łomży.

Mistrzowski tenis na wózkach

cz wt, 06 sierpnia 2019 10:47

Zawodnicy UKS Return Łomża obronili brązowy medal wywalczony przed rokiem w Drużynowych Mistrzostwach Polski w tenisie ziemnym na wózkach. Mistrzostwa odbyły się w pierwszych dniach sierpnia 2019 r. na kortach w Płocku.

Wakacyjne sukcesy tenisistów Returna

cz pon, 29 lipca 2019 13:10

Wiktor Kosowski drugi na Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym w Puławach w grze deblowej, a Aniela Galińska trzecia w singlu i pierwsza w deblu w Olsztynie. Łomżyńscy tenisiści reprezentujący UKS Return Łomża, działający przy III Liceum Ogólnokształcącym, mimo wakacji bardzo dobrze prezentują się na kortach.

Letnie Mistrzostwa Miasta w Tenisie 2019

cz śr, 19 czerwca 2019 08:36

Adam Chojnowski, Marysia Rusiecka, Maja Rezka, Aniela Galińska lub Błażej Rafałowski, Bartłomiej Biedrzycki oraz Iza Waldzińska to zwycięzcy Letnich Mistrzostw Miasta Łomży w Tenisie dla Dzieci i Młodzieży. W turnieju wystartowało 92 tenisistów w wieku od 6 do 18 lat.

Udane starty łomżyńskich tenisistów

cz wt, 18 czerwca 2019 08:20

Sandra z Anielą w Białymstoku, a Bartek w Ostrołęce. Zawodnicy klubu tenisowego UKS „Return” Łomża, działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym, wygrali Wojewódzkie Turnieje Klasyfikacyjne w tenisie do lat dwunastu i dziesięciu.

Langiewicz wygrała Piątuś CUP 2019

cz pon, 03 czerwca 2019 15:30

Nie było niespodzianki. Pola Langiewicz z Bielsko-Białej wygrała Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodziczek w Tenisie Piątuś CUP 2019. Najwyżej rozstawiona w turnieju zawodniczka w finalne gładko pokonała Karolinę Rajcę z Łodzi. Wcześniej dwa półfinały były wyjątkowo zacięte i zakończyły się tai-brekami 11:9 i 10:7.

Tenisistki rozpoczęły Piątuś CUP 2019

cz so, 01 czerwca 2019 11:34

Pola Langiewicz z Bielsko-Białej jest 12. rakietą tenisowa wśród polskich młodziczek, ale Tomasz Waldziński obstawia, że wygra Julia Cieśluk – dziś 28. według rankingu Polskiego Związku Tenisa zawodniczka klubu z Radomia. Na kortach przy III Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Senatorskiej wystartował Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodziczek w Tenisie Piątuś CUP 2019. Rywalizuje 14 zawodniczek, w wieku do 14 lat, z niemal z każdego regionu Polski.

Pierwsze punkty Wiktora w turniejach międzynarodowych.

cz śr, 15 maja 2019 08:16

Wiktor Kosowski, zawodnik UKS Return Łomża działającym przy III Liceum Ogólnokształcącym, zdobył pierwsze punkty na międzynarodowym turnieju Tennis Europe w Zabrzu. Wiktor zagrał w turnieju głównym gdzie w pierwszym meczu pokonał Bohdana Suprun (Ukraina) 1/6 6/0 6/4. W kolejnym meczu po wyrównanej trzysetowej walce uległ zawodnikowi rozstawionemu z numerem cztery Czechowi Martinowi Guras (4) 1/6 7/6 (6) 2/6.

Mistrzowie województwa

cz śr, 03 kwietnia 2019 08:24

Sandra Bałdyga i Wiktor Kosowski z UKS Return Łomża, działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym, wygrali Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Kadetów w Tenisie.

Na podium Mistrzostw Województwa Skrzatek w Tenisie

cz pon, 11 marca 2019 08:24

Sandra Bałdyga zawodniczka UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym zajęła drugie miejsce w singlu i deblu w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Skrzatek w Tenisie. Świetnie zaprezentowała się również Aniela Galińska, która zajęła trzecie w grze pojedynczej i drugie w deblu.

Mały tenisista

cz wt, 26 lutego 2019 08:23

Szymon Klewicki zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym zajął drugie miejsce w turnieju Tenis 10 w Warszawie. W zawodach pomarańczową piłką grały dzieci do lat 9.

W Siódemce stawiają na tenis

cz śr, 20 lutego 2019 17:02

To, że nie ma „tenisa ziemnego” (chyba, że taki z wykorzystaniem szpadla podczas prac w ogródku ;-), a po prostu „tenis”, od dłuższego czasu wiedzą już wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 w Łomży, a zwłaszcza ci najmłodsi, którzy od września uczestniczą w szkole w zorganizowanej nauce tej pięknej gry. Znajomość prawidłowego nazewnictwa to jednak tylko odrobinka korzyści, jakie niesie ze sobą fakt, iż to właśnie Siódemka jako jedyna szkoła w regionie uzyskała akceptację Polskiego Związku Tenisowego i przystąpiła do realizacji Narodowego Programu Upowszechniania Tenisa „Tenis10”.

UKS Return Łomża najlepszym klubem tenisowym w województwie

cz wt, 05 lutego 2019 08:13

Uczniowski Klub Sportowy „Return” Łomża, działający przy III LO, został najlepszym tenisowym klubem w województwie podlaskim już po raz siódmy z rzędu. To wynik najnowszego - za rok 2018 - rankingu Polskiego Związku Tenisa. W skali kraju łomżyński klub plasuje się na 58 miejscu, na 132 AT Dzikiewicz Białystok, 188 zajmuje UKS Sokół Asy Białystok a liderem rankingu jest BKT Advantage Bielsko-Biała.

Aniela i Sandra drugie w deblu w Radomiu

cz wt, 15 stycznia 2019 10:40

Sandra Bałdyga i Aniela Galińska, zawodniczki UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym, zajęły drugi miejsce w grze podwójnej w Turnieju Tenisa AT Masters w Radomiu. W zawodach wystartowało 16 tenisistek w wieku do lat 12 z Radomia, Krakowa, Warszawy, Łodzi i Łomży.

Zimowe Mistrzostwa Miasta w Deblu

cz pon, 07 stycznia 2019 08:29

Zimowe Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie skierowane do dzieci i młodzieży naszego miasta cieszyły się dużym zainteresowaniem. Przez dwa grudniowe weekendy halę sportową III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży odwiedziło ponad dziewięćdziesięciu tenisistów. Najmłodsi uczestnicy to jeszcze przedszkolaki, natomiast najstarsi to licealiści z łomżyńskich szkół. Z racji na wysoką frekwencję, co zawsze bardzo cieszy organizatorów, turniej rozegrano systemem gry podwójnej oraz w formie Talentiady tenisowej dla najmłodszych.

Gem, set, mecz - Siódemka

cz pt, 04 stycznia 2019 08:35

„Waść machasz, jak cepem” – tego cytatu z ulubionego przez Polaków „Potopu” Henryka Sienkiewicza nijak nie da się użyć w stosunku do któregokolwiek uczestnika realizowanego w Szkole Podstawowej nr 7 w Łomży programu Tenis10. Pierwsze półrocze szkolnych zajęć tenisa podsumowane. Młodzi następcy Agnieszki Radwańskiej i Jerzego Janowicza od początku roku szkolnego uczestniczący w programie Tenis10, odebrali pamiątkowe medale, a także puchary za rozegrane w ramach podsumowania zawody sprawdzające ich umiejętności.

Wiktor Kosowski trzeci w Turnieju Tenisa Kadetów w Warszawie

cz śr, 02 stycznia 2019 08:26

Wiktor Kosowski zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym zajął trzecie miejsce w singlu i grze deblowej w Turnieju Tenisa Kadetów w Warszawie (chłopcy do lat 16). - To dobry wynik. Nasz tenisista od tego roku gra w Kadetach, a to wiąże się z rywalizacją ze starszymi zawodnikami – wyjaśnia Tomasz Waldziński, trener młodego łomżyńskiego tenisisty dodając, że są „dobrej myśli”, przed sobotnimi Mistrzostwami Polski w Toruniu.

Kosowski mistrzem województwa w tenisie

cz pon, 26 listopada 2018 08:12

Wiktor Kosowski zawodnik UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym wygrał Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Kadetów w Tenisie. Turniej odbył się w Tabędzu koło Zambrowa.

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę