niedziela, 17 grudnia 2017 napisz DONOS@

Faworyt nie zawiódł

cz wt, 20 września 2016 08:45

Dwunasta edycja turnieju tenisowego JBB Nadzieja Cup zakończona. W tym roku zwycięzcą okazał się Szymon Kielan (PKT Pabianice), 6 młodzik w Polsce. Wygrywając turniej w Łomży potwierdził pozycję turniejowej jedynki.

JBB Nadzieja Cup 2016

cz cz, 15 września 2016 11:28

Szósty w rankingu młodych polskich tenisistów Szymon Kielan z PKT Pabianice to najwyżej rozstawiony zawodnik, który zapowiedział się do udziału w tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego JBB Nadzieja Cup Młodzików w Tenisie. Od piątku na kortach tenisowych przy III LO przy ulicy Senatorskiej 13 w Łomży rywalizowało będzie 16 tenisistów w wieku do 14 lat. Przyjadą między innymi z Warszawy, Bytomia, Pabianic, Stalowej Woli, Łodzi, Gdańska, Olsztyna oraz z Białegostoku.

Kosowski zaskoczył w Warszawie i Wrocławiu

cz pon, 29 sierpnia 2016 08:02

Wiktor Kosowski zawodnik UKS Return Łomża działającego przy III Liceum bardzo dobrze zaprezentował się startując w turniejach tenisa w Warszawie i we Wrocławiu. W Warszawie w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym młodzików Wiktor zajął trzecie miejsce w singlu i drugie w grze deblowej grając wspólnie z Wojtkiem Murawskim (Eurotenis Łódź). - Największe wakacyjne osiągnięcie Wiktora to drugie miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym skrzatów we Wrocławiu – mówi trener Tomasz Waldziński. - Nasz tenisista wygrał tam cztery trudne mecze przegrywając jedynie w finale z turniejową jedynką Zgoła Goranem (AZS Poznań).

Wakacyjne sukcesy tenisistek

cz wt, 16 sierpnia 2016 10:00

Tenisistki Aleksandra Czerwińska i Anita Szepelska, zawodniczki UKS Return Łomża, działającego przy III LO w Łomży, bardzo dobrze zaprezentowały się na kortach Warszawy, Gdyni, Gdańska i Poznania. - Anita przyzwyczaiła nas już do sukcesów w turniejach ogólnopolskich, natomiast zwycięstwo Oli w Warszawie to dobry prognostyk na przyszłość - mówi trener Tomasz Waldziński.

Mistrzostwa Miasta Łomży dla dzieci i młodzieży w tenisie

cz pt, 24 czerwca 2016 08:07

Przez dwa weekendy czerwca tenisiści z Łomży sprawdzali swoje umiejętności rozgrywając Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie dla Dzieci i Młodzieży. W tym roku, w letniej edycji corocznych rozgrywek wzięła udział rekordowa liczba dzieci, bo aż ponad 80 osób w siedmiu kategoriach wiekowych. Turniej odbył się pod patronatem prezydenta miasta Łomży - Mariusza Chrzanowskiego.

Wiktor Kosowski ponownie zachwyca

cz śr, 22 czerwca 2016 08:21

Wiktor Kosowski zawodnik UKS Return Łomża działający przy III LO w Łomży zajął pierwsze miejsce w singlu i trzecie w deblu w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Skrzatów organizowanym przez Tenis Klub Sportowy Jawczyce. Turniej rozpisany był na 32 zawodników, a Wiktor ze względu na najwyższą pozycję rankingową PZT rozstawiony był z numerem 1.

Faworytka nie zawiodła

cz pon, 13 czerwca 2016 08:39

Martyna Szynkowska reprezentująca UKS RP SPORT Olsztyn wygrała II Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny młodziczek „Piątuś” Cup, który przez trzy dni rozgrywany był na kortach przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży. W zawodach punktowanych przez Polski Związek Tenisa rywalizowało 13 młodych zawodniczek min. z Gdańska, Olsztyna, Łodzi, Lublina, Warszawy oraz oczywiście, z Łomży.

Wiktor Kosowski podwójnie złoty

cz pon, 30 maja 2016 08:49

Wiktor Kosowski, zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III LO, wygrał Turniej Tenisa Skrzatów w Żyrardowie (chłopcy do lat 12). Wiktor spośród 40 startujących tenisistów okazał się najlepszy zarówno w singlu jak i w deblu.

Szepelska dwa razy druga

cz wt, 24 maja 2016 08:28

Anita Szepelska, zawodniczka UKS „Return” Łomża działającego przy III LO w Łomży zajęła drugie miejsce w singlu i drugie miejsce w deblu w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Kadetek w Tenisie, który w Puławach zorganizował miejscowy UKT Chemik. - Cieszy nas wysoka forma Anity, przed czerwcowymi Mistrzostwami Polski – mówi Tomasz Waldziński, trener zawodniczki.

Trenowali z najlepszymi na świecie

cz pon, 16 maja 2016 10:52

Zawodnicy UKS Return Łomża – Anita Szepelska, Aleksandra Czerwińska, Katarzyna Przybyszewska, Maja Cyndzas, Marcel Bałdyga, Wiktor Kosowski i Adam Chojnowski – trenowali w Barcelonie w Akademii Tenisowej Sánchez- Casal. Z młodymi tenisistami z Łomży trenowali między innymi Sergio Casal, Stefan Ortega, Lorenzo Fargas i David Lopez uznawani za jednych z najlepszych trenerów tenisa na świecie.

Kosowski drugi wśród Skrzatów

cz cz, 31 marca 2016 08:39

Wiktor Kosowski, zawodnik UKS „Return” Łomża działający przy III LO odniósł kolejne zwycięstwa w Turnieju Tenisa Skrzatów w Warszawie. W rozgrywkach organizowanych przez Centrum Tenisowe Prestige Jawna Warszawa uczestniczyło 40 młodych tenisistów, a Wiktor Kosowski zajął w nich drugie miejsce.

Czerwińska druga

cz wt, 22 marca 2016 08:39

Aleksandra Czerwińska, zawodniczka UKS „Return” Łomża działającego przy III LO w Łomży, zajęła drugie miejsce w turnieju tenisa w Warszawie. Na kortach klubu De Ski Warszawa rywalizowało 17 tenisistek (młodziczki do lat 14) z Warszawy, Łodzi, Brwinowa, Nowego Dworu Mazowieckiego i Łomży.

Wiktor Kosowski ponownie trzeci w Warszawie

cz pon, 14 marca 2016 09:48

Wiktor Kosowski, zawodnik UKS Return Łomża działającego przy III LO, zajął trzecie miejsce w turnieju tenisowym skrzatów (chłopcy do lat 12) w Warszawie. Zawody, które zgromadziły 34 zawodników zostały organizowane przez Centrum Tenisowe Prestige.

Czerwińska na podium

cz pon, 07 marca 2016 08:21

Aleksandra Czerwińska zawodniczka UKS „Return” Łomża działającego przy III LO w Łomży zajęła trzecie miejsce w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Młodziczek w Tenisie. Organizatorem imprezy był UKT Radość 90 Warszawa.

Witek Kosowski znowu na podium

cz pt, 04 marca 2016 08:20

Wiktor Kosowski, zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III LO w Łomży, zajął trzecie miejsce w singlu i pierwsze w grze deblowej w Turnieju Klasyfikacyjnym Skrzatów w Tenisie w Warszawie. - Drabinka turniejowa rozpisana była na 64 zawodników, dlatego wynik Wiktora to sukces i powód do dumy – podkreśla trener Tomasz Waldziński.

Kosowski wygrał w Piotrkowie Trybunalskim

cz pon, 08 lutego 2016 08:02

Wiktor Kosowski uczeń SP nr 7 i zawodnik UKS Return Łomża działającego przy III LO wygrał turniej tenisa w Piotrkowie Trybunalskim. W zawodach wystartowało 20 młodych tenisistów (kat. skrzaty do lat 12), a organizatorem sportowej imprezy był Klub Tenisowy TUKS „Kozica” Piotrków Trybunalski.

„Return” znowu najlepszy w województwie

cz pt, 22 stycznia 2016 09:31

Już po raz czwarty z rzędu Uczniowski Klub Sportowy „Return” Łomża, działający przy III LO w Łomży, został najlepszym tenisowym klubem w województwie podlaskim. To wynik najnowszego - za rok 2015 r. - rankingu Polskiego Związku Tenisa. W skali kraju łomżyński klub plasuje się na 50 miejscu, a liderem rankingu jest Klub Tenisowy AZS Poznań.

Kolejny sukces Wiktora

cz wt, 19 stycznia 2016 08:46

Wiktor Kosowski, zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III LO w Łomży, zajął trzecie miejsce w grze singlowej i pierwsze w deblu podczas Turnieju Tenisa w Warszawie. W zawodach wystartowało dwudziestu ośmiu młodych tenisistów, a - jak podkreśla trener Tomasz Waldziński, Wiktor doszedł do półfinału tracąc tylko jednego jednego gema!

Awans Szepelskiej

cz pon, 11 stycznia 2016 08:45

Anita Szepelska zawodniczka UKS "Return" Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym zajmuje dwunaste miejsce w rankingu Kadetek Polskiego Związku Tenisa. Na liście rankingowej PZT  kadetek (dziewczęta do lat 16) sklasyfikowane są 193 tenisistki z Polski.

Szepelska na podium w Poznaniu

cz pon, 04 stycznia 2016 08:10

Anita Szepelska zawodniczka UKS „Return” Łomża działającego przy III LO w Łomży zajęła 3 miejsce w singlu i 2 w grze deblowej z Martą Jaśkiewicz (AZS Łódź) w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Kadetek w Tenisie w Poznaniu. Tomasz Waldziński, trener zawodniczki podkreśla, że turniej był bardzo silnie obsadzony i wynik Anity jest powodem do dumy.

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »