czwartek, 19 października 2017 napisz DONOS@

Dobry występ młodego tenisisty

cz nie, 10 września 2006 23:04

Konrad Wyszyński zawodnik UKS "Return" Łomża zajął II miejsce w zakończonym w niedzielę (10.09.2006 r.) w Białymstoku Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Skrzatów. W turnieju startowało osiemnastu zawodników z Białegostoku, Łomży, Suwałk i Ełku. W finale Konrad uległ starszemu o rok i bardzo utytułowanemu Rafałowi Mysliwiec 6/0 6/3 rozstawionemu z numerem 46 na listach PZT Skrzatów w Polsce.

Nadzieja CUP 2006

mm pon, 04 września 2006 08:19

Marek Oratowski z klubu GKS "Górnik" Łęczna został triumfatorem Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Mężczyzn NADZIEJA CUP 2006. Był to turniej trzeciej rangi z pulą nagród 5000 zł i 64 punktami do rankingu PZT. Przez cztery dni na kortach III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży o miano najlepszego walczyło 24 zawodników z różnych stron Polski( Sopot, Warszawa, Lublin, Łódź, Białystok). Wysoka ranga turnieju ściągnęła do Łomży zawodników z pierwszej 20- stki Polski.

Rusza Turniej „Nadzieja CUP”

cz śr, 30 sierpnia 2006 19:52

W czwartek w Łomży rozpoczyna się Ogólnopolski Turniej Tenisowy Nadzieja Cup. Organizatorami są Radio Nadzieja i klub tenisowy UKS Return Łomża. Turniej jest pierwszym tej rangi wydarzeniem w województwie podlaskim. Na rozpoczynające się w czwartek zawody do Łomży przyjedzie 30 zawodników z czołowych miejsc na liście rankingowej Polskiego Związku Tenisowego.

Tenisowe sukcesy Emilii Brzóski

cz nie, 16 lipca 2006 22:47

Mimo wakacyjnego weekendu i ogromnego upału na kortach III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży odbył się Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Juniorek (dziewczęta do lat 18). Pierwsze miejsce zajęła łomżanka Emilia Brzóska z UKS „Return” Łomża wygrywając z Karoliną Stepaniuk („Stanley” Białystok) wynikiem 6:0, 6:2.

W Perspektywie liczy się tylko Return

cz nie, 25 czerwca 2006 09:12

W sobotę na kortach Skeate Parku w Łomży zakończył się turniej tenisa zorganizowany przez: LZS i SM Perspektywa. Zawodnicy UKS „Return” Łomża zajęli pierwsze miejsca w każdej kategorii wiekowej.

Letnie tenisowe mistrzostwa Łomży zakończone

cz pon, 19 czerwca 2006 13:48

Ponad 50 młodych tenisistów zmagało się na kortach przy III Liceum Ogólnokształcącym w Letnich Mistrzostwach Łomży w Tenisie. Zawody zorganizował UKS Return Łomża wespół z III LO. Przez kolejne dwa weekendy w słońcu i spiekocie tenisiści walczyli o miano najlepszego...

Durzyńska najlepsza...

cz wt, 13 czerwca 2006 23:46

W Białymstoku zakończył się Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Młodziczek (dziewczęta do lat 14). Aleksandra Durzyńska- zawodniczka UKS „Return” Łomża zajęła pierwsze miejsce wygrywając w finale z Hanną Marcinkiewicz (Stanley Białystok) 6:1, 6:4.

Letnie Mistrzostwa Łomży

cz nie, 11 czerwca 2006 23:54

W miniony weekend na kortach III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży rozpoczęły się Letnie Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie dla dzieci i młodzieży. W turnieju bierze udział ponad 50 osób. Najmłodszy zawodnik to Dominik Gąsiewski, który jest uczniem I klasy SP4. Jednak większość uczestników stanowi młodzież gimnazjalna.

Złoty debel

cz cz, 27 kwietnia 2006 22:16

Emilia Brzóska UKS „Return” Łomża wspólnie z Martą Lewandowską MKS „Pogoń” Siedlce wygrały Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Tenisa w Deblu kat. juniorzy. W finale pokonały białostoczanki Justynę Oksień i Izabelą Kożuchowską - obie UKS „Sokół Asy”.

Łomżyńscy tenisiści na białostockich kortach

cz wt, 11 kwietnia 2006 22:48

Pracowity weekend mieli tenisiści z klubu UKS „Return” Łomża. Troje z nich uczestniczyło w rozgrywanym w białostockiej Hali Sportowej Fan Tenis Turnieju Tenisa Młodzików, który był punktowany przez Polski Związek Tenisa. Jak podkreśla Tomasz Waldziński trener łomżyńskiego klubu występ łomżan był udany.

Waldziński wiceprezesem PWZT

cz nie, 02 kwietnia 2006 13:02

Łomżanin Tomasz Waldziński - założyciel i trener UKS „Return” Łomża - został wiceprezesem d/s metodyczno-szkoleniowych Podlaskiego Wojewódzkiego Związku Tenisowego. 31 marca podczas zjazdu tenisistów w Białymstoku utworzono związek. Jak podkreśla Waldziński – powołanie PWZT to milowy krok w stronę rozwoju tenisa w województwie podlaskim.

Kolejne podium Durzyńskiej

cz wt, 14 marca 2006 18:28

Aleksandra Durzyńska z UKS Return w Łomży zajęła trzecie miejsce w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w tenisie ziemnym kadetek. Trzynastoletnia łomżanka startująca z szesnastolatkami przegrała walkę o finał z zawodniczką Stanleya Białystok, Katarzyną Wojniak w setach: 2/6 7/5 i 6/7.

Mistrzyni kortów

cz wt, 21 lutego 2006 13:08

Emilia Brzóska – młoda łomżyńska tenisistka wygrała Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek w Białymstoku. W finałowym meczu ograła w trzech setach Izabelę Korzuchowską (UKS Sokół Asy Białystok) 1:6, 6:3, 7:5. Emilia trenuje w Klubie Tenisa Return działającym przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży.

Tenisowi Mistrzowie Łomży

cz pon, 20 lutego 2006 12:28

Eliza Truszkowska, Rafał Chojnowski i Marcin Jarmołowicz to zwycięzcy pierwszych Otwartych Mistrzostwach Łomży w tenisie ziemnym dzieci i młodzieży. Zimowym Turnieju Tenisa zorganizował UKS Return Łomża działający przy III LO w Łomży. Wzięło w nim udział niema 40 młodych tenisistów.

Tenisiści na kortach

cz nie, 12 lutego 2006 12:03

40 młodych tenisistów i tenisistek gra w pierwszym Zimowym Turnieju Tenisa o Mistrzostwo Łomży. Turniej dla uczniów wszystkich typów łomżyńskich szkół zorganizował UKS Return Łomża – klub tenisa działający przy III Liceum Ogólnokształcącym im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego Armii Krajowej. Rozgrywki rozpocznęły się w niedzielę i będą kontynuowane za tydzień.

Durzyńska na podium

cz wt, 17 stycznia 2006 23:09

Młoda łomżyńska tenisistka Aleksandra Durzyńska z klubu UKS Return Łomża zajęła trzecie miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Młodziczek. Mistrzostwa rozegrano w sobotę i niedziele w Białymstoku. Ola poza brązowym medalem w singlu, zdołała także srebro w deblu grając w parze z Hanną Marcinkiewicz z klubu Stenley Białystok.

Łomża górą!

cz pon, 05 września 2005 19:07

Sebastian Zalewski z UKS Return Łomża zwyciężył w I Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Nadzieja CUP. W finale łomżyniak pokonał Piotra Dzikiewicza z klubu Stanley Białystok wynikiem: 6:4; 7:6. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie. Finał rozpoczął się w niedzielę, kilka minut po godzinie 17-stej. Po ponad dwugodzinnej walce, spotkanie zostało przełożone. Powodem był zapadający zmrok.

Nadzieja CUP jeszcze trwa

cz pon, 05 września 2005 11:27

Do poniedziałku przedłużył się I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny seniorów w tenisie ziemnym NADZIEJA CUP. W sobotę i niedzielę walczyło w nim 23. zawodników z Warszawy, Olsztyna, Białegostoku i Łomży. W niedzielę po południu na placu boju, w walce finałowej pzostało już tylko dwóch graczy: Piotr Dzikiewicz z klubu Stanley Białystok oraz Sebastian Zalewski z UKSu Return Łomża. Po blisko trzygodzinnej rywalizacji mecz został przerwany z powodu zapadającego zmierzchu.

Wielkie rakiety

cz pon, 29 sierpnia 2005 15:27

Po raz pierwszy w historii województwa podlaskiego w Białymstoku na kortach Uczniowskiego Klubu Sportowego Sokół - Asy odbył się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorów w tenisie ziemnym. Startowało 16 zawodników.

Łomża w natarciu

cz pon, 13 czerwca 2005 15:06

Tak jak browar "Łomża" przypuścił ofensywę na białostocki rynek, tak tenisiści z tego miasta dzielnie rywalizują z kolegami ze stolicy Podlasia. W pierwszym od 40 lat turnieju klasyfikacyjnym seniorów jaki odbył się nad Białka, zwyciężył łomżanin Sebastian Zalewski.

« · «« · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · »