piątek, 23 sierpnia 2019 napisz DONOS@

Skrzat z możliwościami...

Foto: Skrzat z możliwościami...
cz pon, 01 czerwca 2009 06:00

Adam Karwowski, zawodnik UKS „Return” Łomża, dobrze zaprezentował się w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Skrzatów w Elblągu. W grze deblowej wspólnie ze swoim kolegą Mateuszem Smolnickim ( ST „Gem” Warszawa) zajął III miejsce. Turniej w Elblągu był kolejnym etapem przygotowań zawodnika przez Mistrzostw Polski Skrzatów, które odbędą się jeszcze w czerwcu.

Sukces Mateusza

cz pon, 23 marca 2009 06:37

Mateusz Ilaszczuk, tenisista UKS „Return” Łomża dobrze zaprezentował się w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Juniorów, które rozegrano w Białymstoku. Zawodnik Returnu zajął II miejsce z grze deblowej wspólnie z Kamilem Danilukiem (TT „Stanley” Białystok), a singlu doszedł do półfinału.

Prawie jak Dawid z Goliatem...

Foto: Prawie jak Dawid z Goliatem...
cz cz, 05 marca 2009 23:13

Łomżyński Skrzat - Adam Karwowski zajął II miejsce w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Kadetów w Tenisie. W turnieju startowało 16 zawodników z województwa podlaskiego, w tym aż pięciu to tenisiści UKS "Return" Łomża. Tenisiści toczyli zacięte pojedynki na kortach TT Stanley w Białymstoku.

Tenisowy ogólniak

Foto: Tenisowy ogólniak
cz śr, 11 lutego 2009 07:08

Ewelina Drewnowska i Michał Zyskowski zostali tenisowymi mistrzami III LO. Podczas ferii zimowych w III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży odbył się Wewnątrzszkolny Turniej Tenisa. Uczestnikami turnieju była młodzież liceum, która uprawia tę dyscyplinę sportu na lekcjach wychowania fizycznego oraz na zajęciach pozalekcyjnych.

Zimowe Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym

Foto: Zimowe Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie dla d...
cz pon, 05 stycznia 2009 12:12

60 młodych tenisistów w wieku od 5 do 18 lat wystartowało w Zimowych Mistrzostwach Miasta Łomży w Tenisie dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym oraz Talentiadzie Tenisowej. Organizatorem zawodów był UKS „Return” Łomża działający przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży.

Konrad Mistrzem Młodzików na Podlasiu!

Foto: Konrad Mistrzem Młodzików na Podlasiu!
cz pon, 08 grudnia 2008 11:56

Konrad Wyszyński zawodnik UKS „Return” Łomża wygrał Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodzików w Tenisie. W mikołajkowy weekend o mistrzowski tytuł walczyło 10 zawodników, w tym czterech białostoczan, oraz sześciu łomżyńskich tenisistów. W finale Konrad pokonał pokonał klubowego przyjaciela Adama Karwowskiego, a trzecie miejsce ex aequo należało do Kacpra Zalewskiego (również UKS "Return" Łomża) oraz Piotr Andraka (TT "Stanley" Białystok). W turnieju debla I miejsce wywalczyła para Konrad Wyszyński oraz Piotr Andraka pokonując w finale Kacpra Zalewskiego oraz Adama Karwowskiego wynikiem 6/3 7/5.

Mistrzostwa Podlasia Skrzatów w tenisie

Foto: Mistrzostwa Podlasia Skrzatów w tenisie
cz nie, 30 listopada 2008 23:03

Adam Karwowski wygrał Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Skrzatów w Tenisie. Zawodnik klubu UKS „Return” Łomża działającego przy III LO w Łomży podczas turnieju nie stracił nawet seta. W półfinale 60 60 pokonał Aleksandra Krupskiego (UKS "Sokół Asy" Białystok ) natomiast w finale ograł 61 61 Karola Borowskiego (TT "Stanley" Białystok). Adam Karwowski wspólnie z Karolem Borowskim wygrali również Mistrzostwa Podlasia w grze deblowej.

Konrad Wyszyński trzeci wśród tenisowych kadetów podlaskiego

Foto: Konrad Wyszyński trzeci wśród tenisowych kadetó...
cz pon, 24 listopada 2008 23:33

Na kortach TT Stanley Białystok odbyły się Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Kadetów w Tenisie. W turnieju startowało szesnastu zawodników w tym dwóch łomżyńskich tenisistów: Konrad Wyszyński i Mateusz Ilaszczuk z klubu UKS Return Łomża działający przy III LO w Łomży.

Karwowski pierwszy w singlu i w deblu

Foto: Karwowski pierwszy w singlu i w deblu
cz pt, 17 października 2008 13:07

Na kortach III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży odbył się Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów w Tenisie. Sympatycy tenisa mieli okazję podziwiać pojedynki tenisistów w kategorii Skrzaty (czyli chłopcy do 12 roku życia). Doskonałą formę zaprezentował zawodnik UKS „Return” Łomża - Adam Karwowski, który bez utraty seta doszedł do finału, a w nim pokonał Wojciecha Bauera (UKS „Sokół-Asy” Białystok) wynikiem 6/1 6/4.

Obóz tenisowy BGŻ „Knieja”

cz wt, 07 października 2008 11:33

Po raz kolejny na przełomie czerwca i lipca UKS „Return” Łomża zorganizował zgrupowanie sportowe, w którym uczestniczyli łomżyńscy tenisiści. Jak co roku miejscem doskonalenia formy sportowców był Ośrodek Rekreacyjno- Sportowy BGŻ „Knieja” k/o Rajgrodu.

Turniej Tenisa Skrzatów w Białymstoku

Foto: Turniej Tenisa Skrzatów w Białymstoku
cz pon, 06 października 2008 22:35

Adam Karwowski zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym zajął II miejsce w Turnieju Tenisa Skrzatów rozgrywanym w Białymstoku. W finałowej walce Adam musiał uznać wyższość Roberta Liubysa z Piotrkowa Trybunalskiego.

Mistrzostwa Łomży w Tenisie

Foto: Mistrzostwa Łomży w Tenisie
cz cz, 19 czerwca 2008 13:55

Na kortach III Liceum Ogólnokształcącego przy ulicy Senatorskiej odbyły się kolejne Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie. Przez minione dwa weekendy (7.06- 8.06, 14.06- 15.06) ponad 40 osób ze szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych rywalizowało o Puchary i inne nagrody. Mistrzostwa odbywały się w trzech kategoriach: dziewcząt, chłopców i miksta.

Tenisowy sezon rozpoczęty!

Foto: Tenisowy sezon rozpoczęty!
cz cz, 12 czerwca 2008 11:48

Aktywny okres przeżywały korty tenisowe na ulicy Senatorskiej przy III LO w Łomży. W minionym czasie UKS „Return” Łomża zorganizował trzy turnieje pod patronatem Polskiego Związku Tenisa - Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Skrzatów w Tenisie (24- 25.05.), Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów w Tenisie (30-31.05) i Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodzików w Tenisie (7-8.06)

Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie

Foto: Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie
cz pon, 21 kwietnia 2008 06:12

Zakończył się Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie w grze deblowej. Zawodnicy rywalizowali w trzech kategoriach: dwie kategorie dziewcząt - młodsze i starsze, oraz chłopców. Równocześnie z Mistrzostwami Miasta Łomży odbywała się Talentiada Tenisowa zorganizowana przez Klub UKS „Return” dla dzieci w wieku od 5-8 roku życia.

Tenisowi mistrzowie

Foto: Tenisowi mistrzowie
cz wt, 19 lutego 2008 17:47

Zawodnicy UKS „Return” Łomża działającego przy III LO w Łomży mistrzami województwa podlaskiego młodzików w tenisie! Konrad Wyszyński i Kacper Zalewski zajęli I miejsce w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Młodzików w tenisie gra deblowa.

Mistrzostwa Miast Łomży w Tenisie

Foto: Mistrzostwa Miast Łomży w Tenisie
cz wt, 15 stycznia 2008 14:50

Jak co roku w grudniu na sali gimnastycznej III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży odbyły się Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie dla Dzieci i Młodzieży. W turnieju wystartowało 40 osób rywalizujących ze sobą w czterech kategoriach.

Mistrzostwa III LO w Tenisie

Foto: Mistrzostwa III LO w Tenisie
cz cz, 10 stycznia 2008 13:31

W hali III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży odbyły się Mistrzostwa Szkoły w tenisie. Turniej rozgrywany był w dwóch kategoriach i wzięło w nim udział 16 uczniów naszego liceum.

Turniej Skrzatów

Foto: Turniej Skrzatów
cz śr, 17 października 2007 06:23

W Białymstoku zakończył się Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów w Tenisie, w którym wystartowało trzech naszych zawodników - Konrad Wyszyński, Kacper Zalewski i debiutant Adam Karwowski.Dwunastolatkowie Konrad i Kacper zamknęli letni sezon gier udanymi występami.

Zakończył się III Turniej Nadzieja Cup

Foto: Zakończył się III Turniej Nadzieja Cup
Tomasz Waldziński nie, 02 września 2007 21:36

Andrzej Mach z KKT Wrocław zwyciężył w III Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym „Nadzieja Cup". W grze podwójnej najlepsi okazali się Kacper Procki i Piotr Ciałkowski z Warszawy. Gospodarze bardziej niż z wyniku sportowego mogą być zadowoleni z sukcesu organizacyjnego.

« · «« · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę