sobota, 25 maja 2019 napisz DONOS@

Konrad Wyszyński trzeci wśród tenisowych kadetów podlaskiego

Foto: Konrad Wyszyński trzeci wśród tenisowych kadetó...
cz pon, 24 listopada 2008 23:33

Na kortach TT Stanley Białystok odbyły się Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Kadetów w Tenisie. W turnieju startowało szesnastu zawodników w tym dwóch łomżyńskich tenisistów: Konrad Wyszyński i Mateusz Ilaszczuk z klubu UKS Return Łomża działający przy III LO w Łomży.

Karwowski pierwszy w singlu i w deblu

Foto: Karwowski pierwszy w singlu i w deblu
cz pt, 17 października 2008 13:07

Na kortach III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży odbył się Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów w Tenisie. Sympatycy tenisa mieli okazję podziwiać pojedynki tenisistów w kategorii Skrzaty (czyli chłopcy do 12 roku życia). Doskonałą formę zaprezentował zawodnik UKS „Return” Łomża - Adam Karwowski, który bez utraty seta doszedł do finału, a w nim pokonał Wojciecha Bauera (UKS „Sokół-Asy” Białystok) wynikiem 6/1 6/4.

Obóz tenisowy BGŻ „Knieja”

cz wt, 07 października 2008 11:33

Po raz kolejny na przełomie czerwca i lipca UKS „Return” Łomża zorganizował zgrupowanie sportowe, w którym uczestniczyli łomżyńscy tenisiści. Jak co roku miejscem doskonalenia formy sportowców był Ośrodek Rekreacyjno- Sportowy BGŻ „Knieja” k/o Rajgrodu.

Turniej Tenisa Skrzatów w Białymstoku

Foto: Turniej Tenisa Skrzatów w Białymstoku
cz pon, 06 października 2008 22:35

Adam Karwowski zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym zajął II miejsce w Turnieju Tenisa Skrzatów rozgrywanym w Białymstoku. W finałowej walce Adam musiał uznać wyższość Roberta Liubysa z Piotrkowa Trybunalskiego.

Mistrzostwa Łomży w Tenisie

Foto: Mistrzostwa Łomży w Tenisie
cz cz, 19 czerwca 2008 13:55

Na kortach III Liceum Ogólnokształcącego przy ulicy Senatorskiej odbyły się kolejne Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie. Przez minione dwa weekendy (7.06- 8.06, 14.06- 15.06) ponad 40 osób ze szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych rywalizowało o Puchary i inne nagrody. Mistrzostwa odbywały się w trzech kategoriach: dziewcząt, chłopców i miksta.

Tenisowy sezon rozpoczęty!

Foto: Tenisowy sezon rozpoczęty!
cz cz, 12 czerwca 2008 11:48

Aktywny okres przeżywały korty tenisowe na ulicy Senatorskiej przy III LO w Łomży. W minionym czasie UKS „Return” Łomża zorganizował trzy turnieje pod patronatem Polskiego Związku Tenisa - Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Skrzatów w Tenisie (24- 25.05.), Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów w Tenisie (30-31.05) i Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodzików w Tenisie (7-8.06)

Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie

Foto: Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie
cz pon, 21 kwietnia 2008 06:12

Zakończył się Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie w grze deblowej. Zawodnicy rywalizowali w trzech kategoriach: dwie kategorie dziewcząt - młodsze i starsze, oraz chłopców. Równocześnie z Mistrzostwami Miasta Łomży odbywała się Talentiada Tenisowa zorganizowana przez Klub UKS „Return” dla dzieci w wieku od 5-8 roku życia.

Tenisowi mistrzowie

Foto: Tenisowi mistrzowie
cz wt, 19 lutego 2008 17:47

Zawodnicy UKS „Return” Łomża działającego przy III LO w Łomży mistrzami województwa podlaskiego młodzików w tenisie! Konrad Wyszyński i Kacper Zalewski zajęli I miejsce w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Młodzików w tenisie gra deblowa.

Mistrzostwa Miast Łomży w Tenisie

Foto: Mistrzostwa Miast Łomży w Tenisie
cz wt, 15 stycznia 2008 14:50

Jak co roku w grudniu na sali gimnastycznej III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży odbyły się Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie dla Dzieci i Młodzieży. W turnieju wystartowało 40 osób rywalizujących ze sobą w czterech kategoriach.

Mistrzostwa III LO w Tenisie

Foto: Mistrzostwa III LO w Tenisie
cz cz, 10 stycznia 2008 13:31

W hali III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży odbyły się Mistrzostwa Szkoły w tenisie. Turniej rozgrywany był w dwóch kategoriach i wzięło w nim udział 16 uczniów naszego liceum.

Turniej Skrzatów

Foto: Turniej Skrzatów
cz śr, 17 października 2007 06:23

W Białymstoku zakończył się Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów w Tenisie, w którym wystartowało trzech naszych zawodników - Konrad Wyszyński, Kacper Zalewski i debiutant Adam Karwowski.Dwunastolatkowie Konrad i Kacper zamknęli letni sezon gier udanymi występami.

Zakończył się III Turniej Nadzieja Cup

Foto: Zakończył się III Turniej Nadzieja Cup
Tomasz Waldziński nie, 02 września 2007 21:36

Andrzej Mach z KKT Wrocław zwyciężył w III Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym „Nadzieja Cup". W grze podwójnej najlepsi okazali się Kacper Procki i Piotr Ciałkowski z Warszawy. Gospodarze bardziej niż z wyniku sportowego mogą być zadowoleni z sukcesu organizacyjnego.

Sukces łomżyńskiego tenisisty

Foto: Sukces łomżyńskiego tenisisty
cz śr, 29 sierpnia 2007 15:11

Rafał Paliński - zawodnik UKS "Return" Łomża zajął II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym w Warszawie. Turniej został zorganizowany przez ST Tiebreak Warszawa. Nasz zawodnik w ćwierćfinale turnieju pokonał wynikiem 6/4 6/1 Jakuba Rudnickiego ( KS "Warszawianka" Warszawa). Następnie w półfinale pokonał Mateusza Marzec (GKS "Górnik" Łęczna) 2/6 6/3 6/2. W pojedynku finałowym w trzech setach uległ Jakubowi Grzys ( GKS "Górnik" Łęczna). Wynik finału 6/4 1/6 3/6.

Startuje Nadzieja Cup

Tomasz Waldziński wt, 28 sierpnia 2007 21:26

Tenis ziemny na najwyższym krajowym poziomie będzie można podziwiać podczas rozpoczynającego się jutro Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Seniorów Nadzieja Cup. Przez cztery dni czołówka polskich tenisistów będzie walczyć o punkty do rankingu Polskiego Związku Tenisowego oraz nagrodę pieniężną.

Wojewódzkie mistrzostwa kobiet w tenisie

Foto: Wojewódzkie mistrzostwa kobiet w tenisie
cz pon, 23 lipca 2007 06:26

Katarzyna Kossowska z KT „Kamila” Suwałki wygrała Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Kobiet w Tenisie. Zawody rozegrano w weekend na kortach UKS „Return” Łomża mieszczącego się przy III LO. Wystąpiło 10 tenisistek, które na co dzień trenują w Klubach w Ełku, Białymstoku, Suwałkach, Ostrowi Mazowieckiej, Lublinie. Dziewczęta reprezentowały wyrównany poziom, a mecze półfinałowe trwały ponad dwie godziny.

Mistrzostwa z niespodziankami

Foto: Mistrzostwa z niespodziankami
cz pon, 25 czerwca 2007 06:00

Na kortach III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży zakończyły się Letnie Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie. Brali w nich udział najlepsi łomżyńscy tenisiści młodego pokolenia. W grupie chłopców starszych doszło do kilku niespodzianek. Zwycięzcą okazał się jeden z młodszych uczestników turnieju, Maciej Opyrchał. Ograł m.in. głównych faworytów zawodów Bogusia Cholewickiego w półfinale i Macieja Markowskiego w finale. O ile ten pierwszy zdążył przyzwyczaić kibiców do niespodziewanych porażek, o tyle drugi wydawał sie być nie do doścignięcia.

Dobry występ młodego tenisisty

Foto: Dobry występ młodego tenisisty
cz nie, 03 czerwca 2007 23:07

Po raz kolejny Konrad Wyszyński stanął na podium rozgrywanego w Białymstoku Wojewódzkiego Turnieju Klasyfikacyjnego Młodzików w Tenisie. Tym razem zawodnik UKS "Return" Łomża działającego przy III LO w Łomży zajął III miejsce w singlu i II w grze deblowej wspólnie z Kacprem Zalewskim (również zawodnikiem UKS "Return" Łomża). Należy zaznaczyć, że chłopcy są "Skrzatami" natomiast startowali w WTK Młodzików, czyli rywalizowali z zawodnikami starszymi o dwa lata.

Sukces Konrada

Foto: Sukces Konrada
mm pon, 28 maja 2007 08:24

W niedzielę na kortach III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży zakończyły się Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Skrzatów w Tenisie. Dwudniowy turniej zgromadził 12 zawodników z Białegostoku, Łomży, Warszawy i Zambrowa. W singlu zwyciężył i tym samym zdobył mistrzostwo Podlasia Wojciech Bauer z UKS "Sokół-Asy" Białystok a wicemistrzostwo wywalczył Konrad Wyszyński z UKS "Return" Łomża.

Tenisowi mistrzowie szkoły

Foto: Tenisowi mistrzowie szkoły
cz cz, 05 kwietnia 2007 23:01

W czwartek na sali III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży rozegrany został Wewnątrzszkolny Turniej Tenisa. Mimo przerwy świątecznej frekwencja dopisała i w turnieju wystartowało 18 osób.

« · «« · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę