wtorek, 20 lutego 2018 napisz DONOS@

Waldziński wiceprezesem PWZT

Foto: Waldziński wiceprezesem PWZT
cz nie, 02 kwietnia 2006 13:02

Łomżanin Tomasz Waldziński - założyciel i trener UKS „Return” Łomża - został wiceprezesem d/s metodyczno-szkoleniowych Podlaskiego Wojewódzkiego Związku Tenisowego. 31 marca podczas zjazdu tenisistów w Białymstoku utworzono związek. Jak podkreśla Waldziński – powołanie PWZT to milowy krok w stronę rozwoju tenisa w województwie podlaskim.

Kolejne podium Durzyńskiej

Foto: Kolejne podium Durzyńskiej
cz wt, 14 marca 2006 18:28

Aleksandra Durzyńska z UKS Return w Łomży zajęła trzecie miejsce w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w tenisie ziemnym kadetek. Trzynastoletnia łomżanka startująca z szesnastolatkami przegrała walkę o finał z zawodniczką Stanleya Białystok, Katarzyną Wojniak w setach: 2/6 7/5 i 6/7.

Mistrzyni kortów

Foto: Mistrzyni kortów
cz wt, 21 lutego 2006 13:08

Emilia Brzóska – młoda łomżyńska tenisistka wygrała Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek w Białymstoku. W finałowym meczu ograła w trzech setach Izabelę Korzuchowską (UKS Sokół Asy Białystok) 1:6, 6:3, 7:5. Emilia trenuje w Klubie Tenisa Return działającym przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży.

Tenisowi Mistrzowie Łomży

Foto: Tenisowi Mistrzowie Łomży
cz pon, 20 lutego 2006 12:28

Eliza Truszkowska, Rafał Chojnowski i Marcin Jarmołowicz to zwycięzcy pierwszych Otwartych Mistrzostwach Łomży w tenisie ziemnym dzieci i młodzieży. Zimowym Turnieju Tenisa zorganizował UKS Return Łomża działający przy III LO w Łomży. Wzięło w nim udział niema 40 młodych tenisistów.

Tenisiści na kortach

Foto: Tenisiści na kortach
cz nie, 12 lutego 2006 12:03

40 młodych tenisistów i tenisistek gra w pierwszym Zimowym Turnieju Tenisa o Mistrzostwo Łomży. Turniej dla uczniów wszystkich typów łomżyńskich szkół zorganizował UKS Return Łomża – klub tenisa działający przy III Liceum Ogólnokształcącym im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego Armii Krajowej. Rozgrywki rozpocznęły się w niedzielę i będą kontynuowane za tydzień.

Durzyńska na podium

Foto: Durzyńska na podium
cz wt, 17 stycznia 2006 23:09

Młoda łomżyńska tenisistka Aleksandra Durzyńska z klubu UKS Return Łomża zajęła trzecie miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Młodziczek. Mistrzostwa rozegrano w sobotę i niedziele w Białymstoku. Ola poza brązowym medalem w singlu, zdołała także srebro w deblu grając w parze z Hanną Marcinkiewicz z klubu Stenley Białystok.

Łomża górą!

Foto: Łomża górą!
cz pon, 05 września 2005 19:07

Sebastian Zalewski z UKS Return Łomża zwyciężył w I Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Nadzieja CUP. W finale łomżyniak pokonał Piotra Dzikiewicza z klubu Stanley Białystok wynikiem: 6:4; 7:6. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie. Finał rozpoczął się w niedzielę, kilka minut po godzinie 17-stej. Po ponad dwugodzinnej walce, spotkanie zostało przełożone. Powodem był zapadający zmrok.

Nadzieja CUP jeszcze trwa

cz pon, 05 września 2005 11:27

Do poniedziałku przedłużył się I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny seniorów w tenisie ziemnym NADZIEJA CUP. W sobotę i niedzielę walczyło w nim 23. zawodników z Warszawy, Olsztyna, Białegostoku i Łomży. W niedzielę po południu na placu boju, w walce finałowej pzostało już tylko dwóch graczy: Piotr Dzikiewicz z klubu Stanley Białystok oraz Sebastian Zalewski z UKSu Return Łomża. Po blisko trzygodzinnej rywalizacji mecz został przerwany z powodu zapadającego zmierzchu.

Wielkie rakiety

Foto: Wielkie rakiety
cz pon, 29 sierpnia 2005 15:27

Po raz pierwszy w historii województwa podlaskiego w Białymstoku na kortach Uczniowskiego Klubu Sportowego Sokół - Asy odbył się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorów w tenisie ziemnym. Startowało 16 zawodników.

Łomża w natarciu

Foto: Łomża w natarciu
cz pon, 13 czerwca 2005 15:06

Tak jak browar "Łomża" przypuścił ofensywę na białostocki rynek, tak tenisiści z tego miasta dzielnie rywalizują z kolegami ze stolicy Podlasia. W pierwszym od 40 lat turnieju klasyfikacyjnym seniorów jaki odbył się nad Białka, zwyciężył łomżanin Sebastian Zalewski.

« · «« · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0