piątek, 23 sierpnia 2019 napisz DONOS@

Sukces łomżyńskiego tenisisty

Foto: Sukces łomżyńskiego tenisisty
cz śr, 29 sierpnia 2007 15:11

Rafał Paliński - zawodnik UKS "Return" Łomża zajął II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym w Warszawie. Turniej został zorganizowany przez ST Tiebreak Warszawa. Nasz zawodnik w ćwierćfinale turnieju pokonał wynikiem 6/4 6/1 Jakuba Rudnickiego ( KS "Warszawianka" Warszawa). Następnie w półfinale pokonał Mateusza Marzec (GKS "Górnik" Łęczna) 2/6 6/3 6/2. W pojedynku finałowym w trzech setach uległ Jakubowi Grzys ( GKS "Górnik" Łęczna). Wynik finału 6/4 1/6 3/6.

Startuje Nadzieja Cup

Tomasz Waldziński wt, 28 sierpnia 2007 21:26

Tenis ziemny na najwyższym krajowym poziomie będzie można podziwiać podczas rozpoczynającego się jutro Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Seniorów Nadzieja Cup. Przez cztery dni czołówka polskich tenisistów będzie walczyć o punkty do rankingu Polskiego Związku Tenisowego oraz nagrodę pieniężną.

Wojewódzkie mistrzostwa kobiet w tenisie

Foto: Wojewódzkie mistrzostwa kobiet w tenisie
cz pon, 23 lipca 2007 06:26

Katarzyna Kossowska z KT „Kamila” Suwałki wygrała Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Kobiet w Tenisie. Zawody rozegrano w weekend na kortach UKS „Return” Łomża mieszczącego się przy III LO. Wystąpiło 10 tenisistek, które na co dzień trenują w Klubach w Ełku, Białymstoku, Suwałkach, Ostrowi Mazowieckiej, Lublinie. Dziewczęta reprezentowały wyrównany poziom, a mecze półfinałowe trwały ponad dwie godziny.

Mistrzostwa z niespodziankami

Foto: Mistrzostwa z niespodziankami
cz pon, 25 czerwca 2007 06:00

Na kortach III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży zakończyły się Letnie Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie. Brali w nich udział najlepsi łomżyńscy tenisiści młodego pokolenia. W grupie chłopców starszych doszło do kilku niespodzianek. Zwycięzcą okazał się jeden z młodszych uczestników turnieju, Maciej Opyrchał. Ograł m.in. głównych faworytów zawodów Bogusia Cholewickiego w półfinale i Macieja Markowskiego w finale. O ile ten pierwszy zdążył przyzwyczaić kibiców do niespodziewanych porażek, o tyle drugi wydawał sie być nie do doścignięcia.

Dobry występ młodego tenisisty

Foto: Dobry występ młodego tenisisty
cz nie, 03 czerwca 2007 23:07

Po raz kolejny Konrad Wyszyński stanął na podium rozgrywanego w Białymstoku Wojewódzkiego Turnieju Klasyfikacyjnego Młodzików w Tenisie. Tym razem zawodnik UKS "Return" Łomża działającego przy III LO w Łomży zajął III miejsce w singlu i II w grze deblowej wspólnie z Kacprem Zalewskim (również zawodnikiem UKS "Return" Łomża). Należy zaznaczyć, że chłopcy są "Skrzatami" natomiast startowali w WTK Młodzików, czyli rywalizowali z zawodnikami starszymi o dwa lata.

Sukces Konrada

Foto: Sukces Konrada
mm pon, 28 maja 2007 08:24

W niedzielę na kortach III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży zakończyły się Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Skrzatów w Tenisie. Dwudniowy turniej zgromadził 12 zawodników z Białegostoku, Łomży, Warszawy i Zambrowa. W singlu zwyciężył i tym samym zdobył mistrzostwo Podlasia Wojciech Bauer z UKS "Sokół-Asy" Białystok a wicemistrzostwo wywalczył Konrad Wyszyński z UKS "Return" Łomża.

Tenisowi mistrzowie szkoły

Foto: Tenisowi mistrzowie szkoły
cz cz, 05 kwietnia 2007 23:01

W czwartek na sali III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży rozegrany został Wewnątrzszkolny Turniej Tenisa. Mimo przerwy świątecznej frekwencja dopisała i w turnieju wystartowało 18 osób.

Deblowy turniej tenisa

Foto: Deblowy turniej tenisa
cz pon, 02 kwietnia 2007 13:13

W niedzielę w hali III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży zakończył się rozgrywany przez dwa kolejne weekendy Deblowy Turniej Tenisa. Startowały dzieci i młodzież z różnych szkół łomżyńskich - łącznie 13 par. Uczestnicy podzieleni byli ma trzy kategorie wiekowe.

Waldziński na podium

Foto: Waldziński na podium
cz pon, 26 lutego 2007 06:29

Tomasz Waldziński wygrał rozgrywany w Kosowie Lackim (koło Siedlec) Turniej Tenisa o Puchar Burmistrza. W turnieju startowało szesnastu zawodników z Łomży, Siedlec i Kosowa Lackiego. W finale Tomasz Waldziński pokonał 6-1 6-3 Tomasza Nowaka z Siedlec.

Dobry występ łomżyńskiego skrzata wśród młodzików

Foto: Dobry występ łomżyńskiego skrzata wśród młodzików
cz nie, 11 lutego 2007 22:42

Konrad Wyszyński, zawodnik UKS "Return" Łomża działającego przy III LO w Łomży zajął III miejsce w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Młodzików w Tenisie rozgrywanym na kortach Klubu "Stenley" w Białymstoku. Młody tenisista w drodze do półfinału, w pierwszym meczu pokonał Michała Marchlewskiego z Ełku 6:4, 6:1. Następnie ograł Roberta Bakę ( "Stenley" Białystok) 6:2, 6:4. Niestety w półfinale uległ dwa lata starszemu Emilowi Tajak ( "Stanley" Białystok).

Tenisowe ferie

Foto: Tenisowe ferie
cz nie, 04 lutego 2007 22:40

W czasie ferii zimowych w III Liceum Ogólnokształcącym odbył się wewnątrzszkolny Turniej Tenisa o Puchar Dyrektora Szkoły. W turnieju starowała młodzież naszej szkoły, uczęszczająca na zajęcia pozalekcyjne z tenisa. Wśród dziewcząt I miejsce zajęła Karolina Chojnowska, przed Magdą Konopka i Pauliną Ruszczyk. W kategorii chłopców turniej wygrał Damian Wiktorzak, II miejsce Jukub Bożomański a III miejsce wywalczył Daniel Rakowski.

Tenisowy sukces łomżyńskiego skrzata

Foto: Tenisowy sukces łomżyńskiego skrzata
cz nie, 07 stycznia 2007 23:11

Wicemistrzostwo w deblu i III miejsce w turnieju singlowym wywalczył łomżanin Konrad Wyszyński w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Skrzatów w Tenisie. Konrad jest zawodnikiem UKS "Return" Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym. Turniej rozgrywany był w Białymstoku w hali sportowej w klubie Fan Tenis.

Halowi mistrzowie

Foto: Halowi mistrzowie
cz pon, 18 grudnia 2006 22:57

Halowe Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie rozgrywane w III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży przyniosły sporo niespodzianek. Nauczyły pokory doświadczonych zawodników i dały dużo nadziei na przyszłość młodszym adeptom tenisa. O Puchar Dyrektora III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży walczyło 40-u zawodników.

Brzóska najlepsza

Foto: Brzóska najlepsza
cz nie, 17 grudnia 2006 23:00

Emilia Brzóska zawodniczka UKS "Return" Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży po raz kolejny obroniła tytuł Mistrzyni Województwa w Tenisie. W rozgrywanym w niedzielę w Białymstoku turnieju w finale gładko pokonała Izabelę Kożuchowską (UKS Sokół-Asy Białystok) 6|1 6|0. Natomiast w deblu wspólnie z Izą 6|1 6|1 ograły parę z MKT "Kamila" Suwałki Katarzynę Kossowską i Gabryjelę Kruchelską.

Turniej niespodzianek

Foto: Turniej niespodzianek
cz wt, 12 grudnia 2006 16:45

Jak co roku w połowie grudnia na hali III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży rozpoczęły się Halowe Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie. W turnieju startuje 40 dziewcząt i chłopców z różnych szkół łomżyńskich. Najmłodszy uczestnik na 6 lat, najstarszy 18.

Brzóska awansowała

Foto: Brzóska awansowała
cz pt, 03 listopada 2006 12:41

Emilia Brzóska zawodniczka UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży niespodziewanie ale jak najbardziej zasłużenie znalazła się w ścisłej czołówce juniorek w kraju. Na opublikowanej właśnie listach klasyfikacyjnych Polskiego Związku Tenisowego łomżanka zajęła 25 lokatę. W sumie na listach PZT jest ponad 170 zawodniczek.

Brzóska druga

Foto: Brzóska druga
cz śr, 04 października 2006 23:55

Dopiero w środę zakończył się rozgrywany w miniony weekend na kortach Klubu "Stanley" Białystok Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Juniorek. Niestety tym razem nasza zawodniczka Emilia Brzóska, która przyzwyczaiła nas do zwycięstw przegrała finał z Martą Lewandowską z MKS "Pogoń" Siedlce. Mecz zakończył się wynikiem 6:1, 6:2.

Durzyńska na podium

Foto: Durzyńska na podium
cz nie, 24 września 2006 23:02

W niedzielę późnym wieczorem zakończył się w Białymstoku Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Kadetek w Tenisie. Aleksandra Durzyńska UKS "Return" Łomża zajęła III miejsce. W turnieju startowało szesnaście zawodniczek.

Wakacje UKS „Return” Łomża

cz pon, 18 września 2006 15:11

Na początku lipca nasi zawodnicy spędzili aktywnie czas na obozie tenisowym w Ośrodku Sportowym BGŻ "Knieja" nad Jeziorem Rajgrodzkim. W zgrupowaniu tym oprócz naszej młodzieży wzięli udział również tenisiści z zaprzyjaźnionego UKS "Sokół-Asy" z Białegostoku. Obóz ten to była nie tylko ciężka praca młodych tenisistów na korcie ale także wiele dobrej zabawy i trochę odpoczynku na plaży. Najwięcej emocji jednak przysporzył uczestnikom turniej deblowy. Tylko, że w tym wypadku zwycięstwo nie było najważniejsze. Liczyła się bowiem ambicja, sportowa rywalizacja i postawa fair play. Uczestnicy z żalem opuszczali, zgrupowanie gdyż zawiązało się wiele nowych przyjaźni.

Dwa razy najlepsza

Foto: Dwa razy najlepsza
cz pon, 18 września 2006 12:35

Fantastycznie spisała się Emilia Brzóska młoda łomżyńska tenisistka podczas rozgrywanego w Suwałkach Wojewódzkiego Turnieju Klasyfikacyjnego Juniorów w tenisie. Wychowanka UKS „Return” w rozgrywkach indywidualnych zajęła pierwsze miejsce. Drugi raz na najwyższym podium podczas tej samej imprezy Emilia Brzóska stanęła wraz z klubową koleżanką Aleksandrą Durzyńską za zajęcie pierwszego miejsca w deblu.

« · «« · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę