czwartek, 12 grudnia 2019 napisz DONOS@

Brzóska najlepsza

Foto: Brzóska najlepsza
cz nie, 17 grudnia 2006 23:00

Emilia Brzóska zawodniczka UKS "Return" Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży po raz kolejny obroniła tytuł Mistrzyni Województwa w Tenisie. W rozgrywanym w niedzielę w Białymstoku turnieju w finale gładko pokonała Izabelę Kożuchowską (UKS Sokół-Asy Białystok) 6|1 6|0. Natomiast w deblu wspólnie z Izą 6|1 6|1 ograły parę z MKT "Kamila" Suwałki Katarzynę Kossowską i Gabryjelę Kruchelską.

Turniej niespodzianek

Foto: Turniej niespodzianek
cz wt, 12 grudnia 2006 16:45

Jak co roku w połowie grudnia na hali III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży rozpoczęły się Halowe Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie. W turnieju startuje 40 dziewcząt i chłopców z różnych szkół łomżyńskich. Najmłodszy uczestnik na 6 lat, najstarszy 18.

Brzóska awansowała

Foto: Brzóska awansowała
cz pt, 03 listopada 2006 12:41

Emilia Brzóska zawodniczka UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży niespodziewanie ale jak najbardziej zasłużenie znalazła się w ścisłej czołówce juniorek w kraju. Na opublikowanej właśnie listach klasyfikacyjnych Polskiego Związku Tenisowego łomżanka zajęła 25 lokatę. W sumie na listach PZT jest ponad 170 zawodniczek.

Brzóska druga

Foto: Brzóska druga
cz śr, 04 października 2006 23:55

Dopiero w środę zakończył się rozgrywany w miniony weekend na kortach Klubu "Stanley" Białystok Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Juniorek. Niestety tym razem nasza zawodniczka Emilia Brzóska, która przyzwyczaiła nas do zwycięstw przegrała finał z Martą Lewandowską z MKS "Pogoń" Siedlce. Mecz zakończył się wynikiem 6:1, 6:2.

Durzyńska na podium

Foto: Durzyńska na podium
cz nie, 24 września 2006 23:02

W niedzielę późnym wieczorem zakończył się w Białymstoku Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Kadetek w Tenisie. Aleksandra Durzyńska UKS "Return" Łomża zajęła III miejsce. W turnieju startowało szesnaście zawodniczek.

Wakacje UKS „Return” Łomża

cz pon, 18 września 2006 15:11

Na początku lipca nasi zawodnicy spędzili aktywnie czas na obozie tenisowym w Ośrodku Sportowym BGŻ "Knieja" nad Jeziorem Rajgrodzkim. W zgrupowaniu tym oprócz naszej młodzieży wzięli udział również tenisiści z zaprzyjaźnionego UKS "Sokół-Asy" z Białegostoku. Obóz ten to była nie tylko ciężka praca młodych tenisistów na korcie ale także wiele dobrej zabawy i trochę odpoczynku na plaży. Najwięcej emocji jednak przysporzył uczestnikom turniej deblowy. Tylko, że w tym wypadku zwycięstwo nie było najważniejsze. Liczyła się bowiem ambicja, sportowa rywalizacja i postawa fair play. Uczestnicy z żalem opuszczali, zgrupowanie gdyż zawiązało się wiele nowych przyjaźni.

Dwa razy najlepsza

Foto: Dwa razy najlepsza
cz pon, 18 września 2006 12:35

Fantastycznie spisała się Emilia Brzóska młoda łomżyńska tenisistka podczas rozgrywanego w Suwałkach Wojewódzkiego Turnieju Klasyfikacyjnego Juniorów w tenisie. Wychowanka UKS „Return” w rozgrywkach indywidualnych zajęła pierwsze miejsce. Drugi raz na najwyższym podium podczas tej samej imprezy Emilia Brzóska stanęła wraz z klubową koleżanką Aleksandrą Durzyńską za zajęcie pierwszego miejsca w deblu.

Dobry występ młodego tenisisty

Foto: Dobry występ młodego tenisisty
cz nie, 10 września 2006 23:04

Konrad Wyszyński zawodnik UKS "Return" Łomża zajął II miejsce w zakończonym w niedzielę (10.09.2006 r.) w Białymstoku Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Skrzatów. W turnieju startowało osiemnastu zawodników z Białegostoku, Łomży, Suwałk i Ełku. W finale Konrad uległ starszemu o rok i bardzo utytułowanemu Rafałowi Mysliwiec 6/0 6/3 rozstawionemu z numerem 46 na listach PZT Skrzatów w Polsce.

Nadzieja CUP 2006

Foto: Nadzieja CUP 2006
mm pon, 04 września 2006 08:19

Marek Oratowski z klubu GKS "Górnik" Łęczna został triumfatorem Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Mężczyzn NADZIEJA CUP 2006. Był to turniej trzeciej rangi z pulą nagród 5000 zł i 64 punktami do rankingu PZT. Przez cztery dni na kortach III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży o miano najlepszego walczyło 24 zawodników z różnych stron Polski( Sopot, Warszawa, Lublin, Łódź, Białystok). Wysoka ranga turnieju ściągnęła do Łomży zawodników z pierwszej 20- stki Polski.

Rusza Turniej „Nadzieja CUP”

cz śr, 30 sierpnia 2006 19:52

W czwartek w Łomży rozpoczyna się Ogólnopolski Turniej Tenisowy Nadzieja Cup. Organizatorami są Radio Nadzieja i klub tenisowy UKS Return Łomża. Turniej jest pierwszym tej rangi wydarzeniem w województwie podlaskim. Na rozpoczynające się w czwartek zawody do Łomży przyjedzie 30 zawodników z czołowych miejsc na liście rankingowej Polskiego Związku Tenisowego.

Tenisowe sukcesy Emilii Brzóski

Foto: Tenisowe sukcesy Emilii Brzóski
cz nie, 16 lipca 2006 22:47

Mimo wakacyjnego weekendu i ogromnego upału na kortach III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży odbył się Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Juniorek (dziewczęta do lat 18). Pierwsze miejsce zajęła łomżanka Emilia Brzóska z UKS „Return” Łomża wygrywając z Karoliną Stepaniuk („Stanley” Białystok) wynikiem 6:0, 6:2.

W Perspektywie liczy się tylko Return

Foto: W Perspektywie liczy się tylko Return
cz nie, 25 czerwca 2006 09:12

W sobotę na kortach Skeate Parku w Łomży zakończył się turniej tenisa zorganizowany przez: LZS i SM Perspektywa. Zawodnicy UKS „Return” Łomża zajęli pierwsze miejsca w każdej kategorii wiekowej.

Letnie tenisowe mistrzostwa Łomży zakończone

Foto: Letnie tenisowe mistrzostwa Łomży zakończone
cz pon, 19 czerwca 2006 13:48

Ponad 50 młodych tenisistów zmagało się na kortach przy III Liceum Ogólnokształcącym w Letnich Mistrzostwach Łomży w Tenisie. Zawody zorganizował UKS Return Łomża wespół z III LO. Przez kolejne dwa weekendy w słońcu i spiekocie tenisiści walczyli o miano najlepszego...

Durzyńska najlepsza...

Foto: Durzyńska najlepsza...
cz wt, 13 czerwca 2006 23:46

W Białymstoku zakończył się Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Młodziczek (dziewczęta do lat 14). Aleksandra Durzyńska- zawodniczka UKS „Return” Łomża zajęła pierwsze miejsce wygrywając w finale z Hanną Marcinkiewicz (Stanley Białystok) 6:1, 6:4.

Letnie Mistrzostwa Łomży

Foto: Letnie Mistrzostwa Łomży
cz nie, 11 czerwca 2006 23:54

W miniony weekend na kortach III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży rozpoczęły się Letnie Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie dla dzieci i młodzieży. W turnieju bierze udział ponad 50 osób. Najmłodszy zawodnik to Dominik Gąsiewski, który jest uczniem I klasy SP4. Jednak większość uczestników stanowi młodzież gimnazjalna.

Złoty debel

Foto: Złoty debel
cz cz, 27 kwietnia 2006 22:16

Emilia Brzóska UKS „Return” Łomża wspólnie z Martą Lewandowską MKS „Pogoń” Siedlce wygrały Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Tenisa w Deblu kat. juniorzy. W finale pokonały białostoczanki Justynę Oksień i Izabelą Kożuchowską - obie UKS „Sokół Asy”.

Łomżyńscy tenisiści na białostockich kortach

Foto: Łomżyńscy tenisiści na białostockich kortach
cz wt, 11 kwietnia 2006 22:48

Pracowity weekend mieli tenisiści z klubu UKS „Return” Łomża. Troje z nich uczestniczyło w rozgrywanym w białostockiej Hali Sportowej Fan Tenis Turnieju Tenisa Młodzików, który był punktowany przez Polski Związek Tenisa. Jak podkreśla Tomasz Waldziński trener łomżyńskiego klubu występ łomżan był udany.

Waldziński wiceprezesem PWZT

Foto: Waldziński wiceprezesem PWZT
cz nie, 02 kwietnia 2006 13:02

Łomżanin Tomasz Waldziński - założyciel i trener UKS „Return” Łomża - został wiceprezesem d/s metodyczno-szkoleniowych Podlaskiego Wojewódzkiego Związku Tenisowego. 31 marca podczas zjazdu tenisistów w Białymstoku utworzono związek. Jak podkreśla Waldziński – powołanie PWZT to milowy krok w stronę rozwoju tenisa w województwie podlaskim.

Kolejne podium Durzyńskiej

Foto: Kolejne podium Durzyńskiej
cz wt, 14 marca 2006 18:28

Aleksandra Durzyńska z UKS Return w Łomży zajęła trzecie miejsce w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w tenisie ziemnym kadetek. Trzynastoletnia łomżanka startująca z szesnastolatkami przegrała walkę o finał z zawodniczką Stanleya Białystok, Katarzyną Wojniak w setach: 2/6 7/5 i 6/7.

Mistrzyni kortów

Foto: Mistrzyni kortów
cz wt, 21 lutego 2006 13:08

Emilia Brzóska – młoda łomżyńska tenisistka wygrała Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek w Białymstoku. W finałowym meczu ograła w trzech setach Izabelę Korzuchowską (UKS Sokół Asy Białystok) 1:6, 6:3, 7:5. Emilia trenuje w Klubie Tenisa Return działającym przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży.

« · «« · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę