Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 stycznia 2021 napisz DONOS@

Tenisowe sukcesy Emilii Brzóski

Foto: Tenisowe sukcesy Emilii Brzóski
cz nie, 16 lipca 2006 22:47

Mimo wakacyjnego weekendu i ogromnego upału na kortach III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży odbył się Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Juniorek (dziewczęta do lat 18). Pierwsze miejsce zajęła łomżanka Emilia Brzóska z UKS „Return” Łomża wygrywając z Karoliną Stepaniuk („Stanley” Białystok) wynikiem 6:0, 6:2.

W Perspektywie liczy się tylko Return

Foto: W Perspektywie liczy się tylko Return
cz nie, 25 czerwca 2006 09:12

W sobotę na kortach Skeate Parku w Łomży zakończył się turniej tenisa zorganizowany przez: LZS i SM Perspektywa. Zawodnicy UKS „Return” Łomża zajęli pierwsze miejsca w każdej kategorii wiekowej.

Letnie tenisowe mistrzostwa Łomży zakończone

Foto: Letnie tenisowe mistrzostwa Łomży zakończone
cz pon, 19 czerwca 2006 13:48

Ponad 50 młodych tenisistów zmagało się na kortach przy III Liceum Ogólnokształcącym w Letnich Mistrzostwach Łomży w Tenisie. Zawody zorganizował UKS Return Łomża wespół z III LO. Przez kolejne dwa weekendy w słońcu i spiekocie tenisiści walczyli o miano najlepszego...

Durzyńska najlepsza...

Foto: Durzyńska najlepsza...
cz wt, 13 czerwca 2006 23:46

W Białymstoku zakończył się Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Młodziczek (dziewczęta do lat 14). Aleksandra Durzyńska- zawodniczka UKS „Return” Łomża zajęła pierwsze miejsce wygrywając w finale z Hanną Marcinkiewicz (Stanley Białystok) 6:1, 6:4.

Letnie Mistrzostwa Łomży

Foto: Letnie Mistrzostwa Łomży
cz nie, 11 czerwca 2006 23:54

W miniony weekend na kortach III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży rozpoczęły się Letnie Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie dla dzieci i młodzieży. W turnieju bierze udział ponad 50 osób. Najmłodszy zawodnik to Dominik Gąsiewski, który jest uczniem I klasy SP4. Jednak większość uczestników stanowi młodzież gimnazjalna.

Złoty debel

Foto: Złoty debel
cz cz, 27 kwietnia 2006 22:16

Emilia Brzóska UKS „Return” Łomża wspólnie z Martą Lewandowską MKS „Pogoń” Siedlce wygrały Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Tenisa w Deblu kat. juniorzy. W finale pokonały białostoczanki Justynę Oksień i Izabelą Kożuchowską - obie UKS „Sokół Asy”.

Łomżyńscy tenisiści na białostockich kortach

Foto: Łomżyńscy tenisiści na białostockich kortach
cz wt, 11 kwietnia 2006 22:48

Pracowity weekend mieli tenisiści z klubu UKS „Return” Łomża. Troje z nich uczestniczyło w rozgrywanym w białostockiej Hali Sportowej Fan Tenis Turnieju Tenisa Młodzików, który był punktowany przez Polski Związek Tenisa. Jak podkreśla Tomasz Waldziński trener łomżyńskiego klubu występ łomżan był udany.

Waldziński wiceprezesem PWZT

Foto: Waldziński wiceprezesem PWZT
cz nie, 02 kwietnia 2006 13:02

Łomżanin Tomasz Waldziński - założyciel i trener UKS „Return” Łomża - został wiceprezesem d/s metodyczno-szkoleniowych Podlaskiego Wojewódzkiego Związku Tenisowego. 31 marca podczas zjazdu tenisistów w Białymstoku utworzono związek. Jak podkreśla Waldziński – powołanie PWZT to milowy krok w stronę rozwoju tenisa w województwie podlaskim.

Kolejne podium Durzyńskiej

Foto: Kolejne podium Durzyńskiej
cz wt, 14 marca 2006 18:28

Aleksandra Durzyńska z UKS Return w Łomży zajęła trzecie miejsce w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w tenisie ziemnym kadetek. Trzynastoletnia łomżanka startująca z szesnastolatkami przegrała walkę o finał z zawodniczką Stanleya Białystok, Katarzyną Wojniak w setach: 2/6 7/5 i 6/7.

Mistrzyni kortów

Foto: Mistrzyni kortów
cz wt, 21 lutego 2006 13:08

Emilia Brzóska – młoda łomżyńska tenisistka wygrała Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek w Białymstoku. W finałowym meczu ograła w trzech setach Izabelę Korzuchowską (UKS Sokół Asy Białystok) 1:6, 6:3, 7:5. Emilia trenuje w Klubie Tenisa Return działającym przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży.

Tenisowi Mistrzowie Łomży

Foto: Tenisowi Mistrzowie Łomży
cz pon, 20 lutego 2006 12:28

Eliza Truszkowska, Rafał Chojnowski i Marcin Jarmołowicz to zwycięzcy pierwszych Otwartych Mistrzostwach Łomży w tenisie ziemnym dzieci i młodzieży. Zimowym Turnieju Tenisa zorganizował UKS Return Łomża działający przy III LO w Łomży. Wzięło w nim udział niema 40 młodych tenisistów.

Tenisiści na kortach

Foto: Tenisiści na kortach
cz nie, 12 lutego 2006 12:03

40 młodych tenisistów i tenisistek gra w pierwszym Zimowym Turnieju Tenisa o Mistrzostwo Łomży. Turniej dla uczniów wszystkich typów łomżyńskich szkół zorganizował UKS Return Łomża – klub tenisa działający przy III Liceum Ogólnokształcącym im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego Armii Krajowej. Rozgrywki rozpocznęły się w niedzielę i będą kontynuowane za tydzień.

Durzyńska na podium

Foto: Durzyńska na podium
cz wt, 17 stycznia 2006 23:09

Młoda łomżyńska tenisistka Aleksandra Durzyńska z klubu UKS Return Łomża zajęła trzecie miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Młodziczek. Mistrzostwa rozegrano w sobotę i niedziele w Białymstoku. Ola poza brązowym medalem w singlu, zdołała także srebro w deblu grając w parze z Hanną Marcinkiewicz z klubu Stenley Białystok.

Łomża górą!

Foto: Łomża górą!
cz pon, 05 września 2005 19:07

Sebastian Zalewski z UKS Return Łomża zwyciężył w I Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Nadzieja CUP. W finale łomżyniak pokonał Piotra Dzikiewicza z klubu Stanley Białystok wynikiem: 6:4; 7:6. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie. Finał rozpoczął się w niedzielę, kilka minut po godzinie 17-stej. Po ponad dwugodzinnej walce, spotkanie zostało przełożone. Powodem był zapadający zmrok.

Nadzieja CUP jeszcze trwa

cz pon, 05 września 2005 11:27

Do poniedziałku przedłużył się I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny seniorów w tenisie ziemnym NADZIEJA CUP. W sobotę i niedzielę walczyło w nim 23. zawodników z Warszawy, Olsztyna, Białegostoku i Łomży. W niedzielę po południu na placu boju, w walce finałowej pzostało już tylko dwóch graczy: Piotr Dzikiewicz z klubu Stanley Białystok oraz Sebastian Zalewski z UKSu Return Łomża. Po blisko trzygodzinnej rywalizacji mecz został przerwany z powodu zapadającego zmierzchu.

Wielkie rakiety

Foto: Wielkie rakiety
cz pon, 29 sierpnia 2005 15:27

Po raz pierwszy w historii województwa podlaskiego w Białymstoku na kortach Uczniowskiego Klubu Sportowego Sokół - Asy odbył się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorów w tenisie ziemnym. Startowało 16 zawodników.

Łomża w natarciu

Foto: Łomża w natarciu
cz pon, 13 czerwca 2005 15:06

Tak jak browar "Łomża" przypuścił ofensywę na białostocki rynek, tak tenisiści z tego miasta dzielnie rywalizują z kolegami ze stolicy Podlasia. W pierwszym od 40 lat turnieju klasyfikacyjnym seniorów jaki odbył się nad Białka, zwyciężył łomżanin Sebastian Zalewski.

« · «« · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę