piątek, 18 października 2019 napisz DONOS@

13-latek z Łomży drugi w warszawskim turnieju dla zawodników do lat 16.

Foto: 13-latek z Łomży drugi w warszawskim turnieju d...
cz cz, 21 grudnia 2017 08:26

Wiktor Kosowski zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym zajął drugie miejsce w turnieju tenisa kadetów w Warszawie. - To bardzo udany start Wiktora – podkreśla Tomasz Waldziński, trener młodego tenisisty. - Ma dopiero 13 lat, a turniej rozegrany był w kategorii kadetów czyli chłopców do lat 16. Cieszę się, że Wiktor kondycyjnie wytrzymał trudy turnieju, gdyż każdy start w Warszawie to gra z przeciwnikami na bardzo wysokim poziomie.

XVI Zimowe Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie

Foto: XVI Zimowe Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie
cz wt, 19 grudnia 2017 08:15

Sandra Bałdyga i Błażej Rafałowski, Antek Śmiechowski i Wiktor Lemański, Anita Bikowska i Adam Chojnowski to zwycięskie pary deblowe tegorocznych Zimowych Mistrzostw Miasta Łomży w Tenisie dla dzieci i młodzieży. Bartek Biedrzycki wygrał Turniej Mini Tenisa a w najmłodszej grupie tenisowych adeptów zwycięzcami byli wszyscy. Przez dwa grudniowe weekendy w hali III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży stu czterech tenisistów rywalizowało o miano najlepszego tenisisty w pięciu kategoriach wiekowych.

Wiktor Kosowski trzeci w OTK w Łęcznej

Foto: Wiktor Kosowski trzeci w OTK w Łęcznej
cz śr, 06 grudnia 2017 08:33

Wiktor Kosowski, zawodnik UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym, zajął trzecie miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Młodzików w Łęcznej. W zawodach wystartowało 32 tenisistów, a organizatorem imprezy była sekcja tenisa klubu GKS Górnik Łęczna.

Mistrzostwa Podlasia Skrzatek w Tenisie

Foto: Mistrzostwa Podlasia Skrzatek w Tenisie
cz pon, 27 listopada 2017 09:24

Sandra Bałdyga z UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym zajęła drugie miejsce w grze singlowej w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Skrzatek w Tenisie. W deblu na pierwszym miejscu Aniela Galińska (UKS „Return” Łomża) i Paulina Aleksandrowicz (NST podlaskie/ Augustów).

Mistrzostwa woj. podlaskiego w tenisie młodzików

Foto: Mistrzostwa woj. podlaskiego w tenisie młodzików
cz pon, 20 listopada 2017 08:46

Wiktor Kosowski i Adam Chojnowski z UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym to finaliści Mistrzostw Województwa Podlaskiego Młodzików w Tenisie (chłopcy do lat 14).

Srebro i brąz w Warszawie

Foto: Srebro i brąz w Warszawie
cz cz, 16 listopada 2017 08:32

Wiktor Kosowski, uczeń SP 7 w Łomży i zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym wywalczył trzecie miejsce w singlu i drugie w grze deblowej na turnieju w Warszawie. Zawody rozgrywane były na kortach Centrum Tenisowego Prestige w Warszawie.

Mistrzostwa Województwa w tenisie

Foto: Mistrzostwa Województwa w tenisie
cz pon, 02 października 2017 08:13

Wiktor Kosowski, zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym, został mistrzem województwa podlaskiego młodzików w tenisie. Wiktor, który jest uczniem Szkoły Podstawowej nr 7 w Łomży, wygrał turniej w Tabędzu koło Zambrowa.

JBB Nadzieja Cup trwa…

Foto: JBB Nadzieja Cup trwa…
cz pon, 18 września 2017 08:37

Po dwóch dniach tenisowych zmagań na kortach III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży zawodnicy OTK JBB Nadzieja Cup uplasowali się w czterech grupach finałowych turnieju.

Kosowski na podium w warszawskim turnieju

Foto: Kosowski na podium w warszawskim turnieju
cz śr, 06 września 2017 08:49

Wiktor Kosowski, zawodnik UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży, zajął trzecie miejsce w ogólnopolskim turnieju tenisa w Warszawie. W drodze do finału Kosowskiego pokonał jedynie zawodnik z 10. pozycji w rankingu Polskiego Związku Tenisa, który później wygrał ten turniej.

MJ Cup w Łomży

Foto: MJ Cup w Łomży
cz pon, 28 sierpnia 2017 08:26

Dominika Sawicka z Warszawy wygrała Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatek w Tenisie MJ Cup w Łomży. W finale turnieju 6/0 6/2 ograła Sylwię Lux ze Stawigudy. Grę deblową wygrała para Dominika Sawicka i Sylwia Lux. Aleksandra Łada (UKS Return Łomża) wspólnie z Agnieszką Murawską (Eurotenis Łódź) zameldowały się w półfinale debla.

HEXABANK CUP

Foto: HEXABANK CUP
cz pon, 21 sierpnia 2017 08:24

Stanisław Kluczyński z ST Matchpoint Warszawa, który w finale pokonał Piotra Czembrowskiego reprezentującego KT Okuła Białystok, wygrał pierwszy Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów w Tenisie HEXABANK CUP. Turniej rozegrano w weekend na kortach III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży.

Kosowski drugi w Zielonej Górze

Foto: Kosowski drugi w Zielonej Górze
cz wt, 15 sierpnia 2017 11:42

Wiktor Kosowski, zawodnik UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym, zajął drugie miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Młodzików w Tenisie rozgrywanym w Zielonej Górze - Z turnieju na turniej Wiktor gra coraz lepiej – cieszy się trener Tomasz Waldziński.

Wiktor we Wrocławiu i Szczawnie- Zdroju

Foto: Wiktor we Wrocławiu i Szczawnie- Zdroju
cz pon, 31 lipca 2017 08:12

Wiktor Kosowski zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym wywalczył ćwierćfinał w singlu i zajął trzecie miejsce w grze deblowej w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Młodzików we Wrocławiu. Jeszcze lepiej było w Szczawnie- Zdroju.

Wiktor Kosowski drugi w Warszawie

Foto: Wiktor Kosowski drugi w Warszawie
cz wt, 20 czerwca 2017 09:48

Wiktor Kosowski, zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III LO zajął drugie miejsce w Turnieju Tenisa Młodzików organizowanego przez Klub Tenisowy „Net” Warszawa. W zawodach wystartowało 32 tenisistów, w większości ze stolicy.

Letnie Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie dla Dzieci i Młodzieży

Foto: Letnie Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie dla D...
cz pon, 19 czerwca 2017 08:27

Przez dwa weekendy czerwca tenisiści z Łomży sprawdzali swoje umiejętności rozgrywając Letnie Mistrzostwa Miasta w Tenisie dla Dzieci i Młodzieży. W tym roku, w letniej edycji corocznych rozgrywek wzięło udział 84 tenisistów. Turniej rozgrywany był w 7 kategoriach wiekowych. Ze względu na dużą frekwencję zawody rozegraliśmy na dwóch obiektach: przy III LO oraz na kortach MOSiR'u. W tym roku turniej miał szczególną rangę, gdyż uświetniał obchody 25-lecia III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży.

Święto tenisa OTK „Piątuś” Cup

Foto: Święto tenisa OTK „Piątuś” Cup
cz pon, 29 maja 2017 08:18

Węgrzyn Aleksandra UKS RP SPORT Olsztyn wygrała organizowany po raz trzeci „Piątuś Cup” czyli ogólnopolski turniej klasyfikacyjny młodziczek w tenisie. Przez trzy dni na kortach tenisowych przy III LO w Łomży rywalizowało 16. tenisistek w wieku do 14 lat. Aleksandra Węgrzyn nie miała sobie równych. Wygrała wszystkie sześć meczów. Drugie miejsce zajęła Zaremba Martyna (WTS DeSki Warszawa), trzecia była Głowacka Aleksandra (KS Budowlani Olsztyn), a czwarta Demianiuk Marta (Fundacja Akademia Sportu PRO-AM Warszawa).

„Piątuś Cup” po raz trzeci

Foto: „Piątuś Cup” po raz trzeci
cz cz, 25 maja 2017 08:11

Do Łomży na weekend przyjadą tenisistki z Gdańska, Sopotu, Poznania, Łodzi i Warszawy. Po raz trzeci na kortach tenisowych III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży zostanie rozegrany Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodziczek „Piątuś Cup”.

Po raz piąty najlepsi w województwie

Foto: Po raz piąty najlepsi w województwie
cz wt, 07 marca 2017 08:21

Uczniowski Klub Sportowy „Return” Łomża, działający przy III LO, został najlepszym tenisowym klubem w województwie podlaskim już po raz piąty z rzędu. To wynik najnowszego - za rok 2016 - rankingu Polskiego Związku Tenisa. W skali kraju łomżyński klub plasuje się na 42 miejscu, a liderem rankingu jest KT AZS Poznań.

Wiktor Kosowski drugi w Warszawie

Foto: Wiktor Kosowski drugi w Warszawie
cz wt, 17 stycznia 2017 08:19

Wiktor Kosowski, zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym, zajął drugie miejsce w deblu w Turnieju Tenisa Młodzików w Warszawie. Łomżyński tenisista grał w parze z Filipem Komosińskim (MTC Warszawa).

XV Zimowe Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie

Foto: XV Zimowe Mistrzostwa Miasta Łomży  w Tenisie
cz wt, 20 grudnia 2016 08:44

Jak co roku Zimowe Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie dla dzieci i młodzieży zostały rozegrane w formie turnieju deblowego. Przez dwa grudniowe weekendy w hali III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży dziewięćdziesięciu tenisistów rywalizowało w sześciu kategoriach wiekowych.

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę