cz cz, 13 listopada 2014 09:45

Nadeszły upragnione wakacje, które jak zwykle ,rozpoczęliśmy oczekiwanym przez wszystkich wyjazdem na obóz tenisowy. Ośrodek „Mazurskie Marzenie” przygotował dla nas wygodne pokoje, smaczne jedzenie, siedem kortów tenisowych, boisko do piłki plażowej oraz piękną plażę, z uwielbianym, zwłaszcza przez najmłodszych, sklepikiem z lodami. Niestety, wizyty w nim nie były zbyt częste. Codzienne treningi tenisowe oraz ogólnorozwojowe absorbowały wszystkich w stu procentach, a i czas wolny spędzaliśmy na grach i zabawach zespołowych. Poza tym każdy trener powtarzał, że lody i chipsy są niezdrowe, kto by się temu sprzeciwiał….;-).

Bartosz Cyndzas mistrzem województwa w tenisie

cz wt, 28 października 2014 08:08

Bartosz Cyndzas, zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym wygrał, Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodzików w Tenisie chłopców do lat 14. Bartek jest uczniem Publicznego Gimnazjum nr 6 w Łomży.

Szepelska w Mistrzostwach Polski Młodziczek

cz cz, 02 października 2014 08:40

Anita Szepelska, zawodniczka UKS „Return” Łomża działającego przy III LO w Łomży, zaliczyła udany start w Narodowych Mistrzostwach Polski Młodziczek w Tenisie (dziewczęta do lat 14) rozgrywanych na kortach KT Legia Warszawa. - Mistrzostwa Polski to najważniejszy turniej w roku, na który przyjeżdżają najlepsze tenisistki z całego kraju – podkreśla Tomasz Waldziński, trener tenisistki. - Anita swoim występem udowodniła, że pomimo obecnie niższego rankingu siłą gry dorównuje dziewczętom z pierwszej 16. w Polsce.

Tenis na wózkach

cz pt, 19 września 2014 09:39

Na kortach MOSiR przy ul. Zjazd 18 w Łomży odbył się pierwszy w województwie podlaskim Turniej Tenisa na Wózkach. Inicjatorem przedsięwzięcia był Piotr Arasimowicz fizjoterapeuta instruktor łomżyńskich tenisistów.

X Nadzieja Cup już za nami…

cz śr, 10 września 2014 08:15

Jak co roku, na początku września odbył się w Łomży Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Mężczyzn w Tenisie „Nadzieja Cup”. I pewnie nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że gościliśmy siedemnastu niezwykle utalentowanych zawodników z jedenastu miast Polski, rozegrano dwadzieścia dwa ekscytujące i pełne zaskakujących zwrotów mecze pod sokolim okiem pana sędziego Janusza Sewastianowa, a pogoda, zamówiona przez dyrektora turnieju, panią Ewę Waldzińską ani razu nie spłatała psikusa i słońce towarzyszyło nam przez wszystkie dni tenisowych zmagań.

WTK Skrzatów w Łomży

cz wt, 26 sierpnia 2014 11:05

Wojciech Murawski (Eurotenis Łódź) wygrał Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów w Tenisie (chłopcy do lat 12) rozegrany w Łomży na kortach III Liceum Ogólnokształcącego. W meczu finałowym 6/3  6/3 pokonał Adama Chojnowskiego (UKS „Return” Łomża).

Szepelska dwa razy na podium

cz śr, 13 sierpnia 2014 15:26

Anita Szepelska, tenisistka UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym, indywidualnie wygrała Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Młodziczek w Gdyni. Zawodniczka z Łomży świetnie wypadła także w turnieju deblowym. Grając wspólnie z zawodniczką z Gdańska zajęły drugie miejsce.

Ola na podium

cz pon, 04 sierpnia 2014 09:04

Aleksandra Czerwińska, zawodniczka UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży, zajęła trzecie miejsce w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Tenisa w Gdyni. Organizatorem turnieju był Klub Tenisowy „Arka” Gdynia, a o tytuł najlepszej rywalizowało w nim 10 dziewcząt.

Letnie Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie

cz cz, 24 lipca 2014 08:31

Już po raz kolejny Uczniowski Klub Sportowy Return Łomża pod patronatem Prezydenta Miasta Mieczysława Czerniawskiego zorganizował Letnie Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie dla dzieci i młodzieży. Przez trzy minione weekendy korty na Senatorskiej przyciągały sympatyków i fanów tenisa. W imprezie sportowej wzięło udział 70 zawodników, rywalizujących w 4 grupach wiekowych. Najmłodszy tenisista Michał liczył sobie zaledwie 5 lat, a najstarsza zawodniczka to 22- letnia studentka Marta z University College London.

Anita wygrała w Warszawie

cz śr, 25 czerwca 2014 09:29

Anita Szepelska, uczennica Publicznego Gimnazjum nr 6 w Łomży i zawodniczka UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym, wygrała Turniej Tenisa Młodziczek w Warszawie (dziewczęta do lat 14).

Mistrzowie województwa skrzatów

cz pon, 23 czerwca 2014 08:22

Aleksandra Czerwińska i Wiktor Kosowski zawodnicy UKS "Return" Łomża działającego przy III LO w Łomży wygrali Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Skrzatów w Tenisie (dzieci do lat 12). Ola w finale 4/6, 6/4, 10/8 pokonała Kamilę Popławską (KT Okuła Białystok), natomiast Wiktor wynikiem 6/4 6/4 ograł klubowego kolegę Adama Chojnowskiego.

Ruszają Letnie Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie dla dzieci i młodzieży

cz śr, 04 czerwca 2014 08:20

Przez trzy najbliższe weekendy Uczniowski Klub Sportowy "Return" Łomża działający przy III LO w Łomży wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji Łomża organizują Letnie Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie dla dzieci i młodzieży.

Sukces tenisistki Oli

cz cz, 22 maja 2014 10:35

Aleksandra Czerwińska, zawodniczka UKS „Return” Łomża działający przy III LO w Łomży, zajęła II miejsce w turnieju tenisowym rozgrywanym w Warszawie. Organizatorem zawodów był klub tenisowy UKT „Radość 90” Warszawa, a w turnieju wystartowało 19 tenisistek kategorii skrzaty, czyli dziewczęta do lat 12.

Tenisista z przyszłością

cz śr, 14 maja 2014 08:27

Wiktor Kosowski zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III LO w Łomży wygrał turniej tenisa w Białymstoku. Zawody zorganizował Klub Tenisowy Okuła Białystok. System rozgrywek prowadzony został według regulaminu TENIS 10 (dzieci do lat 10).

Tenisowy mistrz ogólniaka

cz cz, 08 maja 2014 08:19

Karolina Choromańska z klasy IIIc wśród dziewcząt oraz Bartosz Duda z klasy IIc wśród chłopców wygrali Tenisowe Mistrzostwa III Liceum Ogólnokształcącego. W turnieju wzięło udział siedemnastu uczniów szkoły.

Tenisowy mistrz województwa

cz śr, 16 kwietnia 2014 08:30

Adam Karwowski zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym wygrał Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów w Tenisie (chłopcy do lat 18). Turniej rozegrany został w Białymstoku, a organizatorem zawodów był Klub Tenisowy „Stanley”.

3 marca Światowym Dniem Tenisa

cz pon, 03 marca 2014 09:07

International Tennis Federation po raz drugi organizuje World Tennis Day - Światowy Dzień Tenisa. W 2013 roku w wydarzeniu wzięło udział 55 krajów, w tym roku zgłosiło się ponad 100. Wśród nich jest Polska, a z Łomży w świętowanie święta Uczniowski Klub Sportowy „Return” działający przy III LO w Łomży.

Ola w Warszawie

cz wt, 18 lutego 2014 08:20

Aleksandra Czerwińska zawodniczka UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym zajęła trzecie miejsce w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Tenisa w Warszawie. Turniej zorganizował klub KT „Radość 90” Warszawa, a w zawodach wystartowało 12 tenisistek w wieku do12 lat.

Zimowe Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Tenisie

cz śr, 15 stycznia 2014 08:14

Gabriela Andrukonis z Białegostoku wygrała Zimowe Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Tenisie (kategoria Skrzatki- dziewczęta do lat 12). Gabrysia w finale turnieju wynikiem 6/2 6/2 pokonała Aleksandrę Czerwińską, zawodniczkę UKS "Return" Łomża.

Zimowe Mistrzostwa Łomży w tenisie

cz cz, 09 stycznia 2014 11:16

Przez trzy weekendy w hali sportowej III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży 64 tenisistów rywalizowało o tytuł mistrza Łomża. Ze względu na duże zainteresowanie turniej został rozegrany w formie miksta i debla z podziałem na kilka kategorii wiekowych.

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »