piątek, 26 kwietnia 2019 napisz DONOS@

Letnie Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie

Foto: Letnie Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie
cz cz, 24 lipca 2014 08:31

Już po raz kolejny Uczniowski Klub Sportowy Return Łomża pod patronatem Prezydenta Miasta Mieczysława Czerniawskiego zorganizował Letnie Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie dla dzieci i młodzieży. Przez trzy minione weekendy korty na Senatorskiej przyciągały sympatyków i fanów tenisa. W imprezie sportowej wzięło udział 70 zawodników, rywalizujących w 4 grupach wiekowych. Najmłodszy tenisista Michał liczył sobie zaledwie 5 lat, a najstarsza zawodniczka to 22- letnia studentka Marta z University College London.

Anita wygrała w Warszawie

Foto: Anita wygrała w Warszawie
cz śr, 25 czerwca 2014 09:29

Anita Szepelska, uczennica Publicznego Gimnazjum nr 6 w Łomży i zawodniczka UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym, wygrała Turniej Tenisa Młodziczek w Warszawie (dziewczęta do lat 14).

Mistrzowie województwa skrzatów

Foto: Mistrzowie województwa skrzatów
cz pon, 23 czerwca 2014 08:22

Aleksandra Czerwińska i Wiktor Kosowski zawodnicy UKS "Return" Łomża działającego przy III LO w Łomży wygrali Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Skrzatów w Tenisie (dzieci do lat 12). Ola w finale 4/6, 6/4, 10/8 pokonała Kamilę Popławską (KT Okuła Białystok), natomiast Wiktor wynikiem 6/4 6/4 ograł klubowego kolegę Adama Chojnowskiego.

Ruszają Letnie Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie dla dzieci i młodzieży

Foto: Ruszają Letnie Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenis...
cz śr, 04 czerwca 2014 08:20

Przez trzy najbliższe weekendy Uczniowski Klub Sportowy "Return" Łomża działający przy III LO w Łomży wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji Łomża organizują Letnie Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie dla dzieci i młodzieży.

Sukces tenisistki Oli

Foto: Sukces tenisistki Oli
cz cz, 22 maja 2014 10:35

Aleksandra Czerwińska, zawodniczka UKS „Return” Łomża działający przy III LO w Łomży, zajęła II miejsce w turnieju tenisowym rozgrywanym w Warszawie. Organizatorem zawodów był klub tenisowy UKT „Radość 90” Warszawa, a w turnieju wystartowało 19 tenisistek kategorii skrzaty, czyli dziewczęta do lat 12.

Tenisista z przyszłością

Foto: Tenisista z przyszłością
cz śr, 14 maja 2014 08:27

Wiktor Kosowski zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III LO w Łomży wygrał turniej tenisa w Białymstoku. Zawody zorganizował Klub Tenisowy Okuła Białystok. System rozgrywek prowadzony został według regulaminu TENIS 10 (dzieci do lat 10).

Tenisowy mistrz ogólniaka

Foto: Tenisowy mistrz ogólniaka
cz cz, 08 maja 2014 08:19

Karolina Choromańska z klasy IIIc wśród dziewcząt oraz Bartosz Duda z klasy IIc wśród chłopców wygrali Tenisowe Mistrzostwa III Liceum Ogólnokształcącego. W turnieju wzięło udział siedemnastu uczniów szkoły.

Tenisowy mistrz województwa

Foto: Tenisowy mistrz województwa
cz śr, 16 kwietnia 2014 08:30

Adam Karwowski zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym wygrał Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów w Tenisie (chłopcy do lat 18). Turniej rozegrany został w Białymstoku, a organizatorem zawodów był Klub Tenisowy „Stanley”.

3 marca Światowym Dniem Tenisa

Foto: 3 marca Światowym Dniem Tenisa
cz pon, 03 marca 2014 09:07

International Tennis Federation po raz drugi organizuje World Tennis Day - Światowy Dzień Tenisa. W 2013 roku w wydarzeniu wzięło udział 55 krajów, w tym roku zgłosiło się ponad 100. Wśród nich jest Polska, a z Łomży w świętowanie święta Uczniowski Klub Sportowy „Return” działający przy III LO w Łomży.

Ola w Warszawie

Foto: Ola w Warszawie
cz wt, 18 lutego 2014 08:20

Aleksandra Czerwińska zawodniczka UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym zajęła trzecie miejsce w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Tenisa w Warszawie. Turniej zorganizował klub KT „Radość 90” Warszawa, a w zawodach wystartowało 12 tenisistek w wieku do12 lat.

Zimowe Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Tenisie

Foto: Zimowe Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Te...
cz śr, 15 stycznia 2014 08:14

Gabriela Andrukonis z Białegostoku wygrała Zimowe Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Tenisie (kategoria Skrzatki- dziewczęta do lat 12). Gabrysia w finale turnieju wynikiem 6/2 6/2 pokonała Aleksandrę Czerwińską, zawodniczkę UKS "Return" Łomża.

Zimowe Mistrzostwa Łomży w tenisie

Foto: Zimowe Mistrzostwa Łomży w tenisie
cz cz, 09 stycznia 2014 11:16

Przez trzy weekendy w hali sportowej III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży 64 tenisistów rywalizowało o tytuł mistrza Łomża. Ze względu na duże zainteresowanie turniej został rozegrany w formie miksta i debla z podziałem na kilka kategorii wiekowych.

Obóz tenisowy „Mazurskie Marzenie” 2013

Foto: Obóz tenisowy „Mazurskie Marzenie” 2013
cz cz, 09 stycznia 2014 08:16

Tradycyjnie, jak co roku tenisiści z UKS „Return” Łomża rozpoczęli swoje wakacje od wyjazdu na obóz tenisowy. Tym razem spędziliśmy czas w przepięknym ośrodku „Mazurskie Marzenie” nad jeziorami Kownatki i Kąty.

Najlepszy w Łomży i województwie

Foto: Najlepszy w Łomży i województwie
cz wt, 07 stycznia 2014 08:18

Drugi rok z rzędu Uczniowski Klub Sportowy „Return” Łomża, działający przy III LO w Łomży został najlepszym tenisowym klubem w województwie podlaskim za rok 2013. To wynik najnowszego rankingu Polskiego Związku Tenisa. Należy zaznaczyć, że w województwie podlaskim aktywnie działa siedem klubów tenisowych. W skali kraju łomżyński klub plasuje się na 81 miejscu, a liderem rankingu jest Klub Tenisowy AZS Poznań.

Wśród najlepszych tenisistek Polski

Foto: Wśród najlepszych tenisistek Polski
cz śr, 18 grudnia 2013 08:27

Anita Szepelska tenisistka UKS „Return” Łomża działającego przy III LO zajęła drugie miejsce w Turnieju Klasyfikacyjnym Polskiego Związku Tenisa który odbył się w Warszawie .W zawodach wystartowało dwanaście zawodniczek, a organizatorem imprezy był klub KT „Legia” Warszawa.

Mistrzowie wojewódzcy młodzików w tenisie

Foto: Mistrzowie wojewódzcy młodzików w tenisie
cz śr, 11 grudnia 2013 09:20

Zwycięstwo Bartosza Cyndzasa i drugie miejsce Anity Szepelskiej to osiągnięcia zawodników UKS „Return” Łomża działającego przy III LO w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Młodzików w Tenisie (do lat 14). Kategoria chłopców rozegrana została w Łomży natomiast dziewcząt w Białymstoku.

Sukcesy młodych tenisistów

Foto: Sukcesy młodych tenisistów
cz pon, 25 listopada 2013 08:14

Piotr Salamoński zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III LO wygrał Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Skrzatów w Tenisie (chłopcy do lat 12). Udany występ na kortach w Warszawie zaliczyła również łomżyńska tenisistka Anita Szepelska.  W turnieju Młodziczek (dziewczęta do lat14) rozgrywanym w Centrum Tenisowym „Prestige” Warszawa zajęła trzecie miejsce.

Debel skrzatów z Łomży najlepszy w województwie

Foto: Debel skrzatów z Łomży najlepszy w województwie
cz wt, 08 października 2013 08:17

Marcel Bałdyga i Piotr Salamoński, zawodnicy UKS „Return” Łomża, wygrali grę deblową w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Skrzatów w Tenisie (chłopcy do lat 12). W finale wynikiem 6/4 6/4 pokonali białostocką parę: Szymona Sokołowskiego (CT „Zwierzyniec” Białystok) i Mateusza Domańskiego (UKS „Sokół- Asy” Białystok). Turniej został rozegrany w Łomży na kortach III Liceum Ogólnokształcącego. W zawodach wzięło udział trzynastu tenisistów z Białegostoku, Suwałk i Łomży.

Mistrz województwa

Foto: Mistrz województwa
cz wt, 01 października 2013 08:23

Bartosz Cyndzas, zawodnik UKS „Return” Łomża - klubu działającego przy III LO w Łomży, wygrał Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodzików (chłopcy do lat 14) w Tenisie. Bartek jest uczniem Szkoły Podstawowej nr 7 w Łomży, a turniej rozegrany został na kortach Politechniki Białostockiej.

„Nadzieja Cup” 2013

Foto: „Nadzieja Cup” 2013
cz wt, 10 września 2013 08:13

Dariusz Lipka z SKT Sopot, numer 12 w rankingu Polskiego Związku Tenisa wygrał IX edycję rozgrywanego w Łomży Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Mężczyzn w Tenisie „Nadzieja Cup”. W finale wynikiem 2/6 6/1 7/5 pokonał Mikołaj Szmyrgała (SKT Centrum Bydgoszcz), numer 20 na liście PZT. W sumie w turnieju rozgrywanym na kotach III Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Senatorskiej w Łomży rywalizowało 29 zawodników z Sopotu, Kołobrzegu, Bydgoszczy, Poznania, Łodzi, Warszawy, Olsztyna oraz Łomży.

« · «« · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę