niedziela, 17 grudnia 2017 napisz DONOS@

Najlepsi miejscy tenisiści

cz śr, 02 stycznia 2013 15:45

63 zawodników w wieku od 6 do18 lat przez dwa ostatnie weekendy grudnia rywalizowało w Halowych Mistrzostwach Miasta Łomży w Tenisie dla dzieci i młodzieży. Zawody w hali sportowej III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży zorganizował UKS „Return” Łomża, a jak co roku turniej honorowym patronatem objął prezydent Łomży Mieczysław Czerniawski.

Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie dla dzieci i młodzieży

cz śr, 12 grudnia 2012 08:43

Przez dwa najbliższe weekendy na hali sportowej III Liceum Ogólnokształcącego odbędą się Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie dla dzieci i młodzieży. Jak co roku patronat nad imprezą sportową objął Prezydent Miasta Łomży Mieczysław Czerniawski. Podział na kategorie wiekowe i formuła zawodów będzie uzależniona od liczby zgłoszonych tenisistów.

Najlepszy młody tenisista w województwie

cz pon, 03 grudnia 2012 08:29

Bartosz Cyndzas zawodnik UKS „Return” Łomża wygrał Halowe Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Skrzatów w Tenisie (chłopcy do lat 12). Bartek wspólnie z Piotrem Salamońskim (UKS „Return" Łomża”) zwyciężył również w grze deblowej. Tomasz Waldziński trener UKS „Return” Łomża), cieszą się z tych zwycięstw mówi, że zwodnicy klubu w tym roku mają duże szanse wygrać wszystkie młodzieżowe kategorie tenisa w województwie i przypomina, że aktualnym halowym  mistrzem Podlasia kadetów i juniorów w tenisie jest zawodnik łomżyńskiego klubu Adam Karwowski.

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów w Tenisie

cz pon, 29 października 2012 09:29

2-3.IX na kortach III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży rozegrano Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów w Tenisie. (do lat 18) Tytuł Mistrza Województwa Podlaskiego Juniorów wywalczył Adam Karwowski, pokonując w meczu finałowym Kacpra Zalewskiego wynikiem 6/3 6/4. (obaj UKS Return Łomża). W półfinale singla uplasowali się Sebastian Miernik i Dominik Jasiński.

Mistrzostwa Województwa Młodziczek w Tenisie

cz cz, 11 października 2012 09:43

Anita Szepelska zawodniczka UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym zajęła trzecie miejsce w rozegranych w Białymstoku Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Młodziczek (do lat 14) w Tenisie.

Turniej Pretty Woman Cup- edycja trzecia

cz cz, 27 września 2012 13:51

W Dzień Matki już po raz trzeci UKS „Return” Łomża był organizatorem Turnieju Pretty Woman Cup. W tym roku miejscem rozgrywek był „Zielony Kort”, tj. obiekt typowo rekreacyjny, którego właścicielem jest Pan Jan Makuszewski. W turnieju wystartowało sześć aktywnych sportowo Mam zawodników i zawodniczek naszego klubu. Panie grają w tenisa dla własnej przyjemności, a występ w turnieju pełni rolę sprawdzenia swoich umiejętności tenisowych oraz mentalnych.

Obóz w Koźle

cz cz, 27 września 2012 13:43

W tym roku zawodnicy UKS "Return" Łomża spotkali się na dziesięciodniowym obozie tenisowym w Ośrodku sportowo-rekreacyjnym "Kozioł" w Koźle k/o Kolna.

Na podium...

cz pon, 17 września 2012 08:05

Anita Szepelska zawodniczka UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży zajęła III miejsce w Mistrzostwach Miasta Warszawy w tenisie. - Anita w ostatnim czasie zdobyła również tytuł Wicemistrzyni Województwa Podlaskiego w Tenisie (kat. skrzatki) - podkreśla Tomasz Waldziński, trener zawodniczki.

Nadzieja Cup wróciła do Łomży

cz pon, 10 września 2012 09:42

Przez cztery dni na kortach III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży czołowi tenisiści z całej Polski rywalizowali o nagrody pieniężne, puchary i oczywiście cenne punkty do rankingu Polskiego Związku Tenisa. - Zawodnicy stworzyli piękne widowisko popisując się wzorową techniką uderzeń i taktyką gry w tenisa – podkreśla Tomasz Waldziński, trener UKS Return Łomża i organizator Nadzieja Cup.

Najlepsi tenisiści Łomży

cz pt, 29 czerwca 2012 10:20

55 młodych tenisistów rywalizowało na kortach III LO w Letnich Mistrzostwach Miasta Łomży dla dzieci i młodzieży w Tenisie. Mistrzostwa tradycyjnie już przed wakacjami organizuje Uczniowski Klub Sportowy „Return” Łomża. Turniej objął patronatem Prezydenta Miasta Łomży Mieczysław Czerniawski, a tenisiści rywalizowali o ufundowany przez niego puchar. Najmłodsi uczestnicy mieli 6 lat a najstarsi to tegoroczni maturzyści.

Mistrzost Województwa Podlaskiego Skrzatów w Tenisie

cz wt, 26 czerwca 2012 08:31

Daniel Łaski został mistrzem województwa podlaskiego Skrzatów  w Tenisie. W finale turnieju rozgrywanego w Białymstoku na kortach Politechniki pokonał 7/6 7/6 klubowego kolegę Bartka Cyndzasa. Obaj chłopcy są zawodnikami UKS „Return” Łomża działającego przy III LO w Łomży. W deblu Daniel z Bartkiem zajęli II miejsce, przegrywając mecz finałowy z Szymonem Sokołowskim oraz Mateuszem Domańskim (obaj UKS „Sokół-Asy” Białystok) wynikiem 6/3 2/6 7/10.

Dwa turnieje - trzy medale

cz pt, 22 czerwca 2012 08:49

Adam Karwowski, zawodnik UKS „Return” Łomża, działającego przy III LO w Łomży trzykrotnie stanął na podium na Ogólnopolskich Turniejach Klasyfikacyjnych w Elblągu i Łęcznej. W Elblągu Adam w parze z Flawiuszem Czarneckim (KS Start-Wisła Toruń) zajęli trzecie miejsce w grze podwójnej. W singlu natomiast nasz zawodnik w drugiej rundzie przegrał z Łukaszem Zapałą (TKS Arka Gdynia). W Łęcznej Adam zagrał jeszcze lepiej zajmując trzecie miejsce w singlu oraz drugie w grze deblowej.

Zwycięska Anita

cz pon, 18 czerwca 2012 08:11

Anita Szepelska zawodniczka UKS „Return” Łomża działającego przy III LO w Łomży wygrała Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Tenisa w Ostródzie. Anita zwyciężyła w singlu i grze deblowej. Organizatorem imprezy był Klub Tenisowy „Budowlani Olsztyn”.

Dobrze zaczęli sezon

cz pt, 01 czerwca 2012 08:43

Anita Szepelska i Adam Karwowski, zawodnicy UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym zajęli medalowe miejsca na Ogólnopolskich Turniejach Klasyfikacyjnych w Tenisie w Łęcznej i w Zamościu. Oba sukcesy tenisowe odnotowali w grze deblowej.

Mistrzostwa o puchar dyrektora

cz pon, 30 kwietnia 2012 08:26

Kinga Laskowska z klasy III A Klaudia Kubrak i Bartosz Dudek (oboje z klasy I G) zwyciężyli w Tenisowych Mistrzostwach III Liceum Ogolnokształcącego o Puchar Dyrektora Szkoły. W zawodach wystartowało 30 uczniów naszego liceum rywalizując ze sobą w trzech kategoriach. Ze względu na dużą frekwencję turniej rozegraliśmy systemem tie-breakowym do dwóch przegranych meczy, czyli dopiero drugi przegrany pojedunek eliminował zawodnika z turnieju.

Sukces tenisistów

cz wt, 03 kwietnia 2012 08:28

Pierwsze miejsce w grze deblowej i drugie w singlu zdobyli zawodnicy UKS „Return” Łomża, działającego przy III LO w Łomży, na Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Juniorów w Tenisie. Turniej odbył się w Białymstoku, a organizatorem zawodów był TT „Stanley” Białystok. Łomżę reprezentowało trzech zawodników: Kacper Zalewski, Adam Karwowski, i Sebastian Miernik.

Zwycięstwo młodej tenisistki

cz pon, 19 marca 2012 08:27

Anita Szepelska zawodniczka UKS "Return" Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży zwyciężyła w rozgrywanym w Łęcznej koło Lublina WTK Skrzatek w tenisie. Organizatorem turnieju był Klub GKS Górnik Łęczna.

Nadzieja Łomżyńskiego Sportu

cz wt, 21 lutego 2012 08:51

Adam Karwowski zawodnik UKS "Return" Łomża działającego przy III LO w Łomży został wyróżniony w kategorii "Nadzieja Łomżyńskiego Sportu" 2011 roku. Nagrody dla środowiska sportowego przyznawali dziennikarze na co dzień zajmujący się sportem.

Halowe Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie dla dzieci i młodzieży

cz wt, 20 grudnia 2011 08:18

Ponad 60 młodych tenisistów z Łomży rywalizowało w Halowych Mistrzostwach Miasta Łomży w Tenisie dla dzieci i młodzieży. Mistrzostwa przez dwa grudniowe weekendy na hali sportowej III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży, a zorganizował je miejscowy UKS „Return” Łomża. - Najmłodsza uczestniczka to uczennica pierwszej klasy szkoły podstawowej, a najstarsi zawodnicy to uczniowie klas maturalnych – podaje Tomasz Waldziński.

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Skrzatek w Tenisie

cz pon, 12 grudnia 2011 08:17

Maja Makal z TT „Stanley” Białystok wygrała rozgrywane w Łomży Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Skrzatek w Tenisie. Drugie miejsce zajęła Anita Szepelska z klubu UKS „Return” Łomża). Na parkiecie hali sportowej III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży rywalizowały dziewczęta z rocznika 2000-2002.

« · «« · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · »» · »