Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 29 stycznia 2022 napisz DONOS@

Wicemistrzyni województwa młodziczek w tenisie

cz wt, 24 listopada 2015 08:36

Aleksandra Czerwińska, zawodniczka UKS „Return” Łomża działającego przy III LO zajęła drugie miejsce w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Młodziczek w Tenisie. W finale po zaciętym i wyrównanym meczu przegrała 3/6 6/7 z Gabrysią Andrukonis („Zwierzyniec” Białystok).

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodzików w Tenisie.

cz wt, 10 listopada 2015 08:18

Wiktor Kosowski zawodnik UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym wygrał mistrzostwa Podlasia w tenisie do lat 14. W turnieju wzięli udział chłopcy z Łomży i Białegostoku, a zawody zostały rozegrane na sali III LO w Łomży.

Obóz tenisowy UKS „RETURN” Łomża Imionek 2015

cz wt, 06 października 2015 09:37

Tegoroczny obóz tenisowy zorganizowany przez nasz klub odbył się w drugim tygodniu wakacji. Miejscem pobytu 55 tenisistów był ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy Wrota Mazur w Imionku za Piszem. Jest to nowy, malowniczy kompleks wyposażony w trzy korty ziemne oraz dwa korty trawiaste. Oprócz tego do naszej dyspozycji była sala fitness, plaża z wytyczonym kąpieliskiem oraz boisko do plażowej piłki siatkowej.

Witkor Kosowski wygrał tenisowy turniej w Warszawie

cz cz, 01 października 2015 08:18

Wiktor Kosowski, zawodnik UKS Return Łomża działającego przy III LO w Łomży i uczeń klasy Vc Szkoły Podstawowej nr 7 w Łomży, wygrał turniej tenisa w Warszawie. W zawodach wystartowało 32 tenisistów. Wiktor wygrał 5 meczów nie tracąc żadnego seta!

Szepelska druga wśród kadetek

cz pon, 07 września 2015 08:26

Anita Szepelska, zawodniczka UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym, zajęła drugie miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Kadetek w Tenisie. Obecnie Anita  w rankingu Polskiego Związku Tenisa Kadetek (do 16 lat) zajmuje 21 pozycję na 190 sklasyfikowanych tenisistek.

JBB Nadzieja Cup zakończony

cz pon, 31 sierpnia 2015 07:32

Turniej JBB Nadzieja Cup zakończony, pora na podsumowanie. Nasz klub reprezentowało pięciu zawodników i jesteśmy zadowoleni z ich występów – mówi Tomasz Waldziński, trener UKS Return Łomża. - Choć nie są to wysokie pozycje, to spisali się bardzo dobrze, zważywszy, że nasi tenisiści byli wiekowo młodsi od wielu ich przeciwników, którzy przyjechali na turniej do Łomży.

Młodzi tenisiści rywalizują w JBB Nadzieja CUP

cz cz, 27 sierpnia 2015 09:12

Ku końcowi zbliżają się prowadzone na kortach przy III LO w Łomży rozgrywki Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Młodzików w Tenisie pod nazwą JBB Nadzieja CUP. To już 11 edycja turnieju, jednak pierwszy raz odbywa się w tej kategorii wiekowej. Wśród rywalizujących tenisistów są także łomżanie, z których najlepiej radzi sobie Wiktor Kosowski.

Puchar „Piątuś Cup” pojechał do Krakowa

cz wt, 25 sierpnia 2015 12:57

Wiktoria Saska z KKS Kraków wygrała organizowany po raz pierwszy „Piątuś Cup” czyli ogólnopolski turniej klasyfikacyjny młodziczek w tenisie. Przez trzy dni na kortach tenisowych przy III LO w Łomży rywalizowało 16. tenisistek w wieku do 14 lat. Wiktoria Saska nie miała sobie równych. Wygrała wszystkie sześć meczów. Drugie miejsce zajęła Weronika Ejsmont z Olsztyna, trzeci była Urszula Nebelska z Łodzi, a czwarte Julia Daszkiewicz z Gdańska.

Dziś finał „Piątuś Cup”

cz pon, 24 sierpnia 2015 08:37

Ze zmiennym szczęściem radzą sobie łomżyńskie tenisistki podczas rozgrywek „Piątuś Cup”. W pierwszym dniu turnieju wychowanki UKS „Retur” Łomża przegrały swoje mecze z dużo wyżej sklasyfikowanymi tenisistkami. W niedzielę było już trochę lepiej. Katarzyna Przybyszewska wygrała, wynikiem 7/5 6/4 z Natalią Mazuch (NST mazowieckie). Aleksandra Czerwińska po zaciętym meczu uległa Zofii Końskiej (DeSki Warszawa) 5/7 2/6. Z kolei Maja Cyndzas po trzysetowej walce wygrała z klubową koleżanką Zuzią Łempicką 6/1 4/6 11/9.

,,Piątuś” Cup 2015 wystartował

cz so, 22 sierpnia 2015 11:16

Na kortach tenisowych przy III LO w Łomży rozpoczęły się rozgrywki ,,Piątuś” Cup 2015. W ogólnopolskim turnieju klasyfikacyjnym młodziczek rywalizuje 16. dziewcząt w wieku do 14 lat. - To turniej trochę nietypowy, bo nie jest rozgrywany systemem pucharowym ale grupach, więc jest możliwość pogrania – mówi Janusz Sewastianow sędzia główny turnieju ,,Piątuś” Cup 2015. - Każda z zawodniczek przez trzy dni rozegra po 6 meczów. Łomżę reprezentuje pięć zawodniczek UKS Return. Przyjechały też młode tenisistki z Warszawy, Krakowa, Łodzi, Gdańska, Olsztyna i Białegostoku.

Szepelska w dobrej formie

cz pon, 13 lipca 2015 08:09

Anita Szepelska, zawodniczka UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym, zajęła drugie miejsce w singlu i pierwsze w grze deblowej w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Kadetek w tenisie w Zamościu. Łomżyńska tenisistka potwierdziła wysoką formę kwalifikując się podczas eliminacji w Bytomiu do turnieju głównego Mistrzostwach Polski Kadetek w tenisie

Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie

cz wt, 23 czerwca 2015 08:33

70 małych i młodych tenisistów w wieku od 5 do 18 lat rywalizowało w Mistrzostwach Miasta Łomży w Tenisie dla Dzieci i Młodzieży. Zawody przez ostatnie dwa weekendy rozgrywano na kortach przy III Liceum Ogólnokształcącego.

Trenowali z najlepszymi na świecie

cz nie, 21 czerwca 2015 14:14

Zawodnicy UKS Return Łomża – Anita Szepelska, Aleksandra Czerwińska, Marcel Bałyga i Piotr Salamoński – trenowali w Barcelonie w Akademii Tenisowej Sánchez-Casal pod okiem najlepszych trenerów tenisa na świecie. Z młodymi łomżanie trenowali między innymi Sergio Casala i Daniela Sorribas. - Do Barcelony pojechaliśmy, aby nasi tenisiści mogli ogrywać się z najlepszymi zawodnikami na świecie w swoich kategoriach wiekowych – mówi Tomasz Waldziński trener UKS Return Łomża. – To był czas intensywnych treningów tenisowych, a także ogólnorozwojowych i mentalnych.

Mistrzostw Miasta w tenisie - zapowiedź

cz śr, 10 czerwca 2015 08:15

Przez dwa najbliższe weekendy na kortach tenisowych III Liceum Ogólnokształcącego odbędą się Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie dla dzieci i młodzieży. Podział na kategorie wiekowe i formuła zawodów będzie uzależniona od liczby zgłoszonych par tenisowych.

Anita druga w Zamościu

cz pon, 01 czerwca 2015 08:13

Anita Szepelska, zawodniczka UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży, zajęła drugie miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Kadetek w Tenisie w Zamościu. - W meczu finałowym nasza tenisistka 2/6 2/6 przegrała z turniejową jedynką - Dominiką Paczena (TK „Piekary Śląskie”) - chwali występy młodej tenisistki trener Tomasz Waldziński.

Łomżyńskie Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodziczek w Tenisie

cz śr, 01 kwietnia 2015 08:30

Gabriela Andrukonis z Białegostoku wygrała Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodziczek w Tenisie. W finale turnieju rozgrywanego na hali sportowej III LO w Łomży Gabrysia wynikiem 7/5 7/5 pokonała Aleksandrę Czerwińską (UKS „Return” Łomża). Organizatorem zawodów był Podlaski Wojewódzki Związek Tenisa w Białymstoku i UKS "Return" Łomża.

Mistrz województwa

cz wt, 10 marca 2015 08:11

Wiktor Kosowski zawodnik UKS „Return” Łomża wygrał Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodzików w Tenisie ( do lat 14). Turniej odbył się na hali sportowej III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży a organizatorem zawodów był Podlaski Wojewódzki Związek Tenisa oraz łomżyński „Return”.

Warszawskie sukcesy łomżyńskich tenisistów

cz śr, 11 lutego 2015 08:16

Anita Szepelska zawodniczka działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży UKS „Return” Łomża wygrała Turniej Tenisa Kadetek (dziewczęta do lat 16) w Warszawie. - Cieszy mnie udany występ Anity tym bardziej, że jest to wygrany turniej w Warszawie, a tam zawsze zawody tenisowe są trochę silniej obsadzone niż w innych dużych miastach. Anita w tym roku przeszła do wyższej kategorii wiekowej i jej ostatnie udane występy dobrze wróżą na przyszłość – ocenia trener Tomasz Waldziński.

Najlepszy w województwie

cz pon, 09 lutego 2015 08:10

Już po raz trzeci z rzędu Uczniowski Klub Sportowy „Return” Łomża, działający przy III LO w Łomży, został najlepszym tenisowym klubem w województwie podlaskim. To wynik najnowszego - za rok 2014 r. - rankingu Polskiego Związku Tenisa. W skali kraju łomżyński klub plasuje się na 58 miejscu, a liderem rankingu jest Klub Tenisowy AZS Poznań.

Udany start na koniec roku

cz śr, 31 grudnia 2014 08:18

Anita Szepelska zawodniczka UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży wygrała grę deblową i zajęła drugie miejsce w singlu w turnieju tenisa kadetek (dziewczęta do lat 16) w Warszawie.

« · «« · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę