Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 października 2020 napisz DONOS@

JBB Nadzieja Cup zakończony

Foto: JBB Nadzieja Cup zakończony
cz pon, 31 sierpnia 2015 07:32

Turniej JBB Nadzieja Cup zakończony, pora na podsumowanie. Nasz klub reprezentowało pięciu zawodników i jesteśmy zadowoleni z ich występów – mówi Tomasz Waldziński, trener UKS Return Łomża. - Choć nie są to wysokie pozycje, to spisali się bardzo dobrze, zważywszy, że nasi tenisiści byli wiekowo młodsi od wielu ich przeciwników, którzy przyjechali na turniej do Łomży.

Młodzi tenisiści rywalizują w JBB Nadzieja CUP

Foto: Młodzi tenisiści rywalizują w JBB Nadzieja CUP
cz cz, 27 sierpnia 2015 09:12

Ku końcowi zbliżają się prowadzone na kortach przy III LO w Łomży rozgrywki Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Młodzików w Tenisie pod nazwą JBB Nadzieja CUP. To już 11 edycja turnieju, jednak pierwszy raz odbywa się w tej kategorii wiekowej. Wśród rywalizujących tenisistów są także łomżanie, z których najlepiej radzi sobie Wiktor Kosowski.

Puchar „Piątuś Cup” pojechał do Krakowa

Foto: Puchar „Piątuś Cup” pojechał do Krakowa
cz wt, 25 sierpnia 2015 12:57

Wiktoria Saska z KKS Kraków wygrała organizowany po raz pierwszy „Piątuś Cup” czyli ogólnopolski turniej klasyfikacyjny młodziczek w tenisie. Przez trzy dni na kortach tenisowych przy III LO w Łomży rywalizowało 16. tenisistek w wieku do 14 lat. Wiktoria Saska nie miała sobie równych. Wygrała wszystkie sześć meczów. Drugie miejsce zajęła Weronika Ejsmont z Olsztyna, trzeci była Urszula Nebelska z Łodzi, a czwarte Julia Daszkiewicz z Gdańska.

Dziś finał „Piątuś Cup”

Foto: Dziś finał „Piątuś Cup”
cz pon, 24 sierpnia 2015 08:37

Ze zmiennym szczęściem radzą sobie łomżyńskie tenisistki podczas rozgrywek „Piątuś Cup”. W pierwszym dniu turnieju wychowanki UKS „Retur” Łomża przegrały swoje mecze z dużo wyżej sklasyfikowanymi tenisistkami. W niedzielę było już trochę lepiej. Katarzyna Przybyszewska wygrała, wynikiem 7/5 6/4 z Natalią Mazuch (NST mazowieckie). Aleksandra Czerwińska po zaciętym meczu uległa Zofii Końskiej (DeSki Warszawa) 5/7 2/6. Z kolei Maja Cyndzas po trzysetowej walce wygrała z klubową koleżanką Zuzią Łempicką 6/1 4/6 11/9.

,,Piątuś” Cup 2015 wystartował

Foto: ,,Piątuś” Cup 2015 wystartował
cz so, 22 sierpnia 2015 11:16

Na kortach tenisowych przy III LO w Łomży rozpoczęły się rozgrywki ,,Piątuś” Cup 2015. W ogólnopolskim turnieju klasyfikacyjnym młodziczek rywalizuje 16. dziewcząt w wieku do 14 lat. - To turniej trochę nietypowy, bo nie jest rozgrywany systemem pucharowym ale grupach, więc jest możliwość pogrania – mówi Janusz Sewastianow sędzia główny turnieju ,,Piątuś” Cup 2015. - Każda z zawodniczek przez trzy dni rozegra po 6 meczów. Łomżę reprezentuje pięć zawodniczek UKS Return. Przyjechały też młode tenisistki z Warszawy, Krakowa, Łodzi, Gdańska, Olsztyna i Białegostoku.

Szepelska w dobrej formie

Foto: Szepelska w dobrej formie
cz pon, 13 lipca 2015 08:09

Anita Szepelska, zawodniczka UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym, zajęła drugie miejsce w singlu i pierwsze w grze deblowej w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Kadetek w tenisie w Zamościu. Łomżyńska tenisistka potwierdziła wysoką formę kwalifikując się podczas eliminacji w Bytomiu do turnieju głównego Mistrzostwach Polski Kadetek w tenisie

Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie

Foto: Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie
cz wt, 23 czerwca 2015 08:33

70 małych i młodych tenisistów w wieku od 5 do 18 lat rywalizowało w Mistrzostwach Miasta Łomży w Tenisie dla Dzieci i Młodzieży. Zawody przez ostatnie dwa weekendy rozgrywano na kortach przy III Liceum Ogólnokształcącego.

Trenowali z najlepszymi na świecie

Foto: Trenowali z najlepszymi na świecie
cz nie, 21 czerwca 2015 14:14

Zawodnicy UKS Return Łomża – Anita Szepelska, Aleksandra Czerwińska, Marcel Bałyga i Piotr Salamoński – trenowali w Barcelonie w Akademii Tenisowej Sánchez-Casal pod okiem najlepszych trenerów tenisa na świecie. Z młodymi łomżanie trenowali między innymi Sergio Casala i Daniela Sorribas. - Do Barcelony pojechaliśmy, aby nasi tenisiści mogli ogrywać się z najlepszymi zawodnikami na świecie w swoich kategoriach wiekowych – mówi Tomasz Waldziński trener UKS Return Łomża. – To był czas intensywnych treningów tenisowych, a także ogólnorozwojowych i mentalnych.

Mistrzostw Miasta w tenisie - zapowiedź

Foto: Mistrzostw Miasta w tenisie - zapowiedź
cz śr, 10 czerwca 2015 08:15

Przez dwa najbliższe weekendy na kortach tenisowych III Liceum Ogólnokształcącego odbędą się Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie dla dzieci i młodzieży. Podział na kategorie wiekowe i formuła zawodów będzie uzależniona od liczby zgłoszonych par tenisowych.

Anita druga w Zamościu

Foto: Anita druga w Zamościu
cz pon, 01 czerwca 2015 08:13

Anita Szepelska, zawodniczka UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży, zajęła drugie miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Kadetek w Tenisie w Zamościu. - W meczu finałowym nasza tenisistka 2/6 2/6 przegrała z turniejową jedynką - Dominiką Paczena (TK „Piekary Śląskie”) - chwali występy młodej tenisistki trener Tomasz Waldziński.

Łomżyńskie Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodziczek w Tenisie

Foto: Łomżyńskie Mistrzostwa Województwa Podlaskiego ...
cz śr, 01 kwietnia 2015 08:30

Gabriela Andrukonis z Białegostoku wygrała Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodziczek w Tenisie. W finale turnieju rozgrywanego na hali sportowej III LO w Łomży Gabrysia wynikiem 7/5 7/5 pokonała Aleksandrę Czerwińską (UKS „Return” Łomża). Organizatorem zawodów był Podlaski Wojewódzki Związek Tenisa w Białymstoku i UKS "Return" Łomża.

Mistrz województwa

Foto: Mistrz województwa
cz wt, 10 marca 2015 08:11

Wiktor Kosowski zawodnik UKS „Return” Łomża wygrał Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodzików w Tenisie ( do lat 14). Turniej odbył się na hali sportowej III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży a organizatorem zawodów był Podlaski Wojewódzki Związek Tenisa oraz łomżyński „Return”.

Warszawskie sukcesy łomżyńskich tenisistów

Foto: Warszawskie sukcesy łomżyńskich tenisistów
cz śr, 11 lutego 2015 08:16

Anita Szepelska zawodniczka działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży UKS „Return” Łomża wygrała Turniej Tenisa Kadetek (dziewczęta do lat 16) w Warszawie. - Cieszy mnie udany występ Anity tym bardziej, że jest to wygrany turniej w Warszawie, a tam zawsze zawody tenisowe są trochę silniej obsadzone niż w innych dużych miastach. Anita w tym roku przeszła do wyższej kategorii wiekowej i jej ostatnie udane występy dobrze wróżą na przyszłość – ocenia trener Tomasz Waldziński.

Najlepszy w województwie

Foto: Najlepszy w województwie
cz pon, 09 lutego 2015 08:10

Już po raz trzeci z rzędu Uczniowski Klub Sportowy „Return” Łomża, działający przy III LO w Łomży, został najlepszym tenisowym klubem w województwie podlaskim. To wynik najnowszego - za rok 2014 r. - rankingu Polskiego Związku Tenisa. W skali kraju łomżyński klub plasuje się na 58 miejscu, a liderem rankingu jest Klub Tenisowy AZS Poznań.

Udany start na koniec roku

Foto: Udany start na koniec roku
cz śr, 31 grudnia 2014 08:18

Anita Szepelska zawodniczka UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży wygrała grę deblową i zajęła drugie miejsce w singlu w turnieju tenisa kadetek (dziewczęta do lat 16) w Warszawie.

Grudniowe Mistrzostwa Łomży w Tenisie

Foto: Grudniowe Mistrzostwa Łomży w Tenisie
cz wt, 23 grudnia 2014 11:44

Rekordowym zainteresowaniem cieszyły się tegoroczne Zimowe Mistrzostwach Miasta Łomża w Tenisie. O puchary i medale walczyło aż 71 osób. Najmłodsi uczestniczyli w talentiadzie, podczas której oceniano podstawowe umiejętności gry w tenisa oraz sprawność ogólna i specjalną, a pozostali rywalizowali w rozgrywkach debla i w mikście.

Zaproszenie

Foto: Zaproszenie
cz śr, 03 grudnia 2014 08:47

Przez dwa najbliższe weekendy na hali sportowej III Liceum Ogólnokształcącego odbędą się Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie - Mikst dla dzieci i młodzieży. Podział na kategorie wiekowe i formuła zawodów będzie uzależniona od liczby zgłoszonych par tenisowych.

Witamy w Januszkowie…

Foto: Witamy w Januszkowie…
cz cz, 13 listopada 2014 09:45

Nadeszły upragnione wakacje, które jak zwykle ,rozpoczęliśmy oczekiwanym przez wszystkich wyjazdem na obóz tenisowy. Ośrodek „Mazurskie Marzenie” przygotował dla nas wygodne pokoje, smaczne jedzenie, siedem kortów tenisowych, boisko do piłki plażowej oraz piękną plażę, z uwielbianym, zwłaszcza przez najmłodszych, sklepikiem z lodami. Niestety, wizyty w nim nie były zbyt częste. Codzienne treningi tenisowe oraz ogólnorozwojowe absorbowały wszystkich w stu procentach, a i czas wolny spędzaliśmy na grach i zabawach zespołowych. Poza tym każdy trener powtarzał, że lody i chipsy są niezdrowe, kto by się temu sprzeciwiał….;-).

Bartosz Cyndzas mistrzem województwa w tenisie

Foto: Bartosz Cyndzas mistrzem województwa w tenisie
cz wt, 28 października 2014 08:08

Bartosz Cyndzas, zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym wygrał, Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodzików w Tenisie chłopców do lat 14. Bartek jest uczniem Publicznego Gimnazjum nr 6 w Łomży.

Szepelska w Mistrzostwach Polski Młodziczek

Foto: Szepelska w Mistrzostwach Polski Młodziczek
cz cz, 02 października 2014 08:40

Anita Szepelska, zawodniczka UKS „Return” Łomża działającego przy III LO w Łomży, zaliczyła udany start w Narodowych Mistrzostwach Polski Młodziczek w Tenisie (dziewczęta do lat 14) rozgrywanych na kortach KT Legia Warszawa. - Mistrzostwa Polski to najważniejszy turniej w roku, na który przyjeżdżają najlepsze tenisistki z całego kraju – podkreśla Tomasz Waldziński, trener tenisistki. - Anita swoim występem udowodniła, że pomimo obecnie niższego rankingu siłą gry dorównuje dziewczętom z pierwszej 16. w Polsce.

« · «« · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę