niedziela, 17 grudnia 2017 napisz DONOS@

Najlepszy w województwie

cz pon, 28 listopada 2011 08:24

Adam Karwowski, zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży wygrał Halowe Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Kadetów w Tenisie. W finałowym meczu wynikiem 6/2 6/2 pokonał reprezentanta z Białegostoku Piotra Dakowicza (KT Okuła Białystok).

Łomżanie na podium

cz pon, 21 listopada 2011 08:30

Bartek Cyndzas zawodnik UKS Return Łomża działającego przy III LO w Łomży został Halowym Mistrzem Województwa Podlaskiego w Tenisie w kategorii Skrzaty. W finale Bartek 6:2, 6:3 pokonał klubowego kolegę Marcela Bałdygę. Bartek i Marcel wygrali także Mistrzostwa Województwa w grze deblowej gładko ogrywając 6:1, 6:1 Mateusza Domańskiego i Szymona Sokołowskiego obaj (UKS Sokół – Asy Białystok)

Obóz tenisowy 2011

cz wt, 25 października 2011 14:31

Tradycyjnie, już po raz trzynasty z rzędu łomżyńscy tenisiści „Returnu” spędzili pierwszy tydzień wakacji na obozie tenisowym w Ośrodku BGŻ Knieja w Rajgrodzie. Tygodniowy obóz przyciągnął ponad 40 młodych tenisistów. Uczestnicy spędzili ten czas bardzo aktywnie- na korcie, w terenie, w siłowni, na plaży, w wodzie. Plan dnia był mocno napięty- w sumie 6 godzin różnorodnych zajęć sportowych- z trenerami tenisa, z trenerami od ogólnorozwojówki, z fizjoterapeutą.

Zwycięska Anita

cz pon, 19 września 2011 08:55

Anita Szepelska zawodniczka UKS „Return” Łomża, działającego przy III LO w Łomży, wygrała Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Skrzatek w Tenisie. Anita triumfowała w grze deblowej, natomiast w singlu zajęła trzecie miejsce. Turniej rozegrany został w Białymstoku w KT Okuła Białystok.

W siódmej „Nadzieja Cup” triumfowali zawodnicy z Warszawy

cz pon, 12 września 2011 08:29

Wojciech Lutkowski z KT „Legia” Warszawa zwyciężył w VII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Mężczyzn w Tenisie „Nadzieja Cup”. W finale wynikiem 6/4 6/4 pokonał Antoniego Orlińskiego - zawodnika z WTS „DeSki” Warszawa. Również Wojciech Lutkowski wspólnie z Antonim Orlińskim triumfowali w grze deblowej, pokonując swoich finałowych przeciwników 5/7 7/6 10/8 Krzysztofa Bartosiewicza (KT „Legia” Warszawa) oraz Pawła Tarasewicza (TT „Stanley” Białystok).

Siódma „Nadzieja Cup”

cz pon, 05 września 2011 08:26

Przez kilka najbliższych dni na kortach w Koźle koło Kolna mierzyć się będą czołowi polscy tenisiści. Już po raz siódmy III Liceum Ogólnokształcące w Łomży wspólnie z Diecezjalnym Radiem Nadzieja i UKS „Return” Łomża organizują Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Mężczyzn w Tenisie „Nadzieja Cup”. Pula nagród w tym roku wynosi 5001 zł.

Pracowite wakacje...

cz pon, 18 lipca 2011 13:45

Cztery ogólnopolskie turnieje klasyfikacyjne, dwadzieścia sześć meczów tenisowych w przeciągu dwóch tygodni rozegrał Adam Karwowski UKS „Return” Łomża działający przy III LO w Łomży. - Cztery turnieje i cztery sukcesy. Za każdym razem Adam stawał na podium zarówno w grze singlowej jak i w deblu – mówi Tomasz Waldziński, trener Adama.

Najlepsi w mieście tenisiści

cz wt, 21 czerwca 2011 08:30

Izabela i Adam Karwowscy w turnieju par mieszanych, oraz Kuba Przybyszewski i Daniel Łaski w deblu wygrali kolejne Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie. Na kortach III Liceum Ogólnokształcącego przy ulicy Senatorskiej przez kolejne dwa weekendy rozrywany był turniej w którym 40 osób ze szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych rywalizowało o Puchary Prezydenta Miasta.

Daniel i Bartosz - pierwsze sukcesy tenisowe

cz cz, 26 maja 2011 08:49

Daniel Łaski, zawodnik UKS „Return” Łomża działający przy III LO w Łomży wygrał Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Skrzatów w Tenisie (chłopcy do lat 12). Natomiast jego klubowy kolega Bartosz Cyndzas doszedł do półfinału imprezy.

Tenisowy vice i mistrz

cz cz, 05 maja 2011 08:36

Adam Karwowski, zawodnik łomżyńskiego UKS „Return” Łomża, działający przy III LO w Łomży, odniósł kolejny tenisowy sukces. Tym razem w bardzo prestiżowym turnieju, w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Zamościu Adam zajął II miejsce w grze singlowej oraz pierwsze w deblu wspólnie z Mateuszem Piątkiem (KT AVIA Świdnik). - Turniej w Zamościu otworzył letni sezon startów Adama – mówi trener Tomasz Waldziński. - Myślę, że ten sukces zachęci mojego zawodnika do ciężkiej pracy na treningach, co przełoży się na kolejne zwycięstwa w ogólnopolskich turniejach tenisa.

Mistrzostwa III Liceum Ogólnokształcącego w Tenisie.

cz pon, 25 kwietnia 2011 21:02

Jak co roku w marcu Uczniowski Klub Sportowy „Return” Łomża zorganizował Mistrzostwa III Liceum Ogólnokształcącego w Tenisie. W zawodach wystartowało aż 23 naszych licealistów, którzy rywalizowali ze sobą w dwóch turniejach: w turnieju chłopców i w turnieju dziewcząt.

Talentiada tenisowa czyli żyj tenisowo- graj kolorowo

cz pon, 25 kwietnia 2011 21:01

Po raz kolejny UKS „Return” Łomża był organizatorem Talentiady tenisowej, która przyciągnęła na halę III Liceum Ogólnokształcącego 15 młodych tenisistów. Przez trzy kolejne piątkowe popołudnia najmłodsi z odwagą i determinacją wykonywali przeróżne testy i próby oceniające koordynacyjne zdolności motoryczne. Oprócz sprawdzianów tenisowych przeprowadzono także Turniej Mini Tenisa.

Turniej PRETTY WOMAN CUP - odsłona druga

cz pon, 25 kwietnia 2011 20:58

Po raz drugi UKS „Return” Łomża był organizatorem Turnieju Pretty Woman Cup. W zawodach udział wzięło dziewięć Pań, trenujących tenis dla czystej przyjemności. Koniecznie należy zaznaczyć, że wszystkie startujące tenisistki to… Mamy zawodników naszego klubu.

Wojewódzki turniej klasyfikacyjny skrzatów i skrzatek w tenisie

cz pon, 25 kwietnia 2011 20:52

W marcu na hali sportowej III LO w Łomży zorganizowany został turniej skrzatów w tenisie ( zarówno chłopców jak i dziewcząt).

Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Kadetów w Tenisie

cz pon, 18 kwietnia 2011 08:39

Konrad Wyszyński wspólnie z Kacprem Zalewskim, obaj z UKS „Return” Łomża, wygrali w deblu Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Kadetów w Tenisie (chłopcy do lat 16). Drugie miejsce zajęła także para z Łomży, ale w grach pojedynczych najwyższe miejsca na podium zajęli zawodnicy z Białegostoku i Olsztyna. Zawody w weekend rozegrano w hali III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży. Rywalizowali zawodnicy z klubów białostockich, Olsztyna i z Łomży.

Tenisowy mistrz z Łomży...

cz wt, 08 lutego 2011 22:28

Adam Karwowski, zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III LO w Łomży zwyciężył w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Młodzików w Tenisie. Turniej ten odbył się w GKS „Górnik” Łęczna koło Lublina. W turnieju wystartowało 28 zawodników z całej Polski. Adam, 14-latek, uczeń PG 6 w Łomży, okazał się najlepszy w singlu oraz grze deblowej. - Bardzo cieszę się ze zwycięstwa Adama w tak prestiżowym turnieju. Myślę, że ta wygrana to milowy krok w rozwoju tenisowej kariery mojego podopiecznego – mówi Tomasz Waldziński trener Adama.

Zimowe Mistrzostwa Miasta Łomży dla dzieci i młodzieży w Tenisie

cz wt, 21 grudnia 2010 12:31

Przez ostatnie trzy grudniowe weekendy na hali sportowej III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży, łomżyńscy tenisiści rozgrywali zacięte pojedynki w ramach Zimowych Mistrzostw Miasta Łomży. Do turnieju zgłosiło się aż 38 tenisistów.

Podsumowanie wyników tenisistów naszego klubu z Mistrzostw Województwa Podlaskiego

cz cz, 25 listopada 2010 11:50

W naszym województwie zakończył się cykl turniejów tenisowych PZT, który wyłonił Halowych Mistrzów Województwa Podlaskiego we wszystkich kategoriach wiekowych zarówno chłopców jak i dziewcząt. Turnieje odbywały się w Łomży na hali sportowej III LO, oraz w klubach białostockich. W rozgrywkach tych brali udział tenisiści z następujących klubów z Podlasia: UKS „Sokół- Asy” Białystok, KT „Zwierzyniec” Białystok, TT „Stanley” Białystok, KT „Okuła” Białystok, KT „Ekonomik” Suwałki, KT „Kamila” Suwałki, UKS „Return” Łomża.

Obóz tenisowy w Rajgrodzie

cz pt, 05 listopada 2010 15:41

Tegoroczny obóz tenisowy odbył się w dniach 27.06-04.07. Jak co roku trenowaliśmy w Ośrodku BGŻ Knieja nad jeziorem Rajgrodzkim.

Return z licencją

cz nie, 03 października 2010 22:28

Uczniowski Klub Sportowy "Return" Łomża, działający przy III LO otrzymał od Polskiego Związku Tenisa licencję uprawniającą do współzawodnictwa sportowego w tenisie. Według nowego, bardzo wymagającego regulaminu PZT każdy klub ubiegający się o możliwość organizacji turniejów tenisa oraz startu zawodników w tenisowych imprezach powinien bezwzględnie posiadać taką licencję.

« · «« · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · »» · »