piątek, 18 października 2019 napisz DONOS@

Mistrz Młodzików

Foto: Mistrz Młodzików
cz pon, 14 stycznia 2013 08:11

Daniel Łaski zawodnik UKS „Return” Łomża, działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży, wygrał Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodzików w Tenisie (chłopcy do lat 14). W finale Daniel 6/3 6/3  pokonał klubowego kolegę Bartosza Cyndzasa.  Daniel wspólnie z Bartkiem zwyciężyli również w deblu 6/0 6/0 wygrywając z parą z UKS „Sokół Asy” Białystok-  Szymonem Sokołowskim i Mateuszem Domańskim.

Najlepsi w województwie

Foto: Najlepsi w województwie
cz cz, 10 stycznia 2013 08:37

Uczniowski Klub Sportowy „Return” Łomża, działający przy III LO w Łomży, jest najlepszym klubem tenisowym w województwie podlaskim. To wynik najnowszego rankingu Polskiego Związku Tenisa na zakończenie 2012 roku. W skali kraju łomżyński klub plasuje się na 68 miejscu a liderem rankingu jest Klub Tenisowy AZS Poznań.

Najlepsi miejscy tenisiści

Foto: Najlepsi miejscy tenisiści
cz śr, 02 stycznia 2013 15:45

63 zawodników w wieku od 6 do18 lat przez dwa ostatnie weekendy grudnia rywalizowało w Halowych Mistrzostwach Miasta Łomży w Tenisie dla dzieci i młodzieży. Zawody w hali sportowej III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży zorganizował UKS „Return” Łomża, a jak co roku turniej honorowym patronatem objął prezydent Łomży Mieczysław Czerniawski.

Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie dla dzieci i młodzieży

Foto: Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie dla dzieci i...
cz śr, 12 grudnia 2012 08:43

Przez dwa najbliższe weekendy na hali sportowej III Liceum Ogólnokształcącego odbędą się Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie dla dzieci i młodzieży. Jak co roku patronat nad imprezą sportową objął Prezydent Miasta Łomży Mieczysław Czerniawski. Podział na kategorie wiekowe i formuła zawodów będzie uzależniona od liczby zgłoszonych tenisistów.

Najlepszy młody tenisista w województwie

Foto: Najlepszy młody tenisista w województwie
cz pon, 03 grudnia 2012 08:29

Bartosz Cyndzas zawodnik UKS „Return” Łomża wygrał Halowe Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Skrzatów w Tenisie (chłopcy do lat 12). Bartek wspólnie z Piotrem Salamońskim (UKS „Return" Łomża”) zwyciężył również w grze deblowej. Tomasz Waldziński trener UKS „Return” Łomża), cieszą się z tych zwycięstw mówi, że zwodnicy klubu w tym roku mają duże szanse wygrać wszystkie młodzieżowe kategorie tenisa w województwie i przypomina, że aktualnym halowym  mistrzem Podlasia kadetów i juniorów w tenisie jest zawodnik łomżyńskiego klubu Adam Karwowski.

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów w Tenisie

Foto: Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów w ...
cz pon, 29 października 2012 09:29

2-3.IX na kortach III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży rozegrano Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów w Tenisie. (do lat 18) Tytuł Mistrza Województwa Podlaskiego Juniorów wywalczył Adam Karwowski, pokonując w meczu finałowym Kacpra Zalewskiego wynikiem 6/3 6/4. (obaj UKS Return Łomża). W półfinale singla uplasowali się Sebastian Miernik i Dominik Jasiński.

Mistrzostwa Województwa Młodziczek w Tenisie

Foto: Mistrzostwa Województwa Młodziczek w Tenisie
cz cz, 11 października 2012 09:43

Anita Szepelska zawodniczka UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym zajęła trzecie miejsce w rozegranych w Białymstoku Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Młodziczek (do lat 14) w Tenisie.

Turniej Pretty Woman Cup- edycja trzecia

Foto: Turniej Pretty Woman Cup- edycja trzecia
cz cz, 27 września 2012 13:51

W Dzień Matki już po raz trzeci UKS „Return” Łomża był organizatorem Turnieju Pretty Woman Cup. W tym roku miejscem rozgrywek był „Zielony Kort”, tj. obiekt typowo rekreacyjny, którego właścicielem jest Pan Jan Makuszewski. W turnieju wystartowało sześć aktywnych sportowo Mam zawodników i zawodniczek naszego klubu. Panie grają w tenisa dla własnej przyjemności, a występ w turnieju pełni rolę sprawdzenia swoich umiejętności tenisowych oraz mentalnych.

Obóz w Koźle

Foto: Obóz w Koźle
cz cz, 27 września 2012 13:43

W tym roku zawodnicy UKS "Return" Łomża spotkali się na dziesięciodniowym obozie tenisowym w Ośrodku sportowo-rekreacyjnym "Kozioł" w Koźle k/o Kolna.

Na podium...

Foto: Na podium...
cz pon, 17 września 2012 08:05

Anita Szepelska zawodniczka UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży zajęła III miejsce w Mistrzostwach Miasta Warszawy w tenisie. - Anita w ostatnim czasie zdobyła również tytuł Wicemistrzyni Województwa Podlaskiego w Tenisie (kat. skrzatki) - podkreśla Tomasz Waldziński, trener zawodniczki.

Nadzieja Cup wróciła do Łomży

Foto: Nadzieja Cup wróciła do Łomży
cz pon, 10 września 2012 09:42

Przez cztery dni na kortach III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży czołowi tenisiści z całej Polski rywalizowali o nagrody pieniężne, puchary i oczywiście cenne punkty do rankingu Polskiego Związku Tenisa. - Zawodnicy stworzyli piękne widowisko popisując się wzorową techniką uderzeń i taktyką gry w tenisa – podkreśla Tomasz Waldziński, trener UKS Return Łomża i organizator Nadzieja Cup.

Najlepsi tenisiści Łomży

Foto: Najlepsi tenisiści Łomży
cz pt, 29 czerwca 2012 10:20

55 młodych tenisistów rywalizowało na kortach III LO w Letnich Mistrzostwach Miasta Łomży dla dzieci i młodzieży w Tenisie. Mistrzostwa tradycyjnie już przed wakacjami organizuje Uczniowski Klub Sportowy „Return” Łomża. Turniej objął patronatem Prezydenta Miasta Łomży Mieczysław Czerniawski, a tenisiści rywalizowali o ufundowany przez niego puchar. Najmłodsi uczestnicy mieli 6 lat a najstarsi to tegoroczni maturzyści.

Mistrzost Województwa Podlaskiego Skrzatów w Tenisie

Foto: Mistrzost Województwa Podlaskiego Skrzatów w Te...
cz wt, 26 czerwca 2012 08:31

Daniel Łaski został mistrzem województwa podlaskiego Skrzatów  w Tenisie. W finale turnieju rozgrywanego w Białymstoku na kortach Politechniki pokonał 7/6 7/6 klubowego kolegę Bartka Cyndzasa. Obaj chłopcy są zawodnikami UKS „Return” Łomża działającego przy III LO w Łomży. W deblu Daniel z Bartkiem zajęli II miejsce, przegrywając mecz finałowy z Szymonem Sokołowskim oraz Mateuszem Domańskim (obaj UKS „Sokół-Asy” Białystok) wynikiem 6/3 2/6 7/10.

Dwa turnieje - trzy medale

Foto: Dwa turnieje - trzy medale
cz pt, 22 czerwca 2012 08:49

Adam Karwowski, zawodnik UKS „Return” Łomża, działającego przy III LO w Łomży trzykrotnie stanął na podium na Ogólnopolskich Turniejach Klasyfikacyjnych w Elblągu i Łęcznej. W Elblągu Adam w parze z Flawiuszem Czarneckim (KS Start-Wisła Toruń) zajęli trzecie miejsce w grze podwójnej. W singlu natomiast nasz zawodnik w drugiej rundzie przegrał z Łukaszem Zapałą (TKS Arka Gdynia). W Łęcznej Adam zagrał jeszcze lepiej zajmując trzecie miejsce w singlu oraz drugie w grze deblowej.

Zwycięska Anita

Foto: Zwycięska Anita
cz pon, 18 czerwca 2012 08:11

Anita Szepelska zawodniczka UKS „Return” Łomża działającego przy III LO w Łomży wygrała Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Tenisa w Ostródzie. Anita zwyciężyła w singlu i grze deblowej. Organizatorem imprezy był Klub Tenisowy „Budowlani Olsztyn”.

Dobrze zaczęli sezon

Foto: Dobrze zaczęli sezon
cz pt, 01 czerwca 2012 08:43

Anita Szepelska i Adam Karwowski, zawodnicy UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym zajęli medalowe miejsca na Ogólnopolskich Turniejach Klasyfikacyjnych w Tenisie w Łęcznej i w Zamościu. Oba sukcesy tenisowe odnotowali w grze deblowej.

Mistrzostwa o puchar dyrektora

Foto: Mistrzostwa o puchar dyrektora
cz pon, 30 kwietnia 2012 08:26

Kinga Laskowska z klasy III A Klaudia Kubrak i Bartosz Dudek (oboje z klasy I G) zwyciężyli w Tenisowych Mistrzostwach III Liceum Ogolnokształcącego o Puchar Dyrektora Szkoły. W zawodach wystartowało 30 uczniów naszego liceum rywalizując ze sobą w trzech kategoriach. Ze względu na dużą frekwencję turniej rozegraliśmy systemem tie-breakowym do dwóch przegranych meczy, czyli dopiero drugi przegrany pojedunek eliminował zawodnika z turnieju.

Sukces tenisistów

Foto: Sukces tenisistów
cz wt, 03 kwietnia 2012 08:28

Pierwsze miejsce w grze deblowej i drugie w singlu zdobyli zawodnicy UKS „Return” Łomża, działającego przy III LO w Łomży, na Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Juniorów w Tenisie. Turniej odbył się w Białymstoku, a organizatorem zawodów był TT „Stanley” Białystok. Łomżę reprezentowało trzech zawodników: Kacper Zalewski, Adam Karwowski, i Sebastian Miernik.

Zwycięstwo młodej tenisistki

Foto: Zwycięstwo młodej tenisistki
cz pon, 19 marca 2012 08:27

Anita Szepelska zawodniczka UKS "Return" Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży zwyciężyła w rozgrywanym w Łęcznej koło Lublina WTK Skrzatek w tenisie. Organizatorem turnieju był Klub GKS Górnik Łęczna.

Nadzieja Łomżyńskiego Sportu

Foto: Nadzieja Łomżyńskiego Sportu
cz wt, 21 lutego 2012 08:51

Adam Karwowski zawodnik UKS "Return" Łomża działającego przy III LO w Łomży został wyróżniony w kategorii "Nadzieja Łomżyńskiego Sportu" 2011 roku. Nagrody dla środowiska sportowego przyznawali dziennikarze na co dzień zajmujący się sportem.

« · «« · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę