Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 29 stycznia 2022 napisz DONOS@

Zimowe Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Tenisie

cz śr, 15 stycznia 2014 08:14

Gabriela Andrukonis z Białegostoku wygrała Zimowe Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Tenisie (kategoria Skrzatki- dziewczęta do lat 12). Gabrysia w finale turnieju wynikiem 6/2 6/2 pokonała Aleksandrę Czerwińską, zawodniczkę UKS "Return" Łomża.

Zimowe Mistrzostwa Łomży w tenisie

cz cz, 09 stycznia 2014 11:16

Przez trzy weekendy w hali sportowej III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży 64 tenisistów rywalizowało o tytuł mistrza Łomża. Ze względu na duże zainteresowanie turniej został rozegrany w formie miksta i debla z podziałem na kilka kategorii wiekowych.

Obóz tenisowy „Mazurskie Marzenie” 2013

cz cz, 09 stycznia 2014 08:16

Tradycyjnie, jak co roku tenisiści z UKS „Return” Łomża rozpoczęli swoje wakacje od wyjazdu na obóz tenisowy. Tym razem spędziliśmy czas w przepięknym ośrodku „Mazurskie Marzenie” nad jeziorami Kownatki i Kąty.

Najlepszy w Łomży i województwie

cz wt, 07 stycznia 2014 08:18

Drugi rok z rzędu Uczniowski Klub Sportowy „Return” Łomża, działający przy III LO w Łomży został najlepszym tenisowym klubem w województwie podlaskim za rok 2013. To wynik najnowszego rankingu Polskiego Związku Tenisa. Należy zaznaczyć, że w województwie podlaskim aktywnie działa siedem klubów tenisowych. W skali kraju łomżyński klub plasuje się na 81 miejscu, a liderem rankingu jest Klub Tenisowy AZS Poznań.

Wśród najlepszych tenisistek Polski

cz śr, 18 grudnia 2013 08:27

Anita Szepelska tenisistka UKS „Return” Łomża działającego przy III LO zajęła drugie miejsce w Turnieju Klasyfikacyjnym Polskiego Związku Tenisa który odbył się w Warszawie .W zawodach wystartowało dwanaście zawodniczek, a organizatorem imprezy był klub KT „Legia” Warszawa.

Mistrzowie wojewódzcy młodzików w tenisie

cz śr, 11 grudnia 2013 09:20

Zwycięstwo Bartosza Cyndzasa i drugie miejsce Anity Szepelskiej to osiągnięcia zawodników UKS „Return” Łomża działającego przy III LO w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Młodzików w Tenisie (do lat 14). Kategoria chłopców rozegrana została w Łomży natomiast dziewcząt w Białymstoku.

Sukcesy młodych tenisistów

cz pon, 25 listopada 2013 08:14

Piotr Salamoński zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III LO wygrał Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Skrzatów w Tenisie (chłopcy do lat 12). Udany występ na kortach w Warszawie zaliczyła również łomżyńska tenisistka Anita Szepelska.  W turnieju Młodziczek (dziewczęta do lat14) rozgrywanym w Centrum Tenisowym „Prestige” Warszawa zajęła trzecie miejsce.

Debel skrzatów z Łomży najlepszy w województwie

cz wt, 08 października 2013 08:17

Marcel Bałdyga i Piotr Salamoński, zawodnicy UKS „Return” Łomża, wygrali grę deblową w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Skrzatów w Tenisie (chłopcy do lat 12). W finale wynikiem 6/4 6/4 pokonali białostocką parę: Szymona Sokołowskiego (CT „Zwierzyniec” Białystok) i Mateusza Domańskiego (UKS „Sokół- Asy” Białystok). Turniej został rozegrany w Łomży na kortach III Liceum Ogólnokształcącego. W zawodach wzięło udział trzynastu tenisistów z Białegostoku, Suwałk i Łomży.

Mistrz województwa

cz wt, 01 października 2013 08:23

Bartosz Cyndzas, zawodnik UKS „Return” Łomża - klubu działającego przy III LO w Łomży, wygrał Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodzików (chłopcy do lat 14) w Tenisie. Bartek jest uczniem Szkoły Podstawowej nr 7 w Łomży, a turniej rozegrany został na kortach Politechniki Białostockiej.

„Nadzieja Cup” 2013

cz wt, 10 września 2013 08:13

Dariusz Lipka z SKT Sopot, numer 12 w rankingu Polskiego Związku Tenisa wygrał IX edycję rozgrywanego w Łomży Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Mężczyzn w Tenisie „Nadzieja Cup”. W finale wynikiem 2/6 6/1 7/5 pokonał Mikołaj Szmyrgała (SKT Centrum Bydgoszcz), numer 20 na liście PZT. W sumie w turnieju rozgrywanym na kotach III Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Senatorskiej w Łomży rywalizowało 29 zawodników z Sopotu, Kołobrzegu, Bydgoszczy, Poznania, Łodzi, Warszawy, Olsztyna oraz Łomży.

Tenisiści jadą do Łomży

cz śr, 04 września 2013 08:46

32 tenisistów z Polski, w tym aktualny Mistrz Polski do lat 21 - Wojciech Lutkowski (KT Legia Warszawa), będzie rywalizowało w Łomży. Już w czwartek na kortach III Liceum Ogólnokształcącego rozpoczyna się największa tenisowa impreza. - Cieszymy się, że czołowi polscy tenisiści przyjadą do Łomży, a miłośnicy tego wspaniałego sportu będą mogli podziwiać tenisowe pojedynki na bardzo wysokim poziomie – mówi Ewa Waldzińska, dyrektor Turnieju.

Wakacje na kortach...

cz pon, 05 sierpnia 2013 08:14

Wykorzystując czas wolny od obowiązków szkolnych Anita Szepelska wystartowała w trzech Ogólnopolskich Turniejach Tenisowych w Iławie, Łodzi i Toruniu. Zawodniczka UKS „Return” Łomża działającego przy III LO w Łomży wywalczyła ćwierćfinał singla w Łodzi i półfinał debla w Toruniu na Ogólnopolskich Turniejach Klasyfikacyjnych w Tenisie Młodziczek (dziewczęta do lat 14) i awansowała w rankingu tenisistek. Po rozegraniu w sumie jedenastu w tym roku turniejów Anita Szepelska plasuje się na 45 miejscu wśród 246 tenisistek w rankingu Młodziczek Polskiego Związku Tenisa.

Mistrzostwa Miasta w Tenisie

cz pt, 28 czerwca 2013 08:32

57 zawodników w czterech kategoriach wiekowych rywalizowało w Mistrzostwach Miasta w Tenisie o Puchar Prezydenta Łomży. Mistrzostwa, tradycyjnie już organizowane w czerwcu przez UKS „Return” Łomża, rozegrano na kortach III Liceum Ogólnokształcącego. Kapryśna pogoda nieco pokrzyżowała szyki organizatorom i tak finał w kategorii „chłopców starszych” pomiędzy Bartkiem Duda a Bartkiem Cyndzasem przy stanie 3/2 w pierwszym secie został przerwany z powodu złych warunków atmosferycznych i będzie dokończony na obozie tenisowym na początku wakacji.

Mistrzostwa III LO w Tenisie

cz cz, 18 kwietnia 2013 08:16

Karolina Choromańska i Bartek Duda wygrali X Mistrzostwa III Liceum Ogólnokształcącego w Tenisie. W turnieju wzięło udział dwudziestu jeden uczniów szkoły.

Mistrzostwa Podlasia w Tenisie Skrzatek

cz pon, 25 marca 2013 08:28

Gabrysia Andrukonis ( KT „Okuła"”Białystok) pokonując w finale 6/2 6/2 Olę Czerwińską ( UKS „Return” Łomża) wygrała Zimowe Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Skrzatek w Tenisie (dziewczęta do lat12). Zawody rozgrywano w hali sportowej III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży.

Wśród najlepszych młodziczek

cz wt, 26 lutego 2013 08:10

Anita Szepelska zawodniczka UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży zajęła drugie miejsce w singlu i pierwsze w grze deblowej w Turnieju Młodzików Polskiego Związku Tenisa. W zawodach rozgrywanych w Ostródzie wzięło udział 25 młodych tenisistów i tenisistek z województwa warmińsko-mazurskiego oraz m.in. z Warszawy, Gdańska, a nawet Kaliningradu.

Mistrz Młodzików

cz pon, 14 stycznia 2013 08:11

Daniel Łaski zawodnik UKS „Return” Łomża, działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży, wygrał Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodzików w Tenisie (chłopcy do lat 14). W finale Daniel 6/3 6/3  pokonał klubowego kolegę Bartosza Cyndzasa.  Daniel wspólnie z Bartkiem zwyciężyli również w deblu 6/0 6/0 wygrywając z parą z UKS „Sokół Asy” Białystok-  Szymonem Sokołowskim i Mateuszem Domańskim.

Najlepsi w województwie

cz cz, 10 stycznia 2013 08:37

Uczniowski Klub Sportowy „Return” Łomża, działający przy III LO w Łomży, jest najlepszym klubem tenisowym w województwie podlaskim. To wynik najnowszego rankingu Polskiego Związku Tenisa na zakończenie 2012 roku. W skali kraju łomżyński klub plasuje się na 68 miejscu a liderem rankingu jest Klub Tenisowy AZS Poznań.

Najlepsi miejscy tenisiści

cz śr, 02 stycznia 2013 15:45

63 zawodników w wieku od 6 do18 lat przez dwa ostatnie weekendy grudnia rywalizowało w Halowych Mistrzostwach Miasta Łomży w Tenisie dla dzieci i młodzieży. Zawody w hali sportowej III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży zorganizował UKS „Return” Łomża, a jak co roku turniej honorowym patronatem objął prezydent Łomży Mieczysław Czerniawski.

Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie dla dzieci i młodzieży

cz śr, 12 grudnia 2012 08:43

Przez dwa najbliższe weekendy na hali sportowej III Liceum Ogólnokształcącego odbędą się Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie dla dzieci i młodzieży. Jak co roku patronat nad imprezą sportową objął Prezydent Miasta Łomży Mieczysław Czerniawski. Podział na kategorie wiekowe i formuła zawodów będzie uzależniona od liczby zgłoszonych tenisistów.

« · «« · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę