Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 04 lipca 2020 napisz DONOS@

Mistrz województwa

Foto: Mistrz województwa
cz wt, 01 października 2013 08:23

Bartosz Cyndzas, zawodnik UKS „Return” Łomża - klubu działającego przy III LO w Łomży, wygrał Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodzików (chłopcy do lat 14) w Tenisie. Bartek jest uczniem Szkoły Podstawowej nr 7 w Łomży, a turniej rozegrany został na kortach Politechniki Białostockiej.

„Nadzieja Cup” 2013

Foto: „Nadzieja Cup” 2013
cz wt, 10 września 2013 08:13

Dariusz Lipka z SKT Sopot, numer 12 w rankingu Polskiego Związku Tenisa wygrał IX edycję rozgrywanego w Łomży Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Mężczyzn w Tenisie „Nadzieja Cup”. W finale wynikiem 2/6 6/1 7/5 pokonał Mikołaj Szmyrgała (SKT Centrum Bydgoszcz), numer 20 na liście PZT. W sumie w turnieju rozgrywanym na kotach III Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Senatorskiej w Łomży rywalizowało 29 zawodników z Sopotu, Kołobrzegu, Bydgoszczy, Poznania, Łodzi, Warszawy, Olsztyna oraz Łomży.

Tenisiści jadą do Łomży

Foto: Tenisiści jadą do Łomży
cz śr, 04 września 2013 08:46

32 tenisistów z Polski, w tym aktualny Mistrz Polski do lat 21 - Wojciech Lutkowski (KT Legia Warszawa), będzie rywalizowało w Łomży. Już w czwartek na kortach III Liceum Ogólnokształcącego rozpoczyna się największa tenisowa impreza. - Cieszymy się, że czołowi polscy tenisiści przyjadą do Łomży, a miłośnicy tego wspaniałego sportu będą mogli podziwiać tenisowe pojedynki na bardzo wysokim poziomie – mówi Ewa Waldzińska, dyrektor Turnieju.

Wakacje na kortach...

Foto: Wakacje na kortach...
cz pon, 05 sierpnia 2013 08:14

Wykorzystując czas wolny od obowiązków szkolnych Anita Szepelska wystartowała w trzech Ogólnopolskich Turniejach Tenisowych w Iławie, Łodzi i Toruniu. Zawodniczka UKS „Return” Łomża działającego przy III LO w Łomży wywalczyła ćwierćfinał singla w Łodzi i półfinał debla w Toruniu na Ogólnopolskich Turniejach Klasyfikacyjnych w Tenisie Młodziczek (dziewczęta do lat 14) i awansowała w rankingu tenisistek. Po rozegraniu w sumie jedenastu w tym roku turniejów Anita Szepelska plasuje się na 45 miejscu wśród 246 tenisistek w rankingu Młodziczek Polskiego Związku Tenisa.

Mistrzostwa Miasta w Tenisie

Foto: Mistrzostwa Miasta w Tenisie
cz pt, 28 czerwca 2013 08:32

57 zawodników w czterech kategoriach wiekowych rywalizowało w Mistrzostwach Miasta w Tenisie o Puchar Prezydenta Łomży. Mistrzostwa, tradycyjnie już organizowane w czerwcu przez UKS „Return” Łomża, rozegrano na kortach III Liceum Ogólnokształcącego. Kapryśna pogoda nieco pokrzyżowała szyki organizatorom i tak finał w kategorii „chłopców starszych” pomiędzy Bartkiem Duda a Bartkiem Cyndzasem przy stanie 3/2 w pierwszym secie został przerwany z powodu złych warunków atmosferycznych i będzie dokończony na obozie tenisowym na początku wakacji.

Mistrzostwa III LO w Tenisie

Foto: Mistrzostwa III LO w Tenisie
cz cz, 18 kwietnia 2013 08:16

Karolina Choromańska i Bartek Duda wygrali X Mistrzostwa III Liceum Ogólnokształcącego w Tenisie. W turnieju wzięło udział dwudziestu jeden uczniów szkoły.

Mistrzostwa Podlasia w Tenisie Skrzatek

Foto: Mistrzostwa Podlasia w Tenisie Skrzatek
cz pon, 25 marca 2013 08:28

Gabrysia Andrukonis ( KT „Okuła"”Białystok) pokonując w finale 6/2 6/2 Olę Czerwińską ( UKS „Return” Łomża) wygrała Zimowe Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Skrzatek w Tenisie (dziewczęta do lat12). Zawody rozgrywano w hali sportowej III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży.

Wśród najlepszych młodziczek

Foto: Wśród najlepszych młodziczek
cz wt, 26 lutego 2013 08:10

Anita Szepelska zawodniczka UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży zajęła drugie miejsce w singlu i pierwsze w grze deblowej w Turnieju Młodzików Polskiego Związku Tenisa. W zawodach rozgrywanych w Ostródzie wzięło udział 25 młodych tenisistów i tenisistek z województwa warmińsko-mazurskiego oraz m.in. z Warszawy, Gdańska, a nawet Kaliningradu.

Mistrz Młodzików

Foto: Mistrz Młodzików
cz pon, 14 stycznia 2013 08:11

Daniel Łaski zawodnik UKS „Return” Łomża, działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży, wygrał Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodzików w Tenisie (chłopcy do lat 14). W finale Daniel 6/3 6/3  pokonał klubowego kolegę Bartosza Cyndzasa.  Daniel wspólnie z Bartkiem zwyciężyli również w deblu 6/0 6/0 wygrywając z parą z UKS „Sokół Asy” Białystok-  Szymonem Sokołowskim i Mateuszem Domańskim.

Najlepsi w województwie

Foto: Najlepsi w województwie
cz cz, 10 stycznia 2013 08:37

Uczniowski Klub Sportowy „Return” Łomża, działający przy III LO w Łomży, jest najlepszym klubem tenisowym w województwie podlaskim. To wynik najnowszego rankingu Polskiego Związku Tenisa na zakończenie 2012 roku. W skali kraju łomżyński klub plasuje się na 68 miejscu a liderem rankingu jest Klub Tenisowy AZS Poznań.

Najlepsi miejscy tenisiści

Foto: Najlepsi miejscy tenisiści
cz śr, 02 stycznia 2013 15:45

63 zawodników w wieku od 6 do18 lat przez dwa ostatnie weekendy grudnia rywalizowało w Halowych Mistrzostwach Miasta Łomży w Tenisie dla dzieci i młodzieży. Zawody w hali sportowej III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży zorganizował UKS „Return” Łomża, a jak co roku turniej honorowym patronatem objął prezydent Łomży Mieczysław Czerniawski.

Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie dla dzieci i młodzieży

Foto: Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie dla dzieci i...
cz śr, 12 grudnia 2012 08:43

Przez dwa najbliższe weekendy na hali sportowej III Liceum Ogólnokształcącego odbędą się Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie dla dzieci i młodzieży. Jak co roku patronat nad imprezą sportową objął Prezydent Miasta Łomży Mieczysław Czerniawski. Podział na kategorie wiekowe i formuła zawodów będzie uzależniona od liczby zgłoszonych tenisistów.

Najlepszy młody tenisista w województwie

Foto: Najlepszy młody tenisista w województwie
cz pon, 03 grudnia 2012 08:29

Bartosz Cyndzas zawodnik UKS „Return” Łomża wygrał Halowe Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Skrzatów w Tenisie (chłopcy do lat 12). Bartek wspólnie z Piotrem Salamońskim (UKS „Return" Łomża”) zwyciężył również w grze deblowej. Tomasz Waldziński trener UKS „Return” Łomża), cieszą się z tych zwycięstw mówi, że zwodnicy klubu w tym roku mają duże szanse wygrać wszystkie młodzieżowe kategorie tenisa w województwie i przypomina, że aktualnym halowym  mistrzem Podlasia kadetów i juniorów w tenisie jest zawodnik łomżyńskiego klubu Adam Karwowski.

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów w Tenisie

Foto: Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów w ...
cz pon, 29 października 2012 09:29

2-3.IX na kortach III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży rozegrano Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów w Tenisie. (do lat 18) Tytuł Mistrza Województwa Podlaskiego Juniorów wywalczył Adam Karwowski, pokonując w meczu finałowym Kacpra Zalewskiego wynikiem 6/3 6/4. (obaj UKS Return Łomża). W półfinale singla uplasowali się Sebastian Miernik i Dominik Jasiński.

Mistrzostwa Województwa Młodziczek w Tenisie

Foto: Mistrzostwa Województwa Młodziczek w Tenisie
cz cz, 11 października 2012 09:43

Anita Szepelska zawodniczka UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym zajęła trzecie miejsce w rozegranych w Białymstoku Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Młodziczek (do lat 14) w Tenisie.

Turniej Pretty Woman Cup- edycja trzecia

Foto: Turniej Pretty Woman Cup- edycja trzecia
cz cz, 27 września 2012 13:51

W Dzień Matki już po raz trzeci UKS „Return” Łomża był organizatorem Turnieju Pretty Woman Cup. W tym roku miejscem rozgrywek był „Zielony Kort”, tj. obiekt typowo rekreacyjny, którego właścicielem jest Pan Jan Makuszewski. W turnieju wystartowało sześć aktywnych sportowo Mam zawodników i zawodniczek naszego klubu. Panie grają w tenisa dla własnej przyjemności, a występ w turnieju pełni rolę sprawdzenia swoich umiejętności tenisowych oraz mentalnych.

Obóz w Koźle

Foto: Obóz w Koźle
cz cz, 27 września 2012 13:43

W tym roku zawodnicy UKS "Return" Łomża spotkali się na dziesięciodniowym obozie tenisowym w Ośrodku sportowo-rekreacyjnym "Kozioł" w Koźle k/o Kolna.

Na podium...

Foto: Na podium...
cz pon, 17 września 2012 08:05

Anita Szepelska zawodniczka UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży zajęła III miejsce w Mistrzostwach Miasta Warszawy w tenisie. - Anita w ostatnim czasie zdobyła również tytuł Wicemistrzyni Województwa Podlaskiego w Tenisie (kat. skrzatki) - podkreśla Tomasz Waldziński, trener zawodniczki.

Nadzieja Cup wróciła do Łomży

Foto: Nadzieja Cup wróciła do Łomży
cz pon, 10 września 2012 09:42

Przez cztery dni na kortach III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży czołowi tenisiści z całej Polski rywalizowali o nagrody pieniężne, puchary i oczywiście cenne punkty do rankingu Polskiego Związku Tenisa. - Zawodnicy stworzyli piękne widowisko popisując się wzorową techniką uderzeń i taktyką gry w tenisa – podkreśla Tomasz Waldziński, trener UKS Return Łomża i organizator Nadzieja Cup.

Najlepsi tenisiści Łomży

Foto: Najlepsi tenisiści Łomży
cz pt, 29 czerwca 2012 10:20

55 młodych tenisistów rywalizowało na kortach III LO w Letnich Mistrzostwach Miasta Łomży dla dzieci i młodzieży w Tenisie. Mistrzostwa tradycyjnie już przed wakacjami organizuje Uczniowski Klub Sportowy „Return” Łomża. Turniej objął patronatem Prezydenta Miasta Łomży Mieczysław Czerniawski, a tenisiści rywalizowali o ufundowany przez niego puchar. Najmłodsi uczestnicy mieli 6 lat a najstarsi to tegoroczni maturzyści.

« · «« · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę