piątek, 18 października 2019 napisz DONOS@

Halowe Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie dla dzieci i młodzieży

Foto: Halowe Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie dla d...
cz wt, 20 grudnia 2011 08:18

Ponad 60 młodych tenisistów z Łomży rywalizowało w Halowych Mistrzostwach Miasta Łomży w Tenisie dla dzieci i młodzieży. Mistrzostwa przez dwa grudniowe weekendy na hali sportowej III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży, a zorganizował je miejscowy UKS „Return” Łomża. - Najmłodsza uczestniczka to uczennica pierwszej klasy szkoły podstawowej, a najstarsi zawodnicy to uczniowie klas maturalnych – podaje Tomasz Waldziński.

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Skrzatek w Tenisie

Foto: Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Skrzatek w ...
cz pon, 12 grudnia 2011 08:17

Maja Makal z TT „Stanley” Białystok wygrała rozgrywane w Łomży Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Skrzatek w Tenisie. Drugie miejsce zajęła Anita Szepelska z klubu UKS „Return” Łomża). Na parkiecie hali sportowej III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży rywalizowały dziewczęta z rocznika 2000-2002.

Najlepszy w województwie

Foto: Najlepszy w województwie
cz pon, 28 listopada 2011 08:24

Adam Karwowski, zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży wygrał Halowe Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Kadetów w Tenisie. W finałowym meczu wynikiem 6/2 6/2 pokonał reprezentanta z Białegostoku Piotra Dakowicza (KT Okuła Białystok).

Łomżanie na podium

Foto: Łomżanie na podium
cz pon, 21 listopada 2011 08:30

Bartek Cyndzas zawodnik UKS Return Łomża działającego przy III LO w Łomży został Halowym Mistrzem Województwa Podlaskiego w Tenisie w kategorii Skrzaty. W finale Bartek 6:2, 6:3 pokonał klubowego kolegę Marcela Bałdygę. Bartek i Marcel wygrali także Mistrzostwa Województwa w grze deblowej gładko ogrywając 6:1, 6:1 Mateusza Domańskiego i Szymona Sokołowskiego obaj (UKS Sokół – Asy Białystok)

Obóz tenisowy 2011

Foto: Obóz tenisowy 2011
cz wt, 25 października 2011 14:31

Tradycyjnie, już po raz trzynasty z rzędu łomżyńscy tenisiści „Returnu” spędzili pierwszy tydzień wakacji na obozie tenisowym w Ośrodku BGŻ Knieja w Rajgrodzie. Tygodniowy obóz przyciągnął ponad 40 młodych tenisistów. Uczestnicy spędzili ten czas bardzo aktywnie- na korcie, w terenie, w siłowni, na plaży, w wodzie. Plan dnia był mocno napięty- w sumie 6 godzin różnorodnych zajęć sportowych- z trenerami tenisa, z trenerami od ogólnorozwojówki, z fizjoterapeutą.

Zwycięska Anita

Foto: Zwycięska Anita
cz pon, 19 września 2011 08:55

Anita Szepelska zawodniczka UKS „Return” Łomża, działającego przy III LO w Łomży, wygrała Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Skrzatek w Tenisie. Anita triumfowała w grze deblowej, natomiast w singlu zajęła trzecie miejsce. Turniej rozegrany został w Białymstoku w KT Okuła Białystok.

W siódmej „Nadzieja Cup” triumfowali zawodnicy z Warszawy

Foto: W siódmej  „Nadzieja Cup” triumfowali zawodnicy...
cz pon, 12 września 2011 08:29

Wojciech Lutkowski z KT „Legia” Warszawa zwyciężył w VII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Mężczyzn w Tenisie „Nadzieja Cup”. W finale wynikiem 6/4 6/4 pokonał Antoniego Orlińskiego - zawodnika z WTS „DeSki” Warszawa. Również Wojciech Lutkowski wspólnie z Antonim Orlińskim triumfowali w grze deblowej, pokonując swoich finałowych przeciwników 5/7 7/6 10/8 Krzysztofa Bartosiewicza (KT „Legia” Warszawa) oraz Pawła Tarasewicza (TT „Stanley” Białystok).

Siódma „Nadzieja Cup”

Foto: Siódma „Nadzieja Cup”
cz pon, 05 września 2011 08:26

Przez kilka najbliższych dni na kortach w Koźle koło Kolna mierzyć się będą czołowi polscy tenisiści. Już po raz siódmy III Liceum Ogólnokształcące w Łomży wspólnie z Diecezjalnym Radiem Nadzieja i UKS „Return” Łomża organizują Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Mężczyzn w Tenisie „Nadzieja Cup”. Pula nagród w tym roku wynosi 5001 zł.

Pracowite wakacje...

Foto: Pracowite wakacje...
cz pon, 18 lipca 2011 13:45

Cztery ogólnopolskie turnieje klasyfikacyjne, dwadzieścia sześć meczów tenisowych w przeciągu dwóch tygodni rozegrał Adam Karwowski UKS „Return” Łomża działający przy III LO w Łomży. - Cztery turnieje i cztery sukcesy. Za każdym razem Adam stawał na podium zarówno w grze singlowej jak i w deblu – mówi Tomasz Waldziński, trener Adama.

Najlepsi w mieście tenisiści

Foto: Najlepsi w mieście tenisiści
cz wt, 21 czerwca 2011 08:30

Izabela i Adam Karwowscy w turnieju par mieszanych, oraz Kuba Przybyszewski i Daniel Łaski w deblu wygrali kolejne Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie. Na kortach III Liceum Ogólnokształcącego przy ulicy Senatorskiej przez kolejne dwa weekendy rozrywany był turniej w którym 40 osób ze szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych rywalizowało o Puchary Prezydenta Miasta.

Daniel i Bartosz - pierwsze sukcesy tenisowe

Foto: Daniel i Bartosz - pierwsze sukcesy tenisowe
cz cz, 26 maja 2011 08:49

Daniel Łaski, zawodnik UKS „Return” Łomża działający przy III LO w Łomży wygrał Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Skrzatów w Tenisie (chłopcy do lat 12). Natomiast jego klubowy kolega Bartosz Cyndzas doszedł do półfinału imprezy.

Tenisowy vice i mistrz

Foto: Tenisowy vice i mistrz
cz cz, 05 maja 2011 08:36

Adam Karwowski, zawodnik łomżyńskiego UKS „Return” Łomża, działający przy III LO w Łomży, odniósł kolejny tenisowy sukces. Tym razem w bardzo prestiżowym turnieju, w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Zamościu Adam zajął II miejsce w grze singlowej oraz pierwsze w deblu wspólnie z Mateuszem Piątkiem (KT AVIA Świdnik). - Turniej w Zamościu otworzył letni sezon startów Adama – mówi trener Tomasz Waldziński. - Myślę, że ten sukces zachęci mojego zawodnika do ciężkiej pracy na treningach, co przełoży się na kolejne zwycięstwa w ogólnopolskich turniejach tenisa.

Mistrzostwa III Liceum Ogólnokształcącego w Tenisie.

Foto: Mistrzostwa III Liceum Ogólnokształcącego w Ten...
cz pon, 25 kwietnia 2011 21:02

Jak co roku w marcu Uczniowski Klub Sportowy „Return” Łomża zorganizował Mistrzostwa III Liceum Ogólnokształcącego w Tenisie. W zawodach wystartowało aż 23 naszych licealistów, którzy rywalizowali ze sobą w dwóch turniejach: w turnieju chłopców i w turnieju dziewcząt.

Talentiada tenisowa czyli żyj tenisowo- graj kolorowo

Foto: Talentiada tenisowa czyli żyj tenisowo- graj ko...
cz pon, 25 kwietnia 2011 21:01

Po raz kolejny UKS „Return” Łomża był organizatorem Talentiady tenisowej, która przyciągnęła na halę III Liceum Ogólnokształcącego 15 młodych tenisistów. Przez trzy kolejne piątkowe popołudnia najmłodsi z odwagą i determinacją wykonywali przeróżne testy i próby oceniające koordynacyjne zdolności motoryczne. Oprócz sprawdzianów tenisowych przeprowadzono także Turniej Mini Tenisa.

Turniej PRETTY WOMAN CUP - odsłona druga

Foto: Turniej PRETTY WOMAN CUP - odsłona druga
cz pon, 25 kwietnia 2011 20:58

Po raz drugi UKS „Return” Łomża był organizatorem Turnieju Pretty Woman Cup. W zawodach udział wzięło dziewięć Pań, trenujących tenis dla czystej przyjemności. Koniecznie należy zaznaczyć, że wszystkie startujące tenisistki to… Mamy zawodników naszego klubu.

Wojewódzki turniej klasyfikacyjny skrzatów i skrzatek w tenisie

Foto: Wojewódzki turniej klasyfikacyjny skrzatów i sk...
cz pon, 25 kwietnia 2011 20:52

W marcu na hali sportowej III LO w Łomży zorganizowany został turniej skrzatów w tenisie ( zarówno chłopców jak i dziewcząt).

Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Kadetów w Tenisie

Foto: Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Kadetów w Ten...
cz pon, 18 kwietnia 2011 08:39

Konrad Wyszyński wspólnie z Kacprem Zalewskim, obaj z UKS „Return” Łomża, wygrali w deblu Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Kadetów w Tenisie (chłopcy do lat 16). Drugie miejsce zajęła także para z Łomży, ale w grach pojedynczych najwyższe miejsca na podium zajęli zawodnicy z Białegostoku i Olsztyna. Zawody w weekend rozegrano w hali III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży. Rywalizowali zawodnicy z klubów białostockich, Olsztyna i z Łomży.

Tenisowy mistrz z Łomży...

Foto: Tenisowy mistrz z Łomży...
cz wt, 08 lutego 2011 22:28

Adam Karwowski, zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III LO w Łomży zwyciężył w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Młodzików w Tenisie. Turniej ten odbył się w GKS „Górnik” Łęczna koło Lublina. W turnieju wystartowało 28 zawodników z całej Polski. Adam, 14-latek, uczeń PG 6 w Łomży, okazał się najlepszy w singlu oraz grze deblowej. - Bardzo cieszę się ze zwycięstwa Adama w tak prestiżowym turnieju. Myślę, że ta wygrana to milowy krok w rozwoju tenisowej kariery mojego podopiecznego – mówi Tomasz Waldziński trener Adama.

Zimowe Mistrzostwa Miasta Łomży dla dzieci i młodzieży w Tenisie

Foto: Zimowe Mistrzostwa Miasta Łomży dla dzieci i mł...
cz wt, 21 grudnia 2010 12:31

Przez ostatnie trzy grudniowe weekendy na hali sportowej III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży, łomżyńscy tenisiści rozgrywali zacięte pojedynki w ramach Zimowych Mistrzostw Miasta Łomży. Do turnieju zgłosiło się aż 38 tenisistów.

Podsumowanie wyników tenisistów naszego klubu z Mistrzostw Województwa Podlaskiego

Foto: Podsumowanie wyników tenisistów naszego klubu z...
cz cz, 25 listopada 2010 11:50

W naszym województwie zakończył się cykl turniejów tenisowych PZT, który wyłonił Halowych Mistrzów Województwa Podlaskiego we wszystkich kategoriach wiekowych zarówno chłopców jak i dziewcząt. Turnieje odbywały się w Łomży na hali sportowej III LO, oraz w klubach białostockich. W rozgrywkach tych brali udział tenisiści z następujących klubów z Podlasia: UKS „Sokół- Asy” Białystok, KT „Zwierzyniec” Białystok, TT „Stanley” Białystok, KT „Okuła” Białystok, KT „Ekonomik” Suwałki, KT „Kamila” Suwałki, UKS „Return” Łomża.

« · «« · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę