piątek, 23 marca 2018 napisz DONOS@

Zimowe Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie

Foto: Zimowe Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie
cz pon, 21 grudnia 2009 06:35

W tym roku Zimowe Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie były na prawdę zimowe. Z powodu remontu nawierzchni sali naszego liceum turniej rozgrywany był pod balonem Publicznego Gimnazjum nr 9 w Łomży. Czterdziestu sześciu miłośników tenisa przy zaledwie +6° C. rywalizowało o miano najlepszego tenisisty w mieście.

Mistrzostwa województwa Młodzików

cz wt, 24 listopada 2009 11:34

Adam Karwowski zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III LO w Łomży został Mistrzem Województwa Podlaskiego Młodzików w Tenisie. Adam wygrał turniej zarówno w singlu jak i w grze deblowej.

Mateusz coraz lepszy

Foto: Mateusz coraz lepszy
cz śr, 18 listopada 2009 07:07

Mateusz Ilaszczuk, zawodnik UKS „Return” Łomża działający przy III LO w Łomży został mistrzem województwa podlaskiego juniorów w tenisie - gra deblowa. W finale Mateusz wspólnie z Pawłem Tarasewiczem (TT „Stanley” Białystok) ograli 6/1 6/0 parę Kamil Daniluk (UKS „Sokół- Asy” Białystok) oraz Piotr Andraka (TT „Stanley” Białystok).

Karwowski w Kadrze Polski

Foto: Karwowski w Kadrze Polski
cz pon, 02 listopada 2009 06:19

Adam Karwowski zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży zakwalifikował się do Kadry Polskich Tenisistów. Powołanych zostało 32 zawodników z trzech kategorii wiekowych: skrzaty, młodzicy, kadeci.

Minęły wakacje.... zatem czas na podsumowanie!!!

cz pt, 16 października 2009 12:58

Karwowski trzeci na mistrzostwach Warszawy w tenisie

Foto: Karwowski trzeci na mistrzostwach Warszawy w te...
cz śr, 16 września 2009 07:03

Adam Karwowski zawodnik UKS „Return” Łomża, działającego przy III LO w Łomży, zajął trzecie miejsce w Otwartych Mistrzostwach Miasta Warszawy w Tenisie Młodzików. - To bardzo udany występ Adama. Trochę w ostatnim meczu zabrakło spokoju i zimnej krwi, ale proszę nie zapominać, że to był turniej do lat 14, a Adam jest 12-latkiem – podkreśla trener Tomasz Waldziński.

Szkoła z tenisem

Foto: Szkoła z tenisem
cz wt, 15 września 2009 11:51

Młodzież naszej szkoły w ramach programu profilaktycznego "Z rakietą po zdrowie" miała przedłużone wakacje pobytem na obozie tenisowym w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym BGŻ "Knieja" w Rajgrodzie. Głównym celem programu jest przeciwdziałanie patologicznym zachowaniom oraz budowanie wśród uczniów adekwatnej samooceny.

Łomża najlepsza w województwie

Foto: Łomża najlepsza w województwie
cz cz, 02 lipca 2009 17:29

Adam Karwowski i Konrad Wyszyński to finaliści  Mistrzostw  Województwa Podlaskiego  Młodzików w  Tenisie  K1-CUP. Turniej wygrał Adam pokonując w fiale 6/0 6/4 o dwa lata starszego Konrada.

Mistrzowie Tenisa Łomży

Foto: Mistrzowie Tenisa Łomży
cz cz, 18 czerwca 2009 06:29

Dopiero we wtorek, a nie jak wcześniej planowano w niedzielę, zakończyły się Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie dla dzieci i młodzieży. Turniej rozpoczął się w sobotę 6 czerwca na kortach przy III LO w Łomży, ale z powodu „płaczliwej” pogody większość pojedynków odbyła się na hali sportowej tego liceum. Na szczęście aura nie odstraszyła zawodników i w rezultacie w turnieju o tytuł Mistrza Miasta Łomży wystartowały 42 osoby w wieku od 8 do 16 lat.

Tenisowe Mistrzostwa Miasta Łomży rozpoczęte...

Foto: Tenisowe Mistrzostwa Miasta Łomży rozpoczęte...
cz wt, 09 czerwca 2009 18:55

W miniony weekend na kortach tenisowych przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży rozpoczęły się Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie dla dzieci i młodzieży. W tym roku zgłosiło się aż 42 tenisistów, pragnących zdobyć tytuł Mistrza w swoim mieście.

„Return” zaproszony na otwarcie Orlika

Foto: „Return” zaproszony na otwa...
cz pon, 08 czerwca 2009 12:25

1 czerwca w Dzień Dziecka mieliśmy przyjemność wziąć udział w otwarciu Boiska Orlik 2012- Łomża.

Skrzat z możliwościami...

Foto: Skrzat z możliwościami...
cz pon, 01 czerwca 2009 06:00

Adam Karwowski, zawodnik UKS „Return” Łomża, dobrze zaprezentował się w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Skrzatów w Elblągu. W grze deblowej wspólnie ze swoim kolegą Mateuszem Smolnickim ( ST „Gem” Warszawa) zajął III miejsce. Turniej w Elblągu był kolejnym etapem przygotowań zawodnika przez Mistrzostw Polski Skrzatów, które odbędą się jeszcze w czerwcu.

Sukces Mateusza

cz pon, 23 marca 2009 06:37

Mateusz Ilaszczuk, tenisista UKS „Return” Łomża dobrze zaprezentował się w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Juniorów, które rozegrano w Białymstoku. Zawodnik Returnu zajął II miejsce z grze deblowej wspólnie z Kamilem Danilukiem (TT „Stanley” Białystok), a singlu doszedł do półfinału.

Prawie jak Dawid z Goliatem...

Foto: Prawie jak Dawid z Goliatem...
cz cz, 05 marca 2009 23:13

Łomżyński Skrzat - Adam Karwowski zajął II miejsce w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Kadetów w Tenisie. W turnieju startowało 16 zawodników z województwa podlaskiego, w tym aż pięciu to tenisiści UKS "Return" Łomża. Tenisiści toczyli zacięte pojedynki na kortach TT Stanley w Białymstoku.

Tenisowy ogólniak

Foto: Tenisowy ogólniak
cz śr, 11 lutego 2009 07:08

Ewelina Drewnowska i Michał Zyskowski zostali tenisowymi mistrzami III LO. Podczas ferii zimowych w III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży odbył się Wewnątrzszkolny Turniej Tenisa. Uczestnikami turnieju była młodzież liceum, która uprawia tę dyscyplinę sportu na lekcjach wychowania fizycznego oraz na zajęciach pozalekcyjnych.

Zimowe Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym

Foto: Zimowe Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie dla d...
cz pon, 05 stycznia 2009 12:12

60 młodych tenisistów w wieku od 5 do 18 lat wystartowało w Zimowych Mistrzostwach Miasta Łomży w Tenisie dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym oraz Talentiadzie Tenisowej. Organizatorem zawodów był UKS „Return” Łomża działający przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży.

Konrad Mistrzem Młodzików na Podlasiu!

Foto: Konrad Mistrzem Młodzików na Podlasiu!
cz pon, 08 grudnia 2008 11:56

Konrad Wyszyński zawodnik UKS „Return” Łomża wygrał Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodzików w Tenisie. W mikołajkowy weekend o mistrzowski tytuł walczyło 10 zawodników, w tym czterech białostoczan, oraz sześciu łomżyńskich tenisistów. W finale Konrad pokonał pokonał klubowego przyjaciela Adama Karwowskiego, a trzecie miejsce ex aequo należało do Kacpra Zalewskiego (również UKS "Return" Łomża) oraz Piotr Andraka (TT "Stanley" Białystok). W turnieju debla I miejsce wywalczyła para Konrad Wyszyński oraz Piotr Andraka pokonując w finale Kacpra Zalewskiego oraz Adama Karwowskiego wynikiem 6/3 7/5.

Mistrzostwa Podlasia Skrzatów w tenisie

Foto: Mistrzostwa Podlasia Skrzatów w tenisie
cz nie, 30 listopada 2008 23:03

Adam Karwowski wygrał Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Skrzatów w Tenisie. Zawodnik klubu UKS „Return” Łomża działającego przy III LO w Łomży podczas turnieju nie stracił nawet seta. W półfinale 60 60 pokonał Aleksandra Krupskiego (UKS "Sokół Asy" Białystok ) natomiast w finale ograł 61 61 Karola Borowskiego (TT "Stanley" Białystok). Adam Karwowski wspólnie z Karolem Borowskim wygrali również Mistrzostwa Podlasia w grze deblowej.

Konrad Wyszyński trzeci wśród tenisowych kadetów podlaskiego

Foto: Konrad Wyszyński trzeci wśród tenisowych kadetó...
cz pon, 24 listopada 2008 23:33

Na kortach TT Stanley Białystok odbyły się Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Kadetów w Tenisie. W turnieju startowało szesnastu zawodników w tym dwóch łomżyńskich tenisistów: Konrad Wyszyński i Mateusz Ilaszczuk z klubu UKS Return Łomża działający przy III LO w Łomży.

Karwowski pierwszy w singlu i w deblu

Foto: Karwowski pierwszy w singlu i w deblu
cz pt, 17 października 2008 13:07

Na kortach III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży odbył się Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów w Tenisie. Sympatycy tenisa mieli okazję podziwiać pojedynki tenisistów w kategorii Skrzaty (czyli chłopcy do 12 roku życia). Doskonałą formę zaprezentował zawodnik UKS „Return” Łomża - Adam Karwowski, który bez utraty seta doszedł do finału, a w nim pokonał Wojciecha Bauera (UKS „Sokół-Asy” Białystok) wynikiem 6/1 6/4.

« · «« · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0