Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 października 2020 napisz DONOS@

Na podium...

Foto: Na podium...
cz pon, 17 września 2012 08:05

Anita Szepelska zawodniczka UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży zajęła III miejsce w Mistrzostwach Miasta Warszawy w tenisie. - Anita w ostatnim czasie zdobyła również tytuł Wicemistrzyni Województwa Podlaskiego w Tenisie (kat. skrzatki) - podkreśla Tomasz Waldziński, trener zawodniczki.

Nadzieja Cup wróciła do Łomży

Foto: Nadzieja Cup wróciła do Łomży
cz pon, 10 września 2012 09:42

Przez cztery dni na kortach III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży czołowi tenisiści z całej Polski rywalizowali o nagrody pieniężne, puchary i oczywiście cenne punkty do rankingu Polskiego Związku Tenisa. - Zawodnicy stworzyli piękne widowisko popisując się wzorową techniką uderzeń i taktyką gry w tenisa – podkreśla Tomasz Waldziński, trener UKS Return Łomża i organizator Nadzieja Cup.

Najlepsi tenisiści Łomży

Foto: Najlepsi tenisiści Łomży
cz pt, 29 czerwca 2012 10:20

55 młodych tenisistów rywalizowało na kortach III LO w Letnich Mistrzostwach Miasta Łomży dla dzieci i młodzieży w Tenisie. Mistrzostwa tradycyjnie już przed wakacjami organizuje Uczniowski Klub Sportowy „Return” Łomża. Turniej objął patronatem Prezydenta Miasta Łomży Mieczysław Czerniawski, a tenisiści rywalizowali o ufundowany przez niego puchar. Najmłodsi uczestnicy mieli 6 lat a najstarsi to tegoroczni maturzyści.

Mistrzost Województwa Podlaskiego Skrzatów w Tenisie

Foto: Mistrzost Województwa Podlaskiego Skrzatów w Te...
cz wt, 26 czerwca 2012 08:31

Daniel Łaski został mistrzem województwa podlaskiego Skrzatów  w Tenisie. W finale turnieju rozgrywanego w Białymstoku na kortach Politechniki pokonał 7/6 7/6 klubowego kolegę Bartka Cyndzasa. Obaj chłopcy są zawodnikami UKS „Return” Łomża działającego przy III LO w Łomży. W deblu Daniel z Bartkiem zajęli II miejsce, przegrywając mecz finałowy z Szymonem Sokołowskim oraz Mateuszem Domańskim (obaj UKS „Sokół-Asy” Białystok) wynikiem 6/3 2/6 7/10.

Dwa turnieje - trzy medale

Foto: Dwa turnieje - trzy medale
cz pt, 22 czerwca 2012 08:49

Adam Karwowski, zawodnik UKS „Return” Łomża, działającego przy III LO w Łomży trzykrotnie stanął na podium na Ogólnopolskich Turniejach Klasyfikacyjnych w Elblągu i Łęcznej. W Elblągu Adam w parze z Flawiuszem Czarneckim (KS Start-Wisła Toruń) zajęli trzecie miejsce w grze podwójnej. W singlu natomiast nasz zawodnik w drugiej rundzie przegrał z Łukaszem Zapałą (TKS Arka Gdynia). W Łęcznej Adam zagrał jeszcze lepiej zajmując trzecie miejsce w singlu oraz drugie w grze deblowej.

Zwycięska Anita

Foto: Zwycięska Anita
cz pon, 18 czerwca 2012 08:11

Anita Szepelska zawodniczka UKS „Return” Łomża działającego przy III LO w Łomży wygrała Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Tenisa w Ostródzie. Anita zwyciężyła w singlu i grze deblowej. Organizatorem imprezy był Klub Tenisowy „Budowlani Olsztyn”.

Dobrze zaczęli sezon

Foto: Dobrze zaczęli sezon
cz pt, 01 czerwca 2012 08:43

Anita Szepelska i Adam Karwowski, zawodnicy UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym zajęli medalowe miejsca na Ogólnopolskich Turniejach Klasyfikacyjnych w Tenisie w Łęcznej i w Zamościu. Oba sukcesy tenisowe odnotowali w grze deblowej.

Mistrzostwa o puchar dyrektora

Foto: Mistrzostwa o puchar dyrektora
cz pon, 30 kwietnia 2012 08:26

Kinga Laskowska z klasy III A Klaudia Kubrak i Bartosz Dudek (oboje z klasy I G) zwyciężyli w Tenisowych Mistrzostwach III Liceum Ogolnokształcącego o Puchar Dyrektora Szkoły. W zawodach wystartowało 30 uczniów naszego liceum rywalizując ze sobą w trzech kategoriach. Ze względu na dużą frekwencję turniej rozegraliśmy systemem tie-breakowym do dwóch przegranych meczy, czyli dopiero drugi przegrany pojedunek eliminował zawodnika z turnieju.

Sukces tenisistów

Foto: Sukces tenisistów
cz wt, 03 kwietnia 2012 08:28

Pierwsze miejsce w grze deblowej i drugie w singlu zdobyli zawodnicy UKS „Return” Łomża, działającego przy III LO w Łomży, na Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Juniorów w Tenisie. Turniej odbył się w Białymstoku, a organizatorem zawodów był TT „Stanley” Białystok. Łomżę reprezentowało trzech zawodników: Kacper Zalewski, Adam Karwowski, i Sebastian Miernik.

Zwycięstwo młodej tenisistki

Foto: Zwycięstwo młodej tenisistki
cz pon, 19 marca 2012 08:27

Anita Szepelska zawodniczka UKS "Return" Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży zwyciężyła w rozgrywanym w Łęcznej koło Lublina WTK Skrzatek w tenisie. Organizatorem turnieju był Klub GKS Górnik Łęczna.

Nadzieja Łomżyńskiego Sportu

Foto: Nadzieja Łomżyńskiego Sportu
cz wt, 21 lutego 2012 08:51

Adam Karwowski zawodnik UKS "Return" Łomża działającego przy III LO w Łomży został wyróżniony w kategorii "Nadzieja Łomżyńskiego Sportu" 2011 roku. Nagrody dla środowiska sportowego przyznawali dziennikarze na co dzień zajmujący się sportem.

Halowe Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie dla dzieci i młodzieży

Foto: Halowe Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie dla d...
cz wt, 20 grudnia 2011 08:18

Ponad 60 młodych tenisistów z Łomży rywalizowało w Halowych Mistrzostwach Miasta Łomży w Tenisie dla dzieci i młodzieży. Mistrzostwa przez dwa grudniowe weekendy na hali sportowej III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży, a zorganizował je miejscowy UKS „Return” Łomża. - Najmłodsza uczestniczka to uczennica pierwszej klasy szkoły podstawowej, a najstarsi zawodnicy to uczniowie klas maturalnych – podaje Tomasz Waldziński.

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Skrzatek w Tenisie

Foto: Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Skrzatek w ...
cz pon, 12 grudnia 2011 08:17

Maja Makal z TT „Stanley” Białystok wygrała rozgrywane w Łomży Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Skrzatek w Tenisie. Drugie miejsce zajęła Anita Szepelska z klubu UKS „Return” Łomża). Na parkiecie hali sportowej III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży rywalizowały dziewczęta z rocznika 2000-2002.

Najlepszy w województwie

Foto: Najlepszy w województwie
cz pon, 28 listopada 2011 08:24

Adam Karwowski, zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży wygrał Halowe Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Kadetów w Tenisie. W finałowym meczu wynikiem 6/2 6/2 pokonał reprezentanta z Białegostoku Piotra Dakowicza (KT Okuła Białystok).

Łomżanie na podium

Foto: Łomżanie na podium
cz pon, 21 listopada 2011 08:30

Bartek Cyndzas zawodnik UKS Return Łomża działającego przy III LO w Łomży został Halowym Mistrzem Województwa Podlaskiego w Tenisie w kategorii Skrzaty. W finale Bartek 6:2, 6:3 pokonał klubowego kolegę Marcela Bałdygę. Bartek i Marcel wygrali także Mistrzostwa Województwa w grze deblowej gładko ogrywając 6:1, 6:1 Mateusza Domańskiego i Szymona Sokołowskiego obaj (UKS Sokół – Asy Białystok)

Obóz tenisowy 2011

Foto: Obóz tenisowy 2011
cz wt, 25 października 2011 14:31

Tradycyjnie, już po raz trzynasty z rzędu łomżyńscy tenisiści „Returnu” spędzili pierwszy tydzień wakacji na obozie tenisowym w Ośrodku BGŻ Knieja w Rajgrodzie. Tygodniowy obóz przyciągnął ponad 40 młodych tenisistów. Uczestnicy spędzili ten czas bardzo aktywnie- na korcie, w terenie, w siłowni, na plaży, w wodzie. Plan dnia był mocno napięty- w sumie 6 godzin różnorodnych zajęć sportowych- z trenerami tenisa, z trenerami od ogólnorozwojówki, z fizjoterapeutą.

Zwycięska Anita

Foto: Zwycięska Anita
cz pon, 19 września 2011 08:55

Anita Szepelska zawodniczka UKS „Return” Łomża, działającego przy III LO w Łomży, wygrała Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Skrzatek w Tenisie. Anita triumfowała w grze deblowej, natomiast w singlu zajęła trzecie miejsce. Turniej rozegrany został w Białymstoku w KT Okuła Białystok.

W siódmej „Nadzieja Cup” triumfowali zawodnicy z Warszawy

Foto: W siódmej  „Nadzieja Cup” triumfowali zawodnicy...
cz pon, 12 września 2011 08:29

Wojciech Lutkowski z KT „Legia” Warszawa zwyciężył w VII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Mężczyzn w Tenisie „Nadzieja Cup”. W finale wynikiem 6/4 6/4 pokonał Antoniego Orlińskiego - zawodnika z WTS „DeSki” Warszawa. Również Wojciech Lutkowski wspólnie z Antonim Orlińskim triumfowali w grze deblowej, pokonując swoich finałowych przeciwników 5/7 7/6 10/8 Krzysztofa Bartosiewicza (KT „Legia” Warszawa) oraz Pawła Tarasewicza (TT „Stanley” Białystok).

Siódma „Nadzieja Cup”

Foto: Siódma „Nadzieja Cup”
cz pon, 05 września 2011 08:26

Przez kilka najbliższych dni na kortach w Koźle koło Kolna mierzyć się będą czołowi polscy tenisiści. Już po raz siódmy III Liceum Ogólnokształcące w Łomży wspólnie z Diecezjalnym Radiem Nadzieja i UKS „Return” Łomża organizują Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Mężczyzn w Tenisie „Nadzieja Cup”. Pula nagród w tym roku wynosi 5001 zł.

Pracowite wakacje...

Foto: Pracowite wakacje...
cz pon, 18 lipca 2011 13:45

Cztery ogólnopolskie turnieje klasyfikacyjne, dwadzieścia sześć meczów tenisowych w przeciągu dwóch tygodni rozegrał Adam Karwowski UKS „Return” Łomża działający przy III LO w Łomży. - Cztery turnieje i cztery sukcesy. Za każdym razem Adam stawał na podium zarówno w grze singlowej jak i w deblu – mówi Tomasz Waldziński, trener Adama.

« · «« · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę