Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 października 2020 napisz DONOS@

Najlepsi w mieście tenisiści

Foto: Najlepsi w mieście tenisiści
cz wt, 21 czerwca 2011 08:30

Izabela i Adam Karwowscy w turnieju par mieszanych, oraz Kuba Przybyszewski i Daniel Łaski w deblu wygrali kolejne Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie. Na kortach III Liceum Ogólnokształcącego przy ulicy Senatorskiej przez kolejne dwa weekendy rozrywany był turniej w którym 40 osób ze szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych rywalizowało o Puchary Prezydenta Miasta.

Daniel i Bartosz - pierwsze sukcesy tenisowe

Foto: Daniel i Bartosz - pierwsze sukcesy tenisowe
cz cz, 26 maja 2011 08:49

Daniel Łaski, zawodnik UKS „Return” Łomża działający przy III LO w Łomży wygrał Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Skrzatów w Tenisie (chłopcy do lat 12). Natomiast jego klubowy kolega Bartosz Cyndzas doszedł do półfinału imprezy.

Tenisowy vice i mistrz

Foto: Tenisowy vice i mistrz
cz cz, 05 maja 2011 08:36

Adam Karwowski, zawodnik łomżyńskiego UKS „Return” Łomża, działający przy III LO w Łomży, odniósł kolejny tenisowy sukces. Tym razem w bardzo prestiżowym turnieju, w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Zamościu Adam zajął II miejsce w grze singlowej oraz pierwsze w deblu wspólnie z Mateuszem Piątkiem (KT AVIA Świdnik). - Turniej w Zamościu otworzył letni sezon startów Adama – mówi trener Tomasz Waldziński. - Myślę, że ten sukces zachęci mojego zawodnika do ciężkiej pracy na treningach, co przełoży się na kolejne zwycięstwa w ogólnopolskich turniejach tenisa.

Mistrzostwa III Liceum Ogólnokształcącego w Tenisie.

Foto: Mistrzostwa III Liceum Ogólnokształcącego w Ten...
cz pon, 25 kwietnia 2011 21:02

Jak co roku w marcu Uczniowski Klub Sportowy „Return” Łomża zorganizował Mistrzostwa III Liceum Ogólnokształcącego w Tenisie. W zawodach wystartowało aż 23 naszych licealistów, którzy rywalizowali ze sobą w dwóch turniejach: w turnieju chłopców i w turnieju dziewcząt.

Talentiada tenisowa czyli żyj tenisowo- graj kolorowo

Foto: Talentiada tenisowa czyli żyj tenisowo- graj ko...
cz pon, 25 kwietnia 2011 21:01

Po raz kolejny UKS „Return” Łomża był organizatorem Talentiady tenisowej, która przyciągnęła na halę III Liceum Ogólnokształcącego 15 młodych tenisistów. Przez trzy kolejne piątkowe popołudnia najmłodsi z odwagą i determinacją wykonywali przeróżne testy i próby oceniające koordynacyjne zdolności motoryczne. Oprócz sprawdzianów tenisowych przeprowadzono także Turniej Mini Tenisa.

Turniej PRETTY WOMAN CUP - odsłona druga

Foto: Turniej PRETTY WOMAN CUP - odsłona druga
cz pon, 25 kwietnia 2011 20:58

Po raz drugi UKS „Return” Łomża był organizatorem Turnieju Pretty Woman Cup. W zawodach udział wzięło dziewięć Pań, trenujących tenis dla czystej przyjemności. Koniecznie należy zaznaczyć, że wszystkie startujące tenisistki to… Mamy zawodników naszego klubu.

Wojewódzki turniej klasyfikacyjny skrzatów i skrzatek w tenisie

Foto: Wojewódzki turniej klasyfikacyjny skrzatów i sk...
cz pon, 25 kwietnia 2011 20:52

W marcu na hali sportowej III LO w Łomży zorganizowany został turniej skrzatów w tenisie ( zarówno chłopców jak i dziewcząt).

Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Kadetów w Tenisie

Foto: Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Kadetów w Ten...
cz pon, 18 kwietnia 2011 08:39

Konrad Wyszyński wspólnie z Kacprem Zalewskim, obaj z UKS „Return” Łomża, wygrali w deblu Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Kadetów w Tenisie (chłopcy do lat 16). Drugie miejsce zajęła także para z Łomży, ale w grach pojedynczych najwyższe miejsca na podium zajęli zawodnicy z Białegostoku i Olsztyna. Zawody w weekend rozegrano w hali III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży. Rywalizowali zawodnicy z klubów białostockich, Olsztyna i z Łomży.

Tenisowy mistrz z Łomży...

Foto: Tenisowy mistrz z Łomży...
cz wt, 08 lutego 2011 22:28

Adam Karwowski, zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III LO w Łomży zwyciężył w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Młodzików w Tenisie. Turniej ten odbył się w GKS „Górnik” Łęczna koło Lublina. W turnieju wystartowało 28 zawodników z całej Polski. Adam, 14-latek, uczeń PG 6 w Łomży, okazał się najlepszy w singlu oraz grze deblowej. - Bardzo cieszę się ze zwycięstwa Adama w tak prestiżowym turnieju. Myślę, że ta wygrana to milowy krok w rozwoju tenisowej kariery mojego podopiecznego – mówi Tomasz Waldziński trener Adama.

Zimowe Mistrzostwa Miasta Łomży dla dzieci i młodzieży w Tenisie

Foto: Zimowe Mistrzostwa Miasta Łomży dla dzieci i mł...
cz wt, 21 grudnia 2010 12:31

Przez ostatnie trzy grudniowe weekendy na hali sportowej III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży, łomżyńscy tenisiści rozgrywali zacięte pojedynki w ramach Zimowych Mistrzostw Miasta Łomży. Do turnieju zgłosiło się aż 38 tenisistów.

Podsumowanie wyników tenisistów naszego klubu z Mistrzostw Województwa Podlaskiego

Foto: Podsumowanie wyników tenisistów naszego klubu z...
cz cz, 25 listopada 2010 11:50

W naszym województwie zakończył się cykl turniejów tenisowych PZT, który wyłonił Halowych Mistrzów Województwa Podlaskiego we wszystkich kategoriach wiekowych zarówno chłopców jak i dziewcząt. Turnieje odbywały się w Łomży na hali sportowej III LO, oraz w klubach białostockich. W rozgrywkach tych brali udział tenisiści z następujących klubów z Podlasia: UKS „Sokół- Asy” Białystok, KT „Zwierzyniec” Białystok, TT „Stanley” Białystok, KT „Okuła” Białystok, KT „Ekonomik” Suwałki, KT „Kamila” Suwałki, UKS „Return” Łomża.

Obóz tenisowy w Rajgrodzie

cz pt, 05 listopada 2010 15:41

Tegoroczny obóz tenisowy odbył się w dniach 27.06-04.07. Jak co roku trenowaliśmy w Ośrodku BGŻ Knieja nad jeziorem Rajgrodzkim.

Return z licencją

Foto: Return z licencją
cz nie, 03 października 2010 22:28

Uczniowski Klub Sportowy "Return" Łomża, działający przy III LO otrzymał od Polskiego Związku Tenisa licencję uprawniającą do współzawodnictwa sportowego w tenisie. Według nowego, bardzo wymagającego regulaminu PZT każdy klub ubiegający się o możliwość organizacji turniejów tenisa oraz startu zawodników w tenisowych imprezach powinien bezwzględnie posiadać taką licencję.

Karwowski Mistrzem Warszawy

Foto: Karwowski Mistrzem Warszawy
cz wt, 21 września 2010 23:13

Adam Karwowski zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III LO w Łomży bardzo dobrze zaprezentował się na Otwartych Mistrzostwach Miasta Warszawy w Tenisie Młodzików. W grupie kilkudziesięciu zawodników, uczeń PG nr.6 w Łomży zajął trzecie miejsce w grze pojedynczej oraz pierwsze w grze deblowej wspólnie z Bartoszem Klukowskim (RKS „Okęcie” Warszawa).

VI Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Mężczyzn Nadzieja Cup

Foto: VI Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Mężczyzn...
cz pt, 17 września 2010 12:04

Już po raz szósty najlepsi tenisiści z różnych stron Polski zjechali do naszego miasta aby zafundować Łomżanom sportowe widowisko na najwyższym poziomie. Tym razem ten prestiżowy turniej musieliśmy rozegrać w Koźle k/Kolna ze względu na remont ulicy Senatorskiej i terenu wokół III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży. Jak co roku cieszyliśmy się wspaniałą obsadą czołowych polskich tenisistów z Sopotu, Gdańska, Chorzowa, Częstochowy, Bełchatowa, Łęcznej, Bielsko Białej, Bytomia, Pabianic, Łodzi, Torunia, Warszawy i Białegostoku.

Turniej Tenisowy Nadzieja Cup rusza…

Foto: Turniej Tenisowy Nadzieja Cup rusza…
cz śr, 08 września 2010 19:00

Już wkrótce łomżyniacy będą mieli możliwość podziwiać tenis na najwyższym krajowym poziomie. Od piątku po raz szósty rozpoczyna się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Mężczyzn w Tenisie „Nadzieja Cup”. Tym razem zaszła konieczność zmiany miejsca rozgrywania turnieju ze względu na prace remontowo- budowlane toczące się przy III Liceum Ogólnokształcącym. W tym roku wszystkich miłośników tenisa zapraszamy do Kozła koło Kolna.

Letnie Mistrzostwa Miasta w Tenisie

Foto: Letnie Mistrzostwa Miasta w Tenisie
cz wt, 31 sierpnia 2010 15:14

Z powodu prac remontowo- budowlanych przy III LO w Łomży tegoroczne Mistrzostwa Miasta w Tenisie dla dzieci i młodzieży odbyły się na korcie Gimnazjum Publicznego w Piątnicy (20.06.2010). W turnieju wystartowało 38 osób.

Wewnątrzszkolny Turniej Tenisa

Foto: Wewnątrzszkolny Turniej Tenisa
cz wt, 31 sierpnia 2010 15:13

Jak co roku na hali sportowej naszego liceum 22 kwiecień 2010 r. odbył się Wewnątrzszkolny Turniej Tenisa. W turnieju startowało 18 uczniów z II i III klas. Kibice dopisali, a turniej przebiegał w przyjaznej atmosferze. Zawody rozgrywane były w systemie tie- breakowym, a każdy startujący tenisista rozegrał przynajmniej dwa mecze.

Turniej Tenisa Kobiet PRETTY WOMAN CUP

Foto: Turniej Tenisa Kobiet PRETTY WOMAN CUP
cz wt, 31 sierpnia 2010 14:58

23 marca 2010 roku odbył się Turniej Tenisa Kobiet o wdzięcznej nazwie PRETTY WOMAN CUP. W turnieju wzięło udział dziewięć Pań. Większość tenisistek to Mamy zawodników naszego klubu UKS „Return” Łomża. Zawodniczki przybyły na turniej z licznym gronem kibiców- własnymi rodzinami. Z tego tytułu turniej przebiegał w miłej atmosferze.

Pracowite wakacje

Foto: Pracowite wakacje
cz wt, 20 lipca 2010 11:31

Adam Karwowski, zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego "Return" Łomża działającego przy III LO w Łomży ma bardzo pracowite wakacje. W przeciągu sześciu tygodni Adam wystartował w pięciu ogólnopolskich turniejach klasyfikacyjnych. Jego sportowe plany pokrzyżowała trochę kontuzja prawego nadgarstka, której nabawił się podczas turnieju w Świdniku. Z powodu niedyspozycji Adam nie pojechała turniej do Radomia ale występy w kolejnych turach w Zamościu, Olsztynie i dwukrotnie w Warszawie możemy zaliczy do udanych.

« · «« · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę