piątek, 18 października 2019 napisz DONOS@

Obóz tenisowy w Rajgrodzie

cz pt, 05 listopada 2010 15:41

Tegoroczny obóz tenisowy odbył się w dniach 27.06-04.07. Jak co roku trenowaliśmy w Ośrodku BGŻ Knieja nad jeziorem Rajgrodzkim.

Return z licencją

Foto: Return z licencją
cz nie, 03 października 2010 22:28

Uczniowski Klub Sportowy "Return" Łomża, działający przy III LO otrzymał od Polskiego Związku Tenisa licencję uprawniającą do współzawodnictwa sportowego w tenisie. Według nowego, bardzo wymagającego regulaminu PZT każdy klub ubiegający się o możliwość organizacji turniejów tenisa oraz startu zawodników w tenisowych imprezach powinien bezwzględnie posiadać taką licencję.

Karwowski Mistrzem Warszawy

Foto: Karwowski Mistrzem Warszawy
cz wt, 21 września 2010 23:13

Adam Karwowski zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III LO w Łomży bardzo dobrze zaprezentował się na Otwartych Mistrzostwach Miasta Warszawy w Tenisie Młodzików. W grupie kilkudziesięciu zawodników, uczeń PG nr.6 w Łomży zajął trzecie miejsce w grze pojedynczej oraz pierwsze w grze deblowej wspólnie z Bartoszem Klukowskim (RKS „Okęcie” Warszawa).

VI Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Mężczyzn Nadzieja Cup

Foto: VI Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Mężczyzn...
cz pt, 17 września 2010 12:04

Już po raz szósty najlepsi tenisiści z różnych stron Polski zjechali do naszego miasta aby zafundować Łomżanom sportowe widowisko na najwyższym poziomie. Tym razem ten prestiżowy turniej musieliśmy rozegrać w Koźle k/Kolna ze względu na remont ulicy Senatorskiej i terenu wokół III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży. Jak co roku cieszyliśmy się wspaniałą obsadą czołowych polskich tenisistów z Sopotu, Gdańska, Chorzowa, Częstochowy, Bełchatowa, Łęcznej, Bielsko Białej, Bytomia, Pabianic, Łodzi, Torunia, Warszawy i Białegostoku.

Turniej Tenisowy Nadzieja Cup rusza…

Foto: Turniej Tenisowy Nadzieja Cup rusza…
cz śr, 08 września 2010 19:00

Już wkrótce łomżyniacy będą mieli możliwość podziwiać tenis na najwyższym krajowym poziomie. Od piątku po raz szósty rozpoczyna się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Mężczyzn w Tenisie „Nadzieja Cup”. Tym razem zaszła konieczność zmiany miejsca rozgrywania turnieju ze względu na prace remontowo- budowlane toczące się przy III Liceum Ogólnokształcącym. W tym roku wszystkich miłośników tenisa zapraszamy do Kozła koło Kolna.

Letnie Mistrzostwa Miasta w Tenisie

Foto: Letnie Mistrzostwa Miasta w Tenisie
cz wt, 31 sierpnia 2010 15:14

Z powodu prac remontowo- budowlanych przy III LO w Łomży tegoroczne Mistrzostwa Miasta w Tenisie dla dzieci i młodzieży odbyły się na korcie Gimnazjum Publicznego w Piątnicy (20.06.2010). W turnieju wystartowało 38 osób.

Wewnątrzszkolny Turniej Tenisa

Foto: Wewnątrzszkolny Turniej Tenisa
cz wt, 31 sierpnia 2010 15:13

Jak co roku na hali sportowej naszego liceum 22 kwiecień 2010 r. odbył się Wewnątrzszkolny Turniej Tenisa. W turnieju startowało 18 uczniów z II i III klas. Kibice dopisali, a turniej przebiegał w przyjaznej atmosferze. Zawody rozgrywane były w systemie tie- breakowym, a każdy startujący tenisista rozegrał przynajmniej dwa mecze.

Turniej Tenisa Kobiet PRETTY WOMAN CUP

Foto: Turniej Tenisa Kobiet PRETTY WOMAN CUP
cz wt, 31 sierpnia 2010 14:58

23 marca 2010 roku odbył się Turniej Tenisa Kobiet o wdzięcznej nazwie PRETTY WOMAN CUP. W turnieju wzięło udział dziewięć Pań. Większość tenisistek to Mamy zawodników naszego klubu UKS „Return” Łomża. Zawodniczki przybyły na turniej z licznym gronem kibiców- własnymi rodzinami. Z tego tytułu turniej przebiegał w miłej atmosferze.

Pracowite wakacje

Foto: Pracowite wakacje
cz wt, 20 lipca 2010 11:31

Adam Karwowski, zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego "Return" Łomża działającego przy III LO w Łomży ma bardzo pracowite wakacje. W przeciągu sześciu tygodni Adam wystartował w pięciu ogólnopolskich turniejach klasyfikacyjnych. Jego sportowe plany pokrzyżowała trochę kontuzja prawego nadgarstka, której nabawił się podczas turnieju w Świdniku. Z powodu niedyspozycji Adam nie pojechała turniej do Radomia ale występy w kolejnych turach w Zamościu, Olsztynie i dwukrotnie w Warszawie możemy zaliczy do udanych.

Mistrzostwa Podlasia Młodzików

Foto: Mistrzostwa Podlasia Młodzików
cz pon, 21 czerwca 2010 07:04

Adam Karwowski (UKS „Return” Łomża przy III LO) wygrał Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodzików w Tenisie. Turniej odbył się w Białymstoku na kortach TT „Stanley” Białystok.

Podwójne srebro Ilaszczuka

Foto: Podwójne srebro Ilaszczuka
cz pon, 31 maja 2010 06:45

Mateusz Ilaszczuk, zawodnik UKS „Return” Łomża działający przy III Liceum Ogólnokształcącym udanie wystartował w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Kadetów (do lat 16) w Tenisie, które odbyły się w Białymstoku. Zarówno w singlu jak i deblu Mateusz doszedł do finału.

Ilaszczuk na podium Mistrzostw Województwa Podlaskiego Juniorów w Tenisie

Foto: Ilaszczuk na podium Mistrzostw Województwa Podl...
cz wt, 04 maja 2010 22:39

Bardzo dobrze zaprezentował się Mateusz Ilaszczuk z PG nr 8 w Łomży podczas rozgrywanych w Białymstoku Mistrzostw Województwa Podlaskiego Juniorów w Tenisie (zawodnicy do lat 18). Szesnastolatek - zawodnik UKS „Return" Łomża (działający przy III LO w Łomży) - indywidualnie zajął trzecie miejsce, a w deblu, grając z Pawłem Tarasewiczem zdobył złoto. - Ten występ Mateusza z pewnością można uznać za najlepszy z dotychczasowych. Okazuje się, że ciężką praca Mateusza na treningach tenisowych i ogólnorozwojowych zaczyna przekładać się na wyniki sportowe – podkreśla Tomasz Waldziński, trener tenisisty.

Talentiada tenisowa

cz pon, 29 marca 2010 12:21

Przez trzy tygodnie najmłodsi zawodnicy UKS „Return” Łomża stawiali czoła konkurencjom Talentiady Tenisowej. Były to konkurencje sprawnościowe, tory przeszkód, sprawdziany techniki tenisowej, konkurencje para tenisowe oraz tenisowe, a także mecze mini- tenisa.

Wyszyński najlepszy w województwie

Foto: Wyszyński najlepszy w województwie
cz pon, 15 marca 2010 22:26

Konrad Wyszyński zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III LO w Łomży wygrał Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Kadetów w Tenisie. W finale po bardzo zaciętym meczu pokonał klubowego kolegę Mateusza Ilaszczuka 7/5 3/6 13/11 w super tie-breaku.

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Kadetów w Tenisie

Foto: Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Kadetów w T...
cz wt, 19 stycznia 2010 22:57

Aż czterech młodych łomżan znalazło się w półfinałach Mistrzostw Województwa Podlaskiego Kadetów w Tenisie. Turniej rozgrywany był w wyremontowanej hali III LO w Łomży, a organizatorem mistrzostw był oczywiście UKS „Return” Łomża. Tomasza Waldzińskiego, trenera łomżyńskich tenisistów, cieszy szczególnie to, że mimo wyższego rankingu PZT zawodników z Białegostoku to nasi tenisiści zdominowali te rozgrywki.

Zimowe Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie

Foto: Zimowe Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie
cz pon, 21 grudnia 2009 06:35

W tym roku Zimowe Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie były na prawdę zimowe. Z powodu remontu nawierzchni sali naszego liceum turniej rozgrywany był pod balonem Publicznego Gimnazjum nr 9 w Łomży. Czterdziestu sześciu miłośników tenisa przy zaledwie +6° C. rywalizowało o miano najlepszego tenisisty w mieście.

Mistrzostwa województwa Młodzików

cz wt, 24 listopada 2009 11:34

Adam Karwowski zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III LO w Łomży został Mistrzem Województwa Podlaskiego Młodzików w Tenisie. Adam wygrał turniej zarówno w singlu jak i w grze deblowej.

Mateusz coraz lepszy

Foto: Mateusz coraz lepszy
cz śr, 18 listopada 2009 07:07

Mateusz Ilaszczuk, zawodnik UKS „Return” Łomża działający przy III LO w Łomży został mistrzem województwa podlaskiego juniorów w tenisie - gra deblowa. W finale Mateusz wspólnie z Pawłem Tarasewiczem (TT „Stanley” Białystok) ograli 6/1 6/0 parę Kamil Daniluk (UKS „Sokół- Asy” Białystok) oraz Piotr Andraka (TT „Stanley” Białystok).

Karwowski w Kadrze Polski

Foto: Karwowski w Kadrze Polski
cz pon, 02 listopada 2009 06:19

Adam Karwowski zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży zakwalifikował się do Kadry Polskich Tenisistów. Powołanych zostało 32 zawodników z trzech kategorii wiekowych: skrzaty, młodzicy, kadeci.

Minęły wakacje.... zatem czas na podsumowanie!!!

cz pt, 16 października 2009 12:58

« · «« · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę