niedziela, 17 grudnia 2017 napisz DONOS@

Mistrzostwa III LO w Tenisie

cz cz, 10 stycznia 2008 13:31

W hali III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży odbyły się Mistrzostwa Szkoły w tenisie. Turniej rozgrywany był w dwóch kategoriach i wzięło w nim udział 16 uczniów naszego liceum.

Turniej Skrzatów

cz śr, 17 października 2007 06:23

W Białymstoku zakończył się Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów w Tenisie, w którym wystartowało trzech naszych zawodników - Konrad Wyszyński, Kacper Zalewski i debiutant Adam Karwowski.Dwunastolatkowie Konrad i Kacper zamknęli letni sezon gier udanymi występami.

Zakończył się III Turniej Nadzieja Cup

Tomasz Waldziński nie, 02 września 2007 21:36

Andrzej Mach z KKT Wrocław zwyciężył w III Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym „Nadzieja Cup". W grze podwójnej najlepsi okazali się Kacper Procki i Piotr Ciałkowski z Warszawy. Gospodarze bardziej niż z wyniku sportowego mogą być zadowoleni z sukcesu organizacyjnego.

Sukces łomżyńskiego tenisisty

cz śr, 29 sierpnia 2007 15:11

Rafał Paliński - zawodnik UKS "Return" Łomża zajął II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym w Warszawie. Turniej został zorganizowany przez ST Tiebreak Warszawa. Nasz zawodnik w ćwierćfinale turnieju pokonał wynikiem 6/4 6/1 Jakuba Rudnickiego ( KS "Warszawianka" Warszawa). Następnie w półfinale pokonał Mateusza Marzec (GKS "Górnik" Łęczna) 2/6 6/3 6/2. W pojedynku finałowym w trzech setach uległ Jakubowi Grzys ( GKS "Górnik" Łęczna). Wynik finału 6/4 1/6 3/6.

Startuje Nadzieja Cup

Tomasz Waldziński wt, 28 sierpnia 2007 21:26

Tenis ziemny na najwyższym krajowym poziomie będzie można podziwiać podczas rozpoczynającego się jutro Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Seniorów Nadzieja Cup. Przez cztery dni czołówka polskich tenisistów będzie walczyć o punkty do rankingu Polskiego Związku Tenisowego oraz nagrodę pieniężną.

Wojewódzkie mistrzostwa kobiet w tenisie

cz pon, 23 lipca 2007 06:26

Katarzyna Kossowska z KT „Kamila” Suwałki wygrała Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Kobiet w Tenisie. Zawody rozegrano w weekend na kortach UKS „Return” Łomża mieszczącego się przy III LO. Wystąpiło 10 tenisistek, które na co dzień trenują w Klubach w Ełku, Białymstoku, Suwałkach, Ostrowi Mazowieckiej, Lublinie. Dziewczęta reprezentowały wyrównany poziom, a mecze półfinałowe trwały ponad dwie godziny.

Mistrzostwa z niespodziankami

cz pon, 25 czerwca 2007 06:00

Na kortach III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży zakończyły się Letnie Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie. Brali w nich udział najlepsi łomżyńscy tenisiści młodego pokolenia. W grupie chłopców starszych doszło do kilku niespodzianek. Zwycięzcą okazał się jeden z młodszych uczestników turnieju, Maciej Opyrchał. Ograł m.in. głównych faworytów zawodów Bogusia Cholewickiego w półfinale i Macieja Markowskiego w finale. O ile ten pierwszy zdążył przyzwyczaić kibiców do niespodziewanych porażek, o tyle drugi wydawał sie być nie do doścignięcia.

Dobry występ młodego tenisisty

cz nie, 03 czerwca 2007 23:07

Po raz kolejny Konrad Wyszyński stanął na podium rozgrywanego w Białymstoku Wojewódzkiego Turnieju Klasyfikacyjnego Młodzików w Tenisie. Tym razem zawodnik UKS "Return" Łomża działającego przy III LO w Łomży zajął III miejsce w singlu i II w grze deblowej wspólnie z Kacprem Zalewskim (również zawodnikiem UKS "Return" Łomża). Należy zaznaczyć, że chłopcy są "Skrzatami" natomiast startowali w WTK Młodzików, czyli rywalizowali z zawodnikami starszymi o dwa lata.

Sukces Konrada

mm pon, 28 maja 2007 08:24

W niedzielę na kortach III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży zakończyły się Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Skrzatów w Tenisie. Dwudniowy turniej zgromadził 12 zawodników z Białegostoku, Łomży, Warszawy i Zambrowa. W singlu zwyciężył i tym samym zdobył mistrzostwo Podlasia Wojciech Bauer z UKS "Sokół-Asy" Białystok a wicemistrzostwo wywalczył Konrad Wyszyński z UKS "Return" Łomża.

Tenisowi mistrzowie szkoły

cz cz, 05 kwietnia 2007 23:01

W czwartek na sali III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży rozegrany został Wewnątrzszkolny Turniej Tenisa. Mimo przerwy świątecznej frekwencja dopisała i w turnieju wystartowało 18 osób.

Deblowy turniej tenisa

cz pon, 02 kwietnia 2007 13:13

W niedzielę w hali III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży zakończył się rozgrywany przez dwa kolejne weekendy Deblowy Turniej Tenisa. Startowały dzieci i młodzież z różnych szkół łomżyńskich - łącznie 13 par. Uczestnicy podzieleni byli ma trzy kategorie wiekowe.

Waldziński na podium

cz pon, 26 lutego 2007 06:29

Tomasz Waldziński wygrał rozgrywany w Kosowie Lackim (koło Siedlec) Turniej Tenisa o Puchar Burmistrza. W turnieju startowało szesnastu zawodników z Łomży, Siedlec i Kosowa Lackiego. W finale Tomasz Waldziński pokonał 6-1 6-3 Tomasza Nowaka z Siedlec.

Dobry występ łomżyńskiego skrzata wśród młodzików

cz nie, 11 lutego 2007 22:42

Konrad Wyszyński, zawodnik UKS "Return" Łomża działającego przy III LO w Łomży zajął III miejsce w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Młodzików w Tenisie rozgrywanym na kortach Klubu "Stenley" w Białymstoku. Młody tenisista w drodze do półfinału, w pierwszym meczu pokonał Michała Marchlewskiego z Ełku 6:4, 6:1. Następnie ograł Roberta Bakę ( "Stenley" Białystok) 6:2, 6:4. Niestety w półfinale uległ dwa lata starszemu Emilowi Tajak ( "Stanley" Białystok).

Tenisowe ferie

cz nie, 04 lutego 2007 22:40

W czasie ferii zimowych w III Liceum Ogólnokształcącym odbył się wewnątrzszkolny Turniej Tenisa o Puchar Dyrektora Szkoły. W turnieju starowała młodzież naszej szkoły, uczęszczająca na zajęcia pozalekcyjne z tenisa. Wśród dziewcząt I miejsce zajęła Karolina Chojnowska, przed Magdą Konopka i Pauliną Ruszczyk. W kategorii chłopców turniej wygrał Damian Wiktorzak, II miejsce Jukub Bożomański a III miejsce wywalczył Daniel Rakowski.

Tenisowy sukces łomżyńskiego skrzata

cz nie, 07 stycznia 2007 23:11

Wicemistrzostwo w deblu i III miejsce w turnieju singlowym wywalczył łomżanin Konrad Wyszyński w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Skrzatów w Tenisie. Konrad jest zawodnikiem UKS "Return" Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym. Turniej rozgrywany był w Białymstoku w hali sportowej w klubie Fan Tenis.

Halowi mistrzowie

cz pon, 18 grudnia 2006 22:57

Halowe Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie rozgrywane w III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży przyniosły sporo niespodzianek. Nauczyły pokory doświadczonych zawodników i dały dużo nadziei na przyszłość młodszym adeptom tenisa. O Puchar Dyrektora III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży walczyło 40-u zawodników.

Brzóska najlepsza

cz nie, 17 grudnia 2006 23:00

Emilia Brzóska zawodniczka UKS "Return" Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży po raz kolejny obroniła tytuł Mistrzyni Województwa w Tenisie. W rozgrywanym w niedzielę w Białymstoku turnieju w finale gładko pokonała Izabelę Kożuchowską (UKS Sokół-Asy Białystok) 6|1 6|0. Natomiast w deblu wspólnie z Izą 6|1 6|1 ograły parę z MKT "Kamila" Suwałki Katarzynę Kossowską i Gabryjelę Kruchelską.

Turniej niespodzianek

cz wt, 12 grudnia 2006 16:45

Jak co roku w połowie grudnia na hali III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży rozpoczęły się Halowe Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie. W turnieju startuje 40 dziewcząt i chłopców z różnych szkół łomżyńskich. Najmłodszy uczestnik na 6 lat, najstarszy 18.

Brzóska awansowała

cz pt, 03 listopada 2006 12:41

Emilia Brzóska zawodniczka UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży niespodziewanie ale jak najbardziej zasłużenie znalazła się w ścisłej czołówce juniorek w kraju. Na opublikowanej właśnie listach klasyfikacyjnych Polskiego Związku Tenisowego łomżanka zajęła 25 lokatę. W sumie na listach PZT jest ponad 170 zawodniczek.

« · «« · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · »» · »