Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 29 stycznia 2022 napisz DONOS@


zobacz stronę III LO w Łomży

banerek.gif


Rakiety w rękach naszej młodzieży

Tomasz Waldziński pon, 11 grudnia 2006 00:00

Emilla Brzóska jest jedną z najbardziej utalentowanych łomżyńskich tenisistek ziemnych. Kolejne sukcesy odnoszą zawodnicy UKS-u Return działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży.

Nie mogła się przyzwyczaić

Tomasz Waldziński pon, 02 października 2006 00:00

Aleksandra Durzyńska, zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Return Łomża zajęła trzecie miejsce w rozegranych w Białymstoku Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w tenisie ziemnym kadetek.

Sukcesy łomżyńskich tenisistek ziemnych Złota Brzóska

Tomasz Waldziński śr, 23 sierpnia 2006 00:00

Znakomicie spisały się zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Return podczas Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Juniorek w Białymstoku. Na najwyższym stopniu podium dwukrotnie stawała Emilia Brzóska, wygrywając singla i wspólnie z Aleksandrą Durzyńską grę deblową.

Otwarte Mistrzostwa Łomży w tenisie

Tomasz Waldziński nie, 12 lutego 2006 00:00

Prawie 40 zawodników wzięło udział w Pierwszych Zimowych Otwartych Mistrzostwach Miasta w tenisie dla dzieci i młodzieży. Przez dwa tygodnie zawodnicy grali w salach III Liceum oraz Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących.

Na ziemnym podium

Tomasz Waldziński wt, 20 września 2005 00:00

Ola Durzyńska, zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Return przy III Liceum Ogólnokształcącym im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego Armii Krajowej w Łomży,wywalczyła indywidualnie trzecie miejsce, a w deblu z Hanną Marcinkiewicz (Stanley Białystok) drugie w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Młodziczek w tenisie ziemnym, rozegranym w Białymstoku.

Nadzieja Cup

Tomasz Waldziński so, 03 września 2005 00:00

Z udziałem utytułowanych zawodników z różnych stron kraju, na kortach III Liceum Ogólnokształcącego im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego Armii Krajowej w Łomży, odbył się Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Tenisa Ziemnego Nadzieja Cup. Pierwszy w historii Łomży, za który są punkty do rankingu Polskiego Związku Tenisowego.

Łomżyński sukces, nie tylko sportowy

Tomasz Waldziński so, 03 września 2005 00:00

Łomżyński sukces, nie tylko sportowy Tenis na poziomie Łomżyński I Turniej Klasyfikacyjny w Tenisie Ziemnym mężczyzn zakończył się dla organizatorów nie tylko sukcesem sportowym, ale także organizacyjnym.Wyjeżdżający zawodnicy podkreślali profesjonalizm z jakim zorganizowano turniej.

Tenisowy Turniej Klasyfikacyjny w Łomży

Tomasz Waldziński wt, 30 sierpnia 2005 00:00

W sobotę i niedzielę na kortach przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży zostanie rozegrany wojewódzki turniej klasyfikacyjny w tenisie. Wśród faworytów wymieniany jest zawodnik miejscowego klubu Return Sebastian Zalewski.

Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Polskiego Związku Tenisowego

Tomasz Waldziński so, 03 września 2005 00:00

Sebastian Zalewski z klubu Return Łomża zwyciężył w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym w tenisie mężczyzn. Po zaciętym boju w pojedynku finałowym łomżanin pokonał w dwóch setach Piotra Dzikiewicza ze Stanleya Białystok.

Halowe Mistrzostwa Białegostoku w tenisie ziemnym

Tomasz Waldziński cz, 01 września 2005 00:00

Emilia Brzóska - zawodniczka Uczniowskiego Klubu sportowego Return w Łomży została mistrzynią województwa podlaskiego kadetek do lat 16.

Brązowa rakieta

Tomasz Waldziński pt, 12 sierpnia 2005 00:00

Trzecie miejsce w Wojewódzkim Turnieju KlasyfikacyjnymKadetek tenisa ziemnego w Nowym Dworze Mazowieckim zajęła Emilia Brzóska, zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Return przy III Liceum Ogólnokształcącym, uczennica Publicznego Gimnazjum nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Łomży.

Zwycięzca

Tomasz Waldziński śr, 20 lipca 2005 00:00

Turniej klasyfikacyjny tenisistów ziemnych w Białymstoku wygrał Sebastian Zalewski, reprezentant Uczniowskiego Klubu Sportowego Return przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży. W całym turnieju nie stracił nawet seta!

Wielkie rakiety

Tomasz Waldziński wt, 12 lipca 2005 00:00

Po raz pierwszy w historii województwa podlaskiego w Białymstoku na kortach Uczniowskiego Klubu Sportowego Sokół - Asy odbył się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorów w tenisie ziemnym. Startowało 16 zawodników.

Łomża w natarciu

Tomasz Waldziński nie, 03 lipca 2005 00:00

Sebastian Zalewski wygrał w Białymstoku turniej klasyfikacyjny tenisistów Sebastian Zalewski z Returnu Łomża wygrał turniej klasyfikacyjny tenisistów w Białymstoku. W całej imprezie nie stracił nawet seta Tak jak browar "Łomża" przypuścił ofensywę na białostocki rynek, tak tenisiści z tego miasta dzielnie rywalizują z kolegami ze stolicy Podlasia. W pierwszym od 40 lat turnieju klasyfikacyjnym seniorów jaki odbył się nad Białka, zwyciężył łomżanin Sebastian Zalewski.

Rakietowy talent

Tomasz Waldziński pt, 10 września 2004 00:00

- Jest ambitny i pracowity. Wie, o co mu chodzi -mówi trener Tomasz Waldziński o Sebastianie Zalewskim, trzecioklasiście III Liceum Ogólnokształcącego im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego Armii Krajowej w Łomży.

W Łomży odradza się tenis ziemny

Tomasz Waldziński cz, 01 lipca 2004 00:00

Sebastian Zalewski urodził się 7 grudnia 1986 roku w Łomży. Od dawna interesował się tenisem ziemnym. Teraz reprezentuje UKS Return działający przy III LO w Łomży. W drugim tygodniu czerwca na Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Juniorów w Elblągu Sebastian zajął 2. miejsce. Zawody rozgrywane były na kortach Polonii. W finale uległ siódmemu zawodnikowi rankingu PZT.

Leworęczna strzelba

Tomasz Waldziński cz, 01 lipca 2004 00:00

Łomżyński tenisista wygrał turniej juniorów w Łęcznej. Sebastian Zalewski charakterem przypomina... Gustavo Kuertena.

Pierwszy start i pierwszy sukces

Tomasz Waldziński nie, 04 kwietnia 2004 00:00

Sebastian Zalewski - uczeń III LO w Łomży oraz zawodnikdziałającego przy tej szkole UKS-u Return zajął pierwsze miejsce w Turnieju Klasyfikacyjnym Seniorów w tenisie ziemnym mężczyzn rozegranym 2 i 3 kwietnia w Otwocku.

Sebastian na podium i na aucie Łomży

Tomasz Waldziński so, 10 sierpnia 2002 00:00

Sebastian Zalewski, 13-letni tenisista ziemny z Łomży, zwyciężył w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Młodzików, rozegranym w Zgierzu.To kolejny prestiżowy sukces chłopca: w ubiegłym roku zajął trzecie miejsce w Mistrzostwach Polski zawodników do lat 12. Dzisiaj Sebastian, od początku trenujący pod kierunkiem Tomasza Waldzińskiego, nauczyciela wychowania fizycznego w III Liceum Ogólnokształcącym im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego Armii Krajowej, znajduje się w kadrze Polski młodzików (jest w najlepszej ósemce tenisistów w kraju).

Krótka piłka

Tomasz Waldziński pt, 12 czerwca 1998 00:00

Sebastian Zalewski, szóstoklasista z łomżyńskiej Szkoły Podstawowej nr 10, jest trzecim tenisowym ziemnym skrzatem w kraju. Na ten sukces zapracował solidnie, zaledwie w ciągu roku. Chce być jeszcze lepszy.

« · 1 · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę