Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 29 stycznia 2022 napisz DONOS@


zobacz stronę III LO w Łomży

banerek.gif


HISTORIA

cz wt, 29 lipca 2014 12:21

Pomysł na prowadzenie zajęć sportowych z osobami na wózkach narodził się 3 lata temu podczas rehabilitacji Michała Gomoli. - Razem z Michałem postanowiliśmy spotykać się na korcie i towarzysko grać w tenisa - mówi fizjoterapeuta Piotr Arasimowicz. - Ten rodzaj spędzania wolnego czasu bardzo nam się spodobał, więc rozpoczęliśmy regularne treningi na korcie. W krótkim czasie dołączył do nas Krzysztof Perka i Tomasz Chrzanowski.

« · 1 · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę