środka, 17 października 2018 napisz DONOS@

Turniej skrzatek

cz wt, 04 września 2018 08:17

Aniela Galińska zawodniczka UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym została wicemistrzynią województwa podlaskiego skrzatek w tenisie czyli dziewcząt do lat 12. Łomżanka w finale turnieju MJ Cup musiała uznać wyższość starszej koleżanki z Suwałk Pauliny Aleksandrowicz (NST podlaskie), a trzecie miejsce w turnieju zajęła Sandra Bałdyga (UKS Return Łomża).

Kosowski wygrał w Łomży

cz pon, 27 sierpnia 2018 10:15

Wiktor Kosowski z Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym wygrał Mistrzostwa Podlasia Młodzików w Tenisie HEXABANK CUP. Wicemistrzem województwa został Łukasz Brzozowski z UKS Sokół - Asy Białystok. W półfinale turnieju uplasowali się Błażej Rafałowski i Antek Śmiechowski (obaj UKS Return Łomża).

Rośnie nam kolejna świetna tenisistka

cz śr, 22 sierpnia 2018 08:10

Aniela Galińska, zawodniczka UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym zajęła trzecie miejsce w Turnieju Klasyfikacyjnym Skrzatek w Łęczycy. - Myślę, że rośnie nam kolejna świetna tenisistka – mówi Tomasz Waldziński, trener tenisa.

Kosowski wygrał w Warszawie

cz cz, 09 sierpnia 2018 07:56

Wiktor Kosowski zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym wygrał turniej tenisa kadetów (chłopców do lat 16) w Warszawie. Zawody zostały zorganizowane przez Centrum Tenisowe Presige Warszawa.

Sukcesy tenisisty

cz cz, 26 lipca 2018 14:47

Wiktor Kosowski zawodnik UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym zajął drugie miejsce w deblu we Wrocławiu i drugie miejsce w grze singlowej w Bielsko Białej. To były Ogólnopolskie Turnieje Klasyfikacyjne zaliczane do punktacji Polskiego Związku Tenisa.

Mistrzostwa miasta w tenisie

cz wt, 19 czerwca 2018 09:12

Adam Chojnowski, Ola Niklewicz, Sandra Bałdyga, Hubert Woronowicz, Staś Śmiechowski, Dominika Bikowska, Iza Waldzińska to zwycięzcy letnich mistrzostw miasta Łomży w tenisie dla dzieci i młodzieży. W turnieju wystartowało 93 tenisistów w wieku od 5 do 19 lat.

Faworytka wygrała

cz wt, 12 czerwca 2018 09:02

Natalia Jagiełło z Gdańska wygrała czwartą edycję Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Młodziczek w Tenisie Piątuś Cup. W tym roku w wyniku wyrównanych i długo trwających pojedynków rywalizacja na kortach przy III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży wydłużyła się z trzech do czterech dni, przy czym każdego dnia turniej toczył się do późnych godzin wieczornych. 16 tenisistek z Warszawy, Łodzi, Gdańska, Radomia, Poznania i Łomży rozegrało w sumie 48 pojedynków. Zwyciężczyni tegorocznej edycji wygrała wszystkie swoje mecze, nie tracąc przy tym nawet seta. Drugie miejsce zajęła Barbara Downar (GAT Gdańsk), a trzecia była Wiktoria Kuczyńska (Park Tenisowy Olimpia Poznań).

Kosowski trzeci w Super Seria Młodzików w Gdańsku

cz pon, 04 czerwca 2018 08:12

Wiktor Kosowski, zawodnik UKS „Return” Łomża działający przy III Liceum Ogólnokształcącym zajął trzecie miejsce w singlu i drugie w deblu w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym - Super Seria Młodzików w Gdańsku.

Szymon Klewicki trzeci w Olsztynie

cz wt, 24 kwietnia 2018 09:04

Ośmioletni tenisista Szymon Klewicki, trenujący w UKS Return Łomża przy III Liceum Ogólnokształcącym, zajął trzecie miejsce w generalnej klasyfikacji podsumowującej cykl turniejów Tenis 10 w Olsztynie. - To duży sukces młodziutkiego mieszkańca Łomży – mówi Tomasz Waldziński, trener UKS Return Łomża.

Udany tenisowo weekend

cz pon, 26 marca 2018 08:03

Wiktor Kosowski pierwszy, Antek Śmiechowski trzeci w Białymstoku. Trzeci również Szymom Klewicki, ale w Olsztynie. Bardzo dobrze zaprezentowali się tenisiści UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym, którzy w weekend grali na turniejach w miastach wojewódzkich.

Klewicki Szymon wygrał turniej Tenis 10

cz wt, 20 marca 2018 08:56

Szymon Klewicki, zawodnik UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym, wygrał turniej z cyklu Tenis 10 w Piszu.

Mistrzostwa Podlasia w tenisie do lat 12

cz pon, 12 lutego 2018 08:18

Sandra Bałdyga druga w singlu i pierwsza w deblu, Ola Wawrzyniak trzecia w singlu - to wyniki zawodniczek UKS Return Łomża, klubu tenisowego działającego przy III LO w Łomży, w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Skrzatów w Tenisie. Turniej odbył się w Białymstoku na kortach KT Zwierzyniec Białystok.

Najlepsi szósty rok z rzędu

cz śr, 07 lutego 2018 08:34

Uczniowski Klub Sportowy „Return” Łomża, działający przy III LO, po raz szósty z rzędu został najlepszym tenisowym klubem w województwie podlaskim. To wynik najnowszego - za rok 2017 - rankingu Polskiego Związku Tenisa. W skali kraju łomżyński klub plasuje się na 44 miejscu, a liderem rankingu jest KS Górnik Bytom.

Tenisiści z zacięciem

cz pt, 19 stycznia 2018 08:27

Szymon Klewicki, młody tenisista z klubu UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym, wygrał swój pierwszy turniej. Zawody Elite Cup zostały rozegrane w Mrągowie zgodnie z zasadami ogólnopolskiego programu Tenis 10 rekomendowanego przez Polski Związek Tenisa. Szymon wygrał kategorię niebieską - dzieci do lat 6.

Awans młodego tenisisty

cz cz, 11 stycznia 2018 08:16

Wiktor Kosowski, uczeń Szkoły Podstawowej Nr 7 i zawodnik UKS „Return” Łomża, działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym, zajmuje 17 miejsce w rankingu Polskiego Związku Tenisa. Na liście rankingowej PZT Młodzików (chłopców do lat 14) sklasyfikowanych jest 362 tenisistów z całej Polski.

13-latek z Łomży drugi w warszawskim turnieju dla zawodników do lat 16.

cz cz, 21 grudnia 2017 08:26

Wiktor Kosowski zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym zajął drugie miejsce w turnieju tenisa kadetów w Warszawie. - To bardzo udany start Wiktora – podkreśla Tomasz Waldziński, trener młodego tenisisty. - Ma dopiero 13 lat, a turniej rozegrany był w kategorii kadetów czyli chłopców do lat 16. Cieszę się, że Wiktor kondycyjnie wytrzymał trudy turnieju, gdyż każdy start w Warszawie to gra z przeciwnikami na bardzo wysokim poziomie.

XVI Zimowe Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie

cz wt, 19 grudnia 2017 08:15

Sandra Bałdyga i Błażej Rafałowski, Antek Śmiechowski i Wiktor Lemański, Anita Bikowska i Adam Chojnowski to zwycięskie pary deblowe tegorocznych Zimowych Mistrzostw Miasta Łomży w Tenisie dla dzieci i młodzieży. Bartek Biedrzycki wygrał Turniej Mini Tenisa a w najmłodszej grupie tenisowych adeptów zwycięzcami byli wszyscy. Przez dwa grudniowe weekendy w hali III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży stu czterech tenisistów rywalizowało o miano najlepszego tenisisty w pięciu kategoriach wiekowych.

Wiktor Kosowski trzeci w OTK w Łęcznej

cz śr, 06 grudnia 2017 08:33

Wiktor Kosowski, zawodnik UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym, zajął trzecie miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Młodzików w Łęcznej. W zawodach wystartowało 32 tenisistów, a organizatorem imprezy była sekcja tenisa klubu GKS Górnik Łęczna.

Mistrzostwa Podlasia Skrzatek w Tenisie

cz pon, 27 listopada 2017 09:24

Sandra Bałdyga z UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym zajęła drugie miejsce w grze singlowej w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Skrzatek w Tenisie. W deblu na pierwszym miejscu Aniela Galińska (UKS „Return” Łomża) i Paulina Aleksandrowicz (NST podlaskie/ Augustów).

Mistrzostwa woj. podlaskiego w tenisie młodzików

cz pon, 20 listopada 2017 08:46

Wiktor Kosowski i Adam Chojnowski z UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym to finaliści Mistrzostw Województwa Podlaskiego Młodzików w Tenisie (chłopcy do lat 14).

« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »