Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 stycznia 2021 napisz DONOS@

Wakacyjne sukcesy tenisistów Returna

Wiktor Kosowski drugi na Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym w Puławach w grze deblowej, a Aniela Galińska trzecia w singlu i pierwsza w deblu w Olsztynie. Łomżyńscy tenisiści reprezentujący UKS Return Łomża, działający przy III Liceum Ogólnokształcącym, mimo wakacji bardzo dobrze prezentują się na kortach.

Wiktor Kosowski grając w parze z Jakubem Solarskim z  MKT Łódź na kortach UKT Chemik Puławy w pierwszym meczu 6/1 6/0 pokonali Macieja  Gawrońskiego  z Warszawy i Bartosza  Krasnodębskiego  z Poznania. W kolejnym pojedynku 7/5 2/6 10/7 ograli Kacpra Wereszke  z Łodzi i Macieja Matuszczyka  reprezentującego KT Olsza Kraków. W finale turnieju po zaciętym trzysetowym pojedynku 6/7 6/1 2/10 ulegli Viktorowi Blom z Warszawy i Patrykowi Stankiewiczowi z Poznania.

Świetnie spisała się także Aniela Galińska. Grając na kortach KT Budowlani Olsztyn  w grze pojedynczej najpierw 6/3 6/3 pokonała Anastazję Kuś z Olsztyna, a następnie 6/0 6/0 Julię Płocharczyk z Tennis Club Mrągowo. W fazie finałowej turnieju reprezentantka UKS return Łomża przegrała z Khariną Ksenia z Gdańska. 
- Nasza młoda tenisistka tryumfowała w grze deblowej grając w parze z Zuzią Kalisz-Fedoruk z Sopotu. Dziewczęta 6/2 6/2 pokonały Julię Płocharczyk i Kharinę Ksenia oraz 6/0 6/0 Polę Centkowską i Anastazję Kuś obie z Olsztyna – cieszy się Tomasz Waldziński trener łomżyńskiego klubu gratulując swoim podopiecznym.

 

Foto: Aniela Galińska z lewej
Foto: Wiktor Kosowski drugi z prawej
Foto: Aniela Galińska

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę