Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 stycznia 2021 napisz DONOS@

Mistrzowski tenis na wózkach

Zawodnicy UKS Return Łomża obronili brązowy medal wywalczony przed rokiem w Drużynowych Mistrzostwach Polski w tenisie ziemnym na wózkach. Mistrzostwa odbyły się w pierwszych dniach sierpnia 2019 r. na kortach w Płocku.

W drodze po historyczny drugi medal, w najbardziej prestiżowym polskim turnieju, który był rozgrywany po raz XXVI, łomżyńscy tenisiści na wózkach pokonali zawodników z Płocka II (2:1) po czym następnego dnia ulegli przeciwnikom z BKS AS Bełchatów (1:2) w walce o finał, aby z kolei pokonać ekipę KS Warta Poznań (2:0).

Brązowi medaliści z UKS Return Łomża w składzie: Krzysztof Perka, Tomasz Chrzanowski, Michał Gomola, Paweł Miętrkiewicz rywalizowali z innymi siedmioma drużynami z Płocka I, Wrocławia, Płocka II, Poznania, Bełchatowa, Zielonej Góry i Wrocławia II.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę