Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 stycznia 2021 napisz DONOS@

Udane wakacyjne starty Wiktora

Wiktor Kosowski, zawodnik UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym, pierwszą połowę wakacji zamknął licznymi sukcesami na korcie. - Nasz tenisista stawał na podium ogólnopolskich turniejów zarówno w grze singlowej jak i w deblu - mówi trener Tomasz Waldziński podkreślając wysoką formę młodego tenisisty z Łomży.

Wiktor Kosowski udane starty w OTK-ach odnotował: w Szczawnie Zdroju, gdzie zajął II miejsce w singlu i III miejsce w deblu w parze z klubowym kolegą Łukaszem Brzozowskim, w Puławach zdobywając II miejsce w deblu w parze z Kubą Solarskim MKT Łódź oraz w Szamotułach, gdzie doszedł do ćwierćfinału  singla. 
- Ostatnio Wiktor prezentuje  wysoką formę rozgrywając świetne mecze często ze starszymi i wyżej rozstawionymi rywalami. Dobrze przepracowane wakacje na korcie i treningach ogólnorozwojowych umocnią pozycję jego w rankingu PZT i z pewnością zaprocentują dobrymi startami w kolejnych zawodach - mówi trener Tomasz Waldziński   

Szczegółowe wyniki Wiktora Kosowskiego prezentują poniższe drabinki tutniejowe PZT.

Singiel SKF Klub Tenisowy Szczawno Zdrój

Debel UKT Chemik Puławy

Singiel Szamotulski Tenis


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę