Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

Wiktor ponownie na podium OTK

Wiktor Kosowski, zawodnik UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym, zajął drugie miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym WILSON CUP ŁĘCZYCA OPEN. W zawodach wzięło udział 21 tenisistów z Gańska, Szczecina, Poznania, Łodzi,Olsztyna, Warszawy, Sopotu, Kalisza i Łomży.

Wiktor Kosowski z trenerem Tomaszem Waldzińskim
Wiktor Kosowski z trenerem Tomaszem Waldzińskim

- Wiktor rozstawiony z numerem szóstym w turnieju rozegrał cztery pojedynki - relacjinuej trener Tomasz Waldziński. - W drodze do finału pokonał Adriana Stasiaka (Kostrzyński Klub Tenisowy) 6/0 6/4, następnie Dawida Kaszubowskiego (Sopot Tenis Klub) 6/4 6/4 oraz Kajetana Kossakowskiego (Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club)7/6(6) 4/6 6/3. W finale turnieju Wiktor po bardzo zaciętym trzysetowym meczu uległ Gabrielowi Łosiewiczowi (STT Szczecinek) 2/6 6/3 7/5.

- Niewiele zabrakło, aby Wiktor wygrał cały turniej. W meczu finałowym miał cztery piłki meczowe, ale niestety... - wzdycha trener Waldziński. - Być może zabrakło koncentracji w kluczowych momentach meczu, może odwagi, doświadczenia a na pewno odrobiny szczęścia. Mamy teraz wskazówkę aby więcej skupić się nad treningiem mentalnym. Oczywiście start Wiktora uważamy za wielki sukces, wytrzymał kondycyjnie trudy turnieju i po raz kolejny stanął na podium w ogólnopolskiej imprezie rywalizując ze starszymi tenisistami. Wiktor ostatnio jest w dobrej formie, czekamy więc na więcej...


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę