Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 09 grudnia 2021 napisz DONOS@

Mistrzyni Województwa Podlaskiego Skrzatek

Aniela Galińska zawodniczka UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym została Mistrzynią Województwa Podlaskiego Skrzatek w Tenisie. - Nasza tenisistka w meczu półfinałowym 6/1 6/0 ograła Julię Tołstoj (UKS Sokół-Asy Białystok), a następnie w finale Hannę Ignaciuk (Akademia Tenisowa Dzikiewicz Białystok) 6/3 (8) 6/0 – cieszy się trener Tomasz Waldziński.

W tym samym turnieju w kategorii chłopców bardzo dobrze zaprezentował się Bartłomiej Biedrzycki również z UKS Return Łomża, który zajął trzecie miejsce w grze singlowej. 
- W pierwszej rundzie Bartek wygrał z Krzysztofem Welsyng (UKS Sokół-Asy Białystok) 6/1 6/0, natomiast w półfinale turnieju uległ 1/6 0/6 Piotrowi Sadłowskiemu z Suwałk reprezentującego Akademię Tenisową Dzikiewicz Białystok- relacjonuje trener Waldziński zaznaczając, że ten sam zawodnik zajął także drugie miejsce w deblu grając z Julianem Smorszczewskim (UKS Sokół-Asy Białystok). 

Organizatorem zawodów był Uczniowski Klub Tenisowy Sokół-Asy Białystok.

 

Foto: Aniela Galińska
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę