Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 29 stycznia 2022 napisz DONOS@

Udane starty tenisistów

Szymon Klewicki drugi, Aniela Galińska trzecia, Wiktor Kosowski trzeci singlu i deblu. Trójka tenisistów Uczniowskiego Klubu Sportowego Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym przywiozła medale z turniejów tenisa z Warszawy, Olsztyna i Grodziska Mazowieckiego.

Aniela grała w Grand-Prix Warmii i Mazur Skrzatów w Olsztynie, Szymon w Turnieju Tenis 10 w Warszawie, Wiktor natomiast w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Kadetów w Grodzisku Mazowieckim.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę