Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 29 stycznia 2022 napisz DONOS@

Dobrze zagrali

Aniela Galińska i Wiktor Kosowski, zawodnicy UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym, świetnie zaprezentowali się na turniejach w Warszawie i Łodzi. Aniela zajęła drugie miejsce w singlu, Wiktor był drugi w singlu i pierwszy w grze deblowej.

Aniela Galińska
Aniela Galińska
Wiktor Kosowski
Wiktor Kosowski

- Gratulacje dla Anieli, która dzięki solidnej pracy zrobiła ostatnio duży postęp w grze i coraz częściej staje na podium – mówił  trener Tomasz Waldziński. - Sukces Wiktora to dobry prognostyk na zbliżające się Mistrzostwa Polski Kadetów w Pszczynie (4.01-10.01.2020).

Linki z drabinkami turniejowymi:
Aniela Galińska - Jawczyce


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę