Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 29 stycznia 2022 napisz DONOS@

Kosowski trzeci w OTK kadetów

Wiktor Kosowski, zawodnik UKS Return Łomża działający przy III Liceum Ogólnokształcącym, zajął trzecie miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Kadetów w Chorzowie.

Tomasz Waldziński i Wiktor Kosowski
Tomasz Waldziński i Wiktor Kosowski

- Wiktor w pierwszym meczu w trzech setach pokonał Wasyla Makarenko z Ukrainy 4/6 6/1 6/4, a następnie 6/3 6/4 Aleksandra Bux z Krakowa. W półfinale zawodów nasz tenisista 5/7 3/6 uległ Zinovii Nahirniak (pierwszy tenisista do lat 16 na Ukrainie), który zwyciężył  w całym turnieju pokonując później 6/1 6/1 Jakuba Włodarczyka z Andrychowa – relacjonuje trener Tomasz Waldziński. 

W zawodach zagrało 26 tenisistów, a organizatorem imprezy było Starochorzowskie Centrum Sportu „Sokół”.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę