Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 29 stycznia 2022 napisz DONOS@

Piątuś Cup 2020

Od soboty do poniedziałku, na kortach tenisowych przy III LO w Łomży, rywalizować będą młode tenisistki z całej Polski. W mieście odbędzie się organizowany po raz szósty Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Skrzatek w Tenisie Piątuś Cup. Do Łomży przyjeżdżają tenisistki z Kalisza, Warszawy, Olsztyna, Elbląga, Świdnika, Poznania, Łodzi, Radomia, Pabianic i Białegostoku. Łomżę będzie reprezentowała Aniela Galińska z klubu UKS „Return” Łomża.

- Tegoroczna edycja turnieju odbywa się z dwumiesięcznym opóźnieniem w stosunku do lat ubiegłych. Ministerstwo Zdrowia i Polski Związek Tenisowy wyraziły zgodę na organizację turniejów na terenie naszego kraju z zachowaniem zasad bezpieczeństwa osób uczestniczących w rozgrywkach – mówi dr  Tomasz Waldziński,  trener i twórca tego turnieju. -  Nad bezpieczeństwem zawodników i kibiców będzie czuwała Grupa Ratownicza „Nadzieja”.
Organizatorem zawodów jest III LO w Łomży, klub UKS „Return” Łomża, Urząd Miejski w Łomży i OSM Piątnica. Do nazwy jednego z jej produktów bezpośrednio nawiązuje nazwa turnieju „Piątuś Cup”.
Na kortach przy ul. Senatorskiej rywalizować będą młode tenisistki - dziewczęta do lat 12. Do zdobycia są puchary, ale także punkty, które liczą się do klasyfikacji zawodniczek prowadzonej przez Polski Związek Tenisa. Uroczyste otwarcie turnieju w sobotę o godzinie 10.30. 
- Miłośników tenisa zapraszamy do wspólnego kibicowania oczywiście pamiętając o zachowaniu obecnie panującego reżimu sanitarnego – mówi Tomasz Waldziński.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę