Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 29 stycznia 2022 napisz DONOS@

Kosowski Mistrzem Mazowsza

Wiktor Kosowski zawodnik UKS "Return" Łomża, działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży, zajął I miejsce w Mistrzostwach Mazowsza Juniorów w Tenisie.

Wiktor Kosowski
Wiktor Kosowski

Turniej rozgrywany był od 19 do 21 września, w Warszawie. Wzięło w nim udział 25 tenisistów a organizatorem prestiżowych zawodów był ATZ TENISPOINT Warszawa przy Chiwes Sport s.c.

Wiktor w drodze do zwycięstwa rozegrał pięć meczów nie tracąc przy tym ani jednego seta.

Na uwagę zasługuje również fakt, że nasz szesnastoletni tenisista grał w wyższej kategorii wiekowej - Juniorów (chłopcy do lat 18).


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę