Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 09 grudnia 2021 napisz DONOS@

Dobra gra Anieli i Bartka we Włocławku

Aniela Galińska i Bartłomiej Biedrzycki zawodnicy UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym zaprezentowali znakomitą formę tenisową na turnieju Młodzików we Włocławku. Aniela wygrała w singlu i w deblu. Natomiast Bartek w grze pojedynczej zajął III miejsce i II w deblu. Turniej rozegrany był systemem grupowo- pucharowym a organizatorem zawodów był klub tenisowy MMKT Łęczyca.

W pierwszej rundzie Aniela 6/1 6/3 ograła Julię Jarocką (MMKT Łęczyca), następnie Nadię Ptak (MMKT Łęczyca) 6/1 7/6. W kolejnym, półfinałowym trzysetowym pojedynku nasza tenisistka 3/6 7/6 10/7 zwyciężyła z Agatą Konarską (KT Warszawianka Warszawa).
W finale turnieju Aniela pokonała 6/2 6/3 Nadię Jasińską (MMKT Łęczyca).
W grze deblowej Aniela również zajęła I miejsce grając w parze z Karolina Krawczak z Torunia.
Z kolei Bartek Biedrzycki w pierwszej rundzie zawodów 6/1 6/4 wygrał z Kacprem Niedziela (Klub Międzeszyn Warszawa), następnie 6/3 6/2 z Łukaszem Dolińskim (Klub Międzeszyn Warszawa). W półfinale turnieju, po zaciętym trzysetowym pojedynku w super tie- breaku 6/7 6/1 7/10 uległ Dominikowi Zejer (UKS RP Sport Olsztyn).
W grze deblowej Bartek zajął II miejsce grając w parze z Bartoszem Raztawickim (MATCHPOINT Żyrardów).

- Gratuluję naszym tenisistom. Ciężką i systematyczną pracą na korcie zasłużyli sobie na takie rezultaty. Cieszymy się bardzo z osiągniętego wyniku i z nadzieją na podobny sukces jedziemy w najbliższy weekend na turniej do Wejherowa - Tomasz Waldziński.

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę