Aktualności

Data dodania: 24 września 2006

Durzyńska na podium

W niedzielę późnym wieczorem zakończył się w Białymstoku Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Kadetek w Tenisie. Aleksandra Durzyńska UKS "Return" Łomża zajęła III miejsce. W turnieju startowało szesnaście zawodniczek.

W pierwszej rundzie Ola wygrała z Hanną Marcinkiewicz TT "Stanley" Białystok 7/5 6/3. Kolejny mecz był dużą niespodzianką gdyż Ola po dwugodzinnej walce 6/4 6/4 wygrała z Karoliną Stepaniuk TT "Stanley" Białystok rozstawioną z numerem 1 w turnieju. W walce o finał nasza zawodniczka uległa jednak dwa lata starszej Katarzynie Wojniak z Ełku 6/7 4/6. W dolnej połówce drabinki w półfinale Marta Lewandowska TT "Stanley" Białystok 6/3 6/3 ograła Izabelę Kożuchowską UKS Sokół Asy.
- Szkoda, że  trzeci mecz Oli rozgrywany był tego samego dnia – podkreśla Tomasz Dudziński trener tenisistek „Return'a”. - Moja zawodniczka rozegrała dwa bardzo długie i ciężkie  pojedynki niestety w trzecim, wydawałoby się najłatwiejszym, zabrakło sił i może troszkę szczęścia. Mimo to oceniam występ Oli za udany, gdyż  ten turniej był o kategorię wiekową wyższy niż na co dzień gra Ola.  

Udostępnij