Aktualności

Data dodania: 24 września 2006

Durzyńska na podium

W niedzielę późnym wieczorem zakończył się w Białymstoku Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Kadetek w Tenisie. Aleksandra Durzyńska UKS "Return" Łomża zajęła III miejsce. W turnieju startowało szesnaście zawodniczek.

W pierwszej rundzie Ola wygrała z Hanną Marcinkiewicz TT "Stanley" Białystok 7/5 6/3. Kolejny mecz był dużą niespodzianką gdyż Ola po dwugodzinnej walce 6/4 6/4 wygrała z Karoliną Stepaniuk TT "Stanley" Białystok rozstawioną z numerem 1 w turnieju. W walce o finał nasza zawodniczka uległa jednak dwa lata starszej Katarzynie Wojniak z Ełku 6/7 4/6. W dolnej połówce drabinki w półfinale Marta Lewandowska TT "Stanley" Białystok 6/3 6/3 ograła Izabelę Kożuchowską UKS Sokół Asy.
- Szkoda, że  trzeci mecz Oli rozgrywany był tego samego dnia – podkreśla Tomasz Dudziński trener tenisistek „Return'a”. - Moja zawodniczka rozegrała dwa bardzo długie i ciężkie  pojedynki niestety w trzecim, wydawałoby się najłatwiejszym, zabrakło sił i może troszkę szczęścia. Mimo to oceniam występ Oli za udany, gdyż  ten turniej był o kategorię wiekową wyższy niż na co dzień gra Ola.  

Udostępnij

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on tumblr
Share on telegram
Share on email

UKS Return Łomża

Uczniowski Klub Sportowy Return
przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży

ul. Senatorska 13
18-400 Łomża

2022 © UKS Return Łomża