Aktualności

Data dodania: 18 września 2006

Dwa razy najlepsza

Fantastycznie spisała się Emilia Brzóska młoda łomżyńska tenisistka podczas rozgrywanego w Suwałkach Wojewódzkiego Turnieju Klasyfikacyjnego Juniorów w tenisie. Wychowanka UKS „Return” w rozgrywkach indywidualnych zajęła pierwsze miejsce. Drugi raz na najwyższym podium podczas tej samej imprezy Emilia Brzóska stanęła wraz z klubową koleżanką Aleksandrą Durzyńską za zajęcie pierwszego miejsca w deblu.

Emilia Brzóska w grze indywidualnej w finale pokonała Katarzynę Kossowską z TMKS Kamila Suwałki 6/4 i 6/1. W deblu Emilia wspólnie z Aleksandrą Durzyńską (UKS „Return” Łomża) ograły dwa razy 7/5 Katarzynę Kossowską i Gabryielę Kruchelską z TMKS Kamila Suwałki.
Jak podkreśla Tomasz Waldziński trener łomżyńskich tenisistek - letni sezon i zdobyte punkty podczas rozgrywek punkty umocnią wysokie już  pozycje dziewcząt w rankingach Polskiego Związku Tenisa.