Aktualności

Data dodania: 5 września 2005

Łomża górą!

Sebastian Zalewski z UKS Return Łomża zwyciężył w I Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Nadzieja CUP. W finale łomżyniak pokonał Piotra Dzikiewicza z klubu Stanley Białystok wynikiem: 6:4; 7:6. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie. Finał rozpoczął się w niedzielę, kilka minut po godzinie 17-stej. Po ponad dwugodzinnej walce, spotkanie zostało przełożone. Powodem był zapadający zmrok.

Po pierwszym dniu wynik rywalizacji przedstawiał się następująco: 6:4; 5:5 (w drugim secie). W poniedziałek zawodnicy zmagania rozpoczęli z nowymi siłami. Po kilkudziesięciu minutach okazało się, że skuteczniej regenerował się Zalewski.

Zawodnicy walczyli o punkty w klasyfikacji Polskiego Związku Tenisa. Najlepsi otrzymali też puchary i nagrody pieniężne. Organizatorami turnieju byli Radio Nadzieja, III Liceum Ogólnokształcące im. Żołnierzy Armii Krajowej i UKS Return Łomża.