Aktualności

Data dodania: 11 kwietnia 2006

Łomżyńscy tenisiści na białostockich kortach

Pracowity weekend mieli tenisiści z klubu UKS „Return” Łomża. Troje z nich uczestniczyło w rozgrywanym w białostockiej Hali Sportowej Fan Tenis Turnieju Tenisa Młodzików, który był punktowany przez Polski Związek Tenisa. Jak podkreśla Tomasz Waldziński trener łomżyńskiego klubu występ łomżan był udany.

Aleksandra Durzyńska w walce o finał uległa Marcie Lewandowskiej z MKS „Pogoń” Siedlce. Ola zagrała bardzo ładny mecz rundę wcześniej pokonując Justynę Oksień (UKS „Sokół Asy” Białystok) 6:4, 6:1.

Na słowa uznania zasługuje przede wszystkim Paweł Styła, który również doszedł do półfinału turnieju. Paweł w pięknym stylu ograł Jana Rudziejewskiego (UKS „Sokół Asy” Białystok) 6:3, 6:4. Natomiast w walce o finał przegrał z Pawłem Tarasewiczem (6:2, 6:3), który okazał się zwycięzcą całego turnieju. Warto nadmienić, że to był pierwszy start Pawła w turnieju o punkty PZT.

Niestety słabszą formę prezentował Maciej Opyrchał, który w pierwszej rundzie po zaciętej walce uległ Janowi Kowalskiemu z Klubu „Stanley” Białystok (7:5, 7:6).

Udostępnij