Aktualności

Data dodania: 21 kwietnia 2008

Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie

Zakończył się Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie w grze deblowej. Zawodnicy rywalizowali w trzech kategoriach: dwie kategorie dziewcząt - młodsze i starsze, oraz chłopców.
Równocześnie z Mistrzostwami Miasta Łomży odbywała się Talentiada Tenisowa zorganizowana przez Klub UKS „Return” dla dzieci w wieku od 5-8 roku życia.

Mistrzostwa Łomży w Tenisie w grze deblowej w kategorii dziewcząt młodszych wygrały Julia Bogdan wspólnie z Anitą Szepelską. Na drugim miejscu uplasowały się Aleksandra Śledziewska z Madgą Cieślewską. Natomiast trzecie miejsce wywalczyły: Ada Szepelska z Anitą Bikowską.
Wśród dziewczyn starszych drugi rok z rzędu zwyciężyły siostry Marta i Monika Chojnowskie. Drugie miejsce zajęły Paulina Chodnicka i Aleksandra Durzyńska. Z kolei trzecią pozycję wywalczyły Ania Opyrchał wspólnie z Izą Karwowską.
W kategorii chłopców zwycięską parą okazali się Paweł Skawiński oraz Przemysław Brzóska przed Konradem Wyszyńskim grającym w parze z Piotrem Sobczykiem.Na trzecim miejscu uplasowali się: Michał Jurek oraz Sebastian Miernik.

Równocześnie z Mistrzostwami Miasta Łomży odbywała się Talentiada Tenisowa zorganizowana przez Klub UKS „Return” dla dzieci w wieku od 5-8 roku życia. Najmłodsi sprawdzali swoje umiejętności sportowe w różnych konkurencjach tenisowych i paratenisowych. Talentiada wyłoniła tych najbardziej sprawnych, ale należy podkreślić że wszyscy mali tenisiści zasługują na słowa uznania i medal za waleczność.
Oto nazwiska uczestników Talentiady:

1. Paula Rafałowska
2. Ewa Męczkowska
3. Julia Sienkiewicz
4. Natalia Wiktorzak
5. Natalia Wróblewska
6. Joanna Kalinowska
7. Aleksandra Śledziewska
8. Daniel Łaski
9. Bartek Cyndzas
10. Adam Szymański
11.Maciej Czerwiński
12.Kamil Duda
13. Dominik Męczkowski

Udostępnij