Aktualności

Data dodania: 19 czerwca 2018

Mistrzostwa miasta w tenisie

Adam Chojnowski, Ola Niklewicz, Sandra Bałdyga, Hubert Woronowicz, Staś Śmiechowski, Dominika Bikowska, Iza Waldzińska to zwycięzcy letnich mistrzostw miasta Łomży w tenisie dla dzieci i młodzieży. W turnieju wystartowało 93 tenisistów w wieku od 5 do 19 lat.

Zawody przeprowadzone  zostały aż w 8 kategoriach  i ze względu na dużą frekwencję  na dwóch obiektach: przy III Liceum Ogólnokształcącym  oraz na kortach MOSiRu.  W zależności od kategorii wiekowej, dzieci i młodzież rozgrywały  mecze w formie play off  lub systemem grupowym. Młodsi adepci tenisa uczestniczyli w turnieju mini tenisa oraz talentiadzie, gdzie pod uwagę brana jest również sprawność ogólna i koordynacyjne zdolności motoryczne. 
Nagrody dla tenisistów zostały ufundowane przez Urząd Miasta Łomża,  MJ Jedwabne - Annę i Tomasza Męczkowskich oraz Restaurację „Cztery Pory Roku” - Jagodę i Cezarego Laskowskich. Turniej odbył się pod patronatem Prezydenta Miasta Łomży Mariusza Chrzanowskiego.

Wyniki:
Grupa 1
I m. Adam Chojnowski
II m. Bartek Cyndzas
III m. Marcel Bałdyga

Grupa 2
I m. Ola Niklewicz
II m. Ola Piasecka
III m. Weronika Bikowska

Grupa 3
I m. Sandra Bałdyga
II m. Maks Kaczyński
III m. Aniela Galińska

Grupa 4
I m. Hubert Woronowicz
III m. Mikołaj Miklikowski
III m. Michał Niklewicz

Grupa 5
I m. Staś Śmiechowski
II m. Szymon Klewicki
III m. Bartek Biedrzycki

Grupa 6
I m. Dominika Bikowska
II m. Lena Kordowska
III m. Laura Białucha

Grupa 7 
I m. Iza Waldzińska 
II m. Marysia Laskowska
III m. Aleksander Kaczyński

Grupa 8
Najmłodsi tenisiści rozgrywali talentiadę tenisową: Marcelina Pruszko, Maja Nitkowska, Oliwia Szydlik, Marysia Jankowska, Jowita Rusiecka, Seweryn Wałkuski, Xawery Sokołowski.

Udostępnij