Aktualności

Data dodania: 3 grudnia 2012

Najlepszy młody tenisista w województwie

Bartosz Cyndzas zawodnik UKS „Return” Łomża wygrał Halowe Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Skrzatów w Tenisie (chłopcy do lat 12). Bartek wspólnie z Piotrem Salamońskim (UKS „Return" Łomża”) zwyciężył również w grze deblowej. Tomasz Waldziński trener UKS „Return” Łomża), cieszą się z tych zwycięstw mówi, że zwodnicy klubu w tym roku mają duże szanse wygrać wszystkie młodzieżowe kategorie tenisa w województwie i przypomina, że aktualnym halowym  mistrzem Podlasia kadetów i juniorów w tenisie jest zawodnik łomżyńskiego klubu Adam Karwowski.

Bartosz Cyndzas w grze singlowej w pierwszej rundzie turnieju pokonał Maksyniliana Sańczyka (CT „Zwierzyniec” Białystok) 6/3 6/4. W kolejnym meczu 6/2 6/2 ograł rozstawionego z „jedynką” Szymona Sokołowskiego (UKS „Sokół Asy” Białystok). Natomiast w finale turnieju zwyciężył 6/4 6/3 Mateusza Domańskiego również (UKS „Sokół Asy” Białystok). 
W grze deblowej łomżyńska para Bartosz Cyndzas z Piotrem Salamońskim gładko pokonali białostocką Szymona Sokołowskiego i Mateusza Domańskiego (UKS „Sokół Asy” Białystok).

Udostępnij