Aktualności

Data dodania: 28 marca 2022

Tenisiści triumfują

Wiktor Kosowski pierwszy w singlu i grze deblowej w Turnieju Klasyfikacyjnym w Sobocie, a Aniela Galińska w ćwierćfinale ogólnopolskiego turnieju w Braniewie.

Wiktor Kosowski, zawodnik UKS Return Łomża podwójnie wygrał Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny rozgrywany w miniony weekend w Sobocie. Reprezentant Łomży wygrał w dobrym stylu  5 pojedynków singlowych oraz w deblu z Gabrielem Łosiewiczem, wygrał 3 mecze i także znalazł się na szczycie drabinki turniejowej.

Także dobrze zaprezentowała się Aniela Galińska, która na turnieju w Braniewie doszła do ćwierćfinału. Natomiast młodsi adepci tenisa "Returnu" działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży świetnie wypadli w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Skrzatów rozegranych w Piszu na kortach Jabłoń Lake Resort. Szymon Klewicki był pierwszy, a drugi Artur Modzelewski. Wśród dziewcząt drugie miejsce zajęła Iza Waldzińska, a Magda Biedrzycka dotarła do półfinału turnieju. W Ełku z kolei,w turnieju Tenis 10  drugie miejsce zajęła Ola Waldzińska.

- Bardzo cieszą mnie sukcesy naszych zawodników, tym bardziej, że odnotowujemy je w jednym czasie praktycznie  każdej kategorii wiekowej. Stawiamy oczywiście na trening progresywny unikając zbyt dużych obciążeń u najmłodszych tenisistów. Mam nadzieję, że pójdą oni śladami Wiktora – podsumowuje trener Tomasz Waldziński

Źródło: https://4lomza.pl/index.php?wiad=62019

Udostępnij