Aktualności

Data dodania: 25 kwietnia 2011

Turniej PRETTY WOMAN CUP – odsłona druga

Po raz drugi UKS „Return” Łomża był organizatorem Turnieju Pretty Woman Cup. W zawodach udział wzięło dziewięć Pań, trenujących tenis dla czystej przyjemności. Koniecznie należy zaznaczyć, że wszystkie startujące tenisistki to… Mamy zawodników naszego klubu.

Turniej przebiegał w rodzinnej atmosferze, gdyż odważnym Mamom kibicowały dzieci oraz mężowie.  Każda zawodniczka chciała stanąć na wysokości zadania i zaprezentować swoją najlepszą grę. Na trybunach dzieci ściskały kciuki za swoje Mamy, mężowie patrzyli z podziwem na własne żony, zagrzewając do walki, czasem podpowiadając taktykę gry. Kibice udane akcje nagradzali brawami i okrzykami podziwu.
Podsumowanie wyników tego Turnieju przedstawia się następująco:
I MIEJSCE- ANNA DOBRZAŃSKA (obrończyni tytułu z zeszłego roku) (mama Magdy)
II MIEJSCE- ANETA WIKTORZAK (mama Natalii)
III MIEJSCE- ANNA PRZYBYSZEWSKA (mama Kuby, Kasi i Krzysia)
Wyróżnienie I: Agnieszka Cyndzas (mama Majki i Bartka)
Wyróżnienie II: Ewa Czerwińska (mama Oli i Izy), Jagoda Karwowska (mama Izy i Adama), Iwona Rafałowska (mama Pauli i Błażeja), Alicja Szepelska (mama Ady i Anity), Magda Warnajtys (mama Natalii i Michała) 
Wszystkim zawodniczkom gratulujemy odwagi i determinacji sportowej! Z pewnością Mamy dały dobry przykład swoim dzieciom- dorastającym  tenisistom i tenisistkom, udowadniając jak należy cieszyć się ze zwycięstwa i jak godnie znosić porażkę!

Udostępnij