Aktualności

Data dodania: 15 stycznia 2019

Aniela i Sandra drugie w deblu w Radomiu

Sandra Bałdyga i Aniela Galińska, zawodniczki UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym, zajęły drugi miejsce w grze podwójnej w Turnieju Tenisa AT Masters w Radomiu. W zawodach wystartowało 16 tenisistek w wieku do lat 12 z Radomia, Krakowa, Warszawy, Łodzi i Łomży.

Organizatorem imprezy była Akademia Tenisowa MASTERS  Radom. Jak przekazuje trener Tomasza Waldziński w grze podwójnej nasze tenisistki w drugiej rundzie 6/3 6/4 wygrały z Amelią Piasta (AT MASTERS Radom) i Michaliną Sobol (Stowarzyszenie AG TENIS CHORZOWSKA w Radomiu). W meczu finałowym Aniela z Sandrą 6/0 6/2 przegrały z Zuzanną Zembrzuską (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) oraz Wiktorią Chmielewską (AT MASTERS Radom).

W singlu  Aniela Galińska w pierwszej rundzie zagrała z Kariną Woźniak (MKT Łódź) wygrywając mecz wynikiem 7/6 (3) 6/1. W kolejnym meczu uległa Zuzannie Zembrzuskiej (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) wynikiem 6/0 6/2.
Natomiast Sandra  w  w drugiej rundzie turnieju  zmierzyła się z  Michaliną Sobol (Stowarzyszenie AG TENIS CHORZOWSKA w Radomiu) przegrywając spotkanie 6/2 6/1.

- Sandra z Anielą  rozpoczęły niedawno regularne starty w turniejach tenisowych. Cieszę się, że  rywalizacja sportowa sprawia im  radość, bo z tym u dziewczynek bywa różnie. Szybko się uczą zbierając doświadczenia turniejowe. Są zdolne i pracowite, a to dobry prognostyk na przyszłość – mówi Tomasz Waldziński.

Udostępnij