Aktualności

Data dodania: 29 sierpnia 2016

Kosowski zaskoczył w Warszawie i Wrocławiu

Wiktor Kosowski zawodnik UKS Return Łomża działającego przy III Liceum bardzo dobrze zaprezentował się startując w turniejach tenisa w Warszawie i we Wrocławiu. W Warszawie w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym młodzików Wiktor zajął trzecie miejsce w singlu i drugie w grze deblowej grając wspólnie z Wojtkiem Murawskim (Eurotenis Łódź).
- Największe wakacyjne osiągnięcie Wiktora to drugie miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym skrzatów we Wrocławiu – mówi trener Tomasz Waldziński. - Nasz tenisista wygrał tam cztery trudne mecze przegrywając jedynie w finale z turniejową jedynką Zgoła Goranem (AZS Poznań).

- W obu turniejach zarówno tym młodzików jak i skrzatów nasz zawodnik rywalizował ze starszymi i dużo wyżej klasyfikowanymi tenisistami z całej Polski – podkreśla Waldziński. - Uważam że turniej we Wrocławiu będzie przełomowym momentem w karierze naszego młodego tenisisty. Wiktor dość gładko pokonał tam między innymi turniejową dwójkę Barcika Nikodema (Serwicom Tychy), a także rozgrywał świetne mecze z tenisistami z czołówki kraju.
Wyniki meczów i tabelki turniejowe w załączniku.

Udostępnij