Aktualności

Data dodania: 26 czerwca 2012

Mistrzost Województwa Podlaskiego Skrzatów w Tenisie

Daniel Łaski został mistrzem województwa podlaskiego Skrzatów  w Tenisie. W finale turnieju rozgrywanego w Białymstoku na kortach Politechniki pokonał 7/6 7/6 klubowego kolegę Bartka Cyndzasa. Obaj chłopcy są zawodnikami UKS „Return” Łomża działającego przy III LO w Łomży. W deblu Daniel z Bartkiem zajęli II miejsce, przegrywając mecz finałowy z Szymonem Sokołowskim oraz Mateuszem Domańskim (obaj UKS „Sokół-Asy” Białystok) wynikiem 6/3 2/6 7/10.

Daniel w drodze do finału pokonał Szymona Sokołowskiego (UKS "Sokół-Asy" Białystok) wynikiem 6/2 6/2, Mateusza Domańskiego (UKS "Sokół-Asy" Białystok) 6/0 6/0 oraz Maksymiliana Sańczyka  (UKS "Sokół-Asy" Białystok) wynikiem 6/4 6/4.  
- Powiem szczerze, że liczyliśmy także na mistrzostwo w deblu. Myślę, że Daniel z Bartkiem po gładkich zwycięstwach w grze pojedynczej  poczuli się zbyt pewnie, zabrakło koncentracji i może trochę szczęścia tak potrzebnego przy rozgrywaniu tie-breków – mówi trener Tomasz Waldziński. - Na szczęście w tenisie dużo ważniejszy jest singiel, a tu mamy mistrza i wicemistrza województwa – dodaje z zadowoleniem.

Udostępnij