Warning: Attempt to read property "display_name" on bool in /home/klient.dhosting.pl/return/returnlomza.pl/public_html/wp-content/plugins/wordpress-seo/src/generators/schema/article.php on line 52

Aktualności

Data dodania: 22 czerwca 2012

Dwa turnieje – trzy medale

Adam Karwowski, zawodnik UKS „Return” Łomża, działającego przy III LO w Łomży trzykrotnie stanął na podium na Ogólnopolskich Turniejach Klasyfikacyjnych w Elblągu i Łęcznej. W Elblągu Adam w parze z Flawiuszem Czarneckim (KS Start-Wisła Toruń) zajęli trzecie miejsce w grze podwójnej. W singlu natomiast nasz zawodnik w drugiej rundzie przegrał z Łukaszem Zapałą (TKS Arka Gdynia). W Łęcznej Adam zagrał jeszcze lepiej zajmując trzecie miejsce w singlu oraz drugie w grze deblowej.

- Jesteśmy już na takim etapie, że z każdego ogólnopolskiego turnieju tenisa Adam przywozi medal – mówi Tomasz Waldziński, trener Adama Karwowskiego. - Jest bardzo ambitny i sukcesywnie robi postępy. Stanęliśmy jednak trochę „pod ścianą”, gdyż bardzo brakuje nam na co dzień dobrych sparingpartnerów aby kariera Adama prawidłowo się rozwijała.  Częste starty w turniejach w pewnym stopniu rekompensują nam te braki.  Jednak w najbliższym czasie planujemy wyjazdy do Warszawy na treningi i mecze kontrolne. Kolejny nasz ważny turniej to Mistrzostwa Polski Kadetów w Krakowie.

Wyniki meczów Adama Karwowskiego:
Gra pojedyncza:
I runda - BYE
II runda - Anis Lenartowicz, GKS górnik Łęczna, 6:0 6:0
Ćwierćfinał - Wojciech Sobieraj, MKT Łódź, 6:4 6:2
Półfinał – Piotr Śmietana, UKS Czarna 2:6 5:7
Debel: Adam w parze z Mateuszem Lipińskim, KT ‘Legia’ Warszawa :
Półfinał – Konrad Adamczuk, NST lubelskie / Dawid Kamil UKT Lublin 6:2 6:1
Finał – Konrad Słowik/Piotr Śmietana, obaj UKS Czarna 1:6 2:6

Udostępnij