Aktualności

Data dodania: 18 czerwca 2012

Zwycięska Anita

Anita Szepelska zawodniczka UKS „Return” Łomża działającego przy III LO w Łomży wygrała Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Tenisa w Ostródzie. Anita zwyciężyła w singlu i grze deblowej. Organizatorem imprezy był Klub Tenisowy „Budowlani Olsztyn”.

W półfinale singla Anita gładko pokonała miejscową tenisistkę Klaudię Tubielewicz wynikiem 6-1 6-0. Natomiast mecz finałowy był już bardzo zacięty. Nasza tenisistka w trzysetowym pojedynku ograła  Agatę Szczęsną KS "Budowlani Olsztyn" 3-6, 6-1, 11-9 (super tiebreak).
Finał debla:  Anita wspólnie z  Agatą Szczęsną pokonały- Klaudię Tubielewicz i Nikolę Żurawską  KT Lechia Gdańsk  6-1 6-0.
- Cieszy nas wygrany turniej. Taki sukces wpływa na zawodnika bardzo motywującą – mówi trener Tomasz Waldziński. - Anita po powrocie z turnieju nie myślała o odpoczynku tylko wspólnie z tatą przyjechała na korty zagrać w tenisa. To już drugie singlowe zwycięstwo Anity  poza granicami województwa podlaskiego. Łomżanka w kwietniu wygrała turniej tenisa w Łęcznej k/o Lublina.

Udostępnij