Aktualności

Data dodania: 2 października 2017

Mistrzostwa Województwa w tenisie

Wiktor Kosowski, zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym, został mistrzem województwa podlaskiego młodzików w tenisie. Wiktor, który jest uczniem Szkoły Podstawowej nr 7 w Łomży, wygrał turniej w Tabędzu koło Zambrowa.

Jak relacjonuje Tomasz Waldziński, trener tenisistów UKS „Return” Łomża, Wiktor w finale pokonał klubowego kolegę Adama Chojnowskiego 6/3, 6/3. W półfinale turnieju spotkali się Antek Śmiechowski (UKS Return Łomżą) i Łukasz Brzozowski (NST podlaskie). 
W grze deblowej zwyciężyli Wiktor Kosowski z Adamem Chojnowskim pokonując w finale braci Piotra i Pawła Czembrowskich (KT Okuła Białystok). 
Wiktor jest uczniem Szkoły Podstawowej nr 7 w Łomży. Adam Chojnowski uczy się w Publicznym Gimnazjum nr 6 w Łomży, a Antek Śmiechowski w Szkole Podstawowej nr 9 w Łomży. W turnieju UKS Return Łomża reprezentowali również Błażej Rafałowski - uczeń Szkoły Podstawowej nr 7 w Łomży oraz Mikołaj Kuskowski ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Łomży.

Udostępnij