Aktualności

Data dodania: 17 września 2012

Na podium…

Anita Szepelska zawodniczka UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży zajęła III miejsce w Mistrzostwach Miasta Warszawy w tenisie.
- Anita w ostatnim czasie zdobyła również tytuł Wicemistrzyni Województwa Podlaskiego w Tenisie (kat. skrzatki) - podkreśla Tomasz Waldziński, trener zawodniczki.

Turniej zorganizował Klub Tenisowy Radość 90 Warszawa, a w zawodach wystartowało 14 młodych tenisistek.
Mecz ćwierćfinałowy  Anita rozegrała z Karoliną Wilczyńską (NST Płock)  pokonując ją wynikiem 6/2 6/1. W półfinale  spotkała się z zawodniczką z WTS DeSki Warszawa- Anną Luizą Derecką. Po zaciętej grze nasza zawodniczka przegrała mecz w dwóch setach 3/6 4/6.

W rozgrywanych dwa tygodnie temu Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w Tenisie, Anita Szepelska zajęła dugie W finale  turnieju musiała uznać  wyższość Mai Makal (TT Stanley Białystok).  W grze  deblowej natomiast Anita wspólnie z Mają zajęły I miejsce.