Aktualności

Data dodania: 20 lipca 2010

Pracowite wakacje

Adam Karwowski, zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego "Return" Łomża działającego przy III LO w Łomży ma bardzo pracowite wakacje. W przeciągu sześciu tygodni Adam wystartował w pięciu ogólnopolskich turniejach klasyfikacyjnych. Jego sportowe plany pokrzyżowała trochę kontuzja prawego nadgarstka, której nabawił się podczas turnieju w Świdniku. Z powodu niedyspozycji Adam nie pojechała turniej do Radomia ale występy w kolejnych turach w Zamościu, Olsztynie i dwukrotnie w Warszawie możemy zaliczy do udanych.

W Turnieju w Zamościu Adam zajął III miejsce w grze deblowej. W Olsztynie natomiast po pięknej grze przegrał z aktualnym Mistrzem Polski Bartoszem Klukowskim (RKS "Okęcie" Warszawa) 6/3 5/7 2/6 . Start Adama w Turnieju w Warszawie to ćwierćfinał w grze singlowej i III miejsce w grze deblowej.
- Ta seria startów w turniejach najwyższej rangi to ogromny krok w przód w karierze tenisowej Adama - mówi Tomasz Waldziński, trener IUKS Return Łomża. - Nasz zawodnik ogrywa się z najlepszymi tenisistami w kraju, zdobywa niezbędne doświadczenie na korcie i w niedalekiej przyszłości na pewno doczekamy się zwycięstwa Adama w ogólnopolskiej imprezie tenisowej. Chciałbym jeszcze zaznaczyć, że Adam za rok będzie grał w tej samej kategorii wiekowej (młodzicy) co z pewnością przełoży się na jego wyniki sportowe.

Udostępnij