Warning: Attempt to read property "display_name" on bool in /home/klient.dhosting.pl/return/returnlomza.pl/public_html/wp-content/plugins/wordpress-seo/src/generators/schema/article.php on line 52

Aktualności

Data dodania: 31 sierpnia 2010

Turniej Tenisa Kobiet PRETTY WOMAN CUP

23 marca 2010 roku odbył się Turniej Tenisa Kobiet o wdzięcznej nazwie PRETTY WOMAN CUP. W turnieju wzięło udział dziewięć Pań. Większość tenisistek to Mamy zawodników naszego klubu UKS „Return” Łomża. Zawodniczki przybyły na turniej z licznym gronem kibiców- własnymi rodzinami. Z tego tytułu turniej przebiegał w miłej atmosferze.

W powietrzu czuć było małą tremę przed meczami, gdyż każda Pretty Woman debiutowała w sportowej roli. Warto dodać, że tenis jako forma rekreacji gości w ich tygodniowym harmonogramie całkiem od niedawna. 
Każda zawodniczka stanęła na wysokości zadania i zaprezentowała wysoką formę. Kibice przecierali oczy ze zdziwienia, nagradzali brawami długie, wymagające często poświęcenia akcje tenisowe.
Turniej odbywał się w systemie tie- breakowym a tabelka turniejowa była tak skonstruowana, aby każda zawodniczka mogła zagrać przynajmniej dwa pojedynki.

Podsumowanie wyników:
I miejsce- Anna Dobrzańska
II miejsce- Elżbieta Zabielska
III miejsce- Anna Przybyszewska

Wyróżnienie I : Jagoda Karwowska
Wyróżnienie II: Agnieszka Cyndzas, Iwona Święcica, Alicja Szepelska, Magda Warnajtys,  Aneta Wiktorzak.

Wszystkim tenisistkom gratulujemy sportowego ducha walki!!!

Udostępnij