Aktualności

Data dodania: 1 czerwca 2009

Skrzat z możliwościami…

Adam Karwowski, zawodnik UKS „Return” Łomża, dobrze zaprezentował się w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Skrzatów w Elblągu. W grze deblowej wspólnie ze swoim kolegą Mateuszem Smolnickim ( ST „Gem” Warszawa) zajął III miejsce. Turniej w Elblągu był kolejnym etapem przygotowań zawodnika przez Mistrzostw Polski Skrzatów, które odbędą się jeszcze w czerwcu.

W półfinale gry deblowej Adam w parze z Mateuszem Smolnickim, po zaciętej grze ulegli  5/7 6/2 10/3 parze  Karol Szczepański (Legia Warszawa) i Robert Liubis (RKS „ Okęcie” Warszawa).

W grze indywidualnej w pierwszej rundzie Adam pokonał Mateusza Larczyńskiego (NST pomorskie) wynikiem 6/0 6/2. W drugiej rundzie również gładko ograł Marcina Grzenia ( TKS „Arka” Gdynia) wynikiem 6/0 6/1. Natomiast w ćwierćfinale 6/3 6/2 uległ Robertowi Liubysowi z klubu RKS „Okęcie” Warszawa.

Adam jest uczniem piątej klasy Szkoły Podstawowej nr 10 w Łomży. Jak podkreśla Tomasz Waldziński, trener łomżyńskich tenisistów, Adam bierze udział w wielu ogólnopolskich  i wojewódzkich turniejach tenisowych przygotowując się w ten sposób do Mistrzostw Polski Skrzatów, które odbędą się w czerwcu.

Udostępnij