Aktualności

Data dodania: 4 stycznia 2016

Szepelska na podium w Poznaniu

Anita Szepelska zawodniczka UKS „Return” Łomża działającego przy III LO w Łomży zajęła 3 miejsce w singlu i 2 w grze deblowej z Martą Jaśkiewicz (AZS Łódź) w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Kadetek w Tenisie w Poznaniu. Tomasz Waldziński, trener zawodniczki podkreśla, że turniej był bardzo silnie obsadzony i wynik Anity jest powodem do dumy.

Anita Szepelska w pierwszej rundzie zawodów miała wolny los przysługujący rozstawionym zawodniczkom w turniejach. Następnie po bardzo ciężkim trzysetowym pojedynku pokonała Adriannę Łosiak z AZS Poznań 6(6)-7 6-1 7-6(0). W kolejnym meczu wynikiem 6-2 7-5 ograła Carolinę Cerowską z SKT Sopot. W półfinale turnieju niestety po trzysetowym i bardzo wyrównanym meczu przegrała z Zuzanną Szczepańską (KCT Masters Szczecin) wynikiem 6(8)-7 6-2 7-5.
- Jak widać na załączonej drabince w zawodach rywalizowały dziewczęta praktycznie ze wszystkich liczących się klubów tenisowych w Polsce – mówi Tomasz Waldziński. - Każdy mecz Anity był bardzo emocjonujący i pełen zwrotów akcji. Oglądając tenisowe pojedynki, do ostatniej chwili nie można było przewidzieć wyniku i wskazać zwycięzcy. Tym bardziej mamy powód do dumy.

Udostępnij