Aktualności

Data dodania: 13 lipca 2015

Szepelska w dobrej formie

Anita Szepelska, zawodniczka UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym, zajęła drugie miejsce w singlu i pierwsze w grze deblowej w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Kadetek w tenisie w Zamościu.
Łomżyńska tenisistka potwierdziła wysoką formę kwalifikując się podczas eliminacji w Bytomiu do turnieju głównego Mistrzostwach Polski Kadetek w tenisie

Organizatorem zawodów był KT Return Zamość. Jak relacjonuje Tomasz Waldziński, trener zawodniczki, Anita w drodze do finału pokonała  6/0 6/0 Szmerło Wiktorię (GKS Górnik Łęczna), Tymurę Joannę 6/2 6/1 (ZTT KT Return Zamość). W fiale przegrała z Psut Kingą 6/2 7/5 (KT Legia Warszawa). Natomiast w grze deblowej w parze z Psut Kingą w I rundzie pokonały 6/2 6/0 Michalak Klaudię/Szmerło Wiktorię ( obie GKS Górnik Łęczna). W finale gładko ograły parę Teresińską Alicję / Tymurę Joannę z wynikiem 6/0 6/0  (KT Return Zamość).

Anita Szepelska tenisistka potwierdziła również wysoką formę startując w Mistrzostwach Polski Kadetek w tenisie rozgrywanych w Bytomiu. Anita wygrywając eliminacje zakwalifikowała się do turnieju głównego Mistrzostw Polski (drabinka turniejowa rozpisana tylko na 32 zawodniczki). Nasza tenisistka po zaciętym pojedynku pokonała w I meczu Bobik Dominikę KT Wrocław 6/2 1/6 6/0. W II rundzie przegrała z Zajdą Magdaleną (BKT Adventage Bielsko- Biała) 0/6 1/6.

- Cieszy nas wysoka forma naszej tenisistki dlatego już w środę wyjeżdżamy na OTK do Krosna! - dodaje Tomasz Waldziński.

Udostępnij