Aktualności

Data dodania: 4 września 2013

Tenisiści jadą do Łomży

32 tenisistów z Polski, w tym aktualny Mistrz Polski do lat 21 - Wojciech Lutkowski (KT Legia Warszawa), będzie rywalizowało w Łomży. Już w czwartek na kortach III Liceum Ogólnokształcącego rozpoczyna się największa tenisowa impreza.
- Cieszymy się, że czołowi polscy tenisiści przyjadą do Łomży, a miłośnicy tego wspaniałego sportu będą mogli podziwiać tenisowe pojedynki na bardzo wysokim poziomie – mówi Ewa Waldzińska, dyrektor Turnieju.

Będzie to już IX edycja Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Mężczyzn w Tenisie „Nadzieja Cup”. Impreza znajduje się w kalendarzu Polskiego Związku Tenisa, co sprawia, że przyjeżdżają na nią zawodnicy zajmujący czołowe miejsca w rankingu PZT.  Niektórzy z nich już dotarli do Łomży i rozpoczęli przygotowania. We wtorek z kortami zapoznawał się  Wojciech Lutkowski (KT Legia Warszawa) aktualny Mistrz Polski do lat 21.
- Liczymy, że korty przy III LO będą wypełnione przyjazną, sportową atmosferą, a nasza Łomża na kilka dni zamieni się w „tenisowe miasteczko” - mówi Ewa Waldzińska. 
Pierwsze turniejowe rozgrywki zaczynają się w czwartek od godziny 9. a finał planowany jest w niedziele o godzinie 11.

Udostępnij