Aktualności

Data dodania: 17 października 2007

Turniej Skrzatów

W Białymstoku zakończył się Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów w Tenisie, w którym wystartowało trzech naszych zawodników - Konrad Wyszyński, Kacper Zalewski i debiutant Adam Karwowski.Dwunastolatkowie Konrad i Kacper zamknęli letni sezon gier udanymi występami.

Do finału turnieju deblowego zakwalifikowali się obaj, grając jednak po przeciwnych stonach siatki. Ostatecznie po wyrównanym pojedynku I  miejsce zajął Konrad Wyszyński wspólnie z Piotrem Andraką (TT "Stanley" Białystok) pokonując parę Kacper Zalewski i Wojciech Bauer (UKS "Sokół - Asy" Białystok).
W finale singla Konrad Wyszyski zajął II miejsce przegrywając starcie z Wojciechem Bauerem.
Nasz najmłodszy zawodnik Adam Karwowski po bardzo zaciętej walce uległ Kacprowi Łacińskiemu (TT "Smecz" Białystok).
- Adam pechowo przegrał pierwszego seta, miał już dwie piłki setowe ale zabrakło trochę  spokoju i  doświadczenia -  w końcu to jego pierwszy mecz na wyjeździe. Należy podkreślić fakt, że Adam ma dopiero dziesięć lat a kategoria wiekowa skrzaty trwa do lat dwunastu - mówi trener Tomasz Waldziński.

Konrad i Kacper zagrali po raz ostatni w kategorii Skrzaty. Teraz rozpoczną sezon zimowy już jako Młodzicy. Liczymy na również udane starty.

Udostępnij