Aktualności

Data dodania: 8 września 2010

Turniej Tenisowy Nadzieja Cup rusza…

Już wkrótce łomżyniacy będą mieli możliwość podziwiać tenis na najwyższym krajowym poziomie. Od piątku po raz szósty rozpoczyna się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Mężczyzn w Tenisie „Nadzieja Cup”. Tym razem zaszła konieczność zmiany miejsca rozgrywania turnieju ze względu na prace remontowo- budowlane toczące się przy III Liceum Ogólnokształcącym. W tym roku wszystkich miłośników tenisa zapraszamy do Kozła koło Kolna.

-  Drabinka turniejowa zaplanowana jest na 32 zawodników …i właśnie tylu tenisistów potwierdziło swoją obecność. Przeglądając zgłoszenia turniejowe można rozpoznać wiele nazwisk młodych tenisistów z czołówki Polski. Przybywają do nas zawodnicy z odległych klubów w Polsce m.in. Częstochowa, Bielsko- Biała, Wałbrzych, Bytom, Sopot, Bełchatów, Łódź, Pabianice Chorzów, Łęczna. Swój udział potwierdziło też kilku tenisistów z Warszawy oraz Białegostoku. W turnieju zagrają również młodzi tenisiści z Łomży, którzy jak co roku na Nadzieja Cup zdobywają doświadczenie zawodnicze i podpatrują umiejętności starszych kolegów z kortów.
Wszystkich miłośników tenisa zapraszamy do wspólnego kibicowania, trzymajmy kciuki za pogodę!!! Organizatorami  imprezy są oczywiście: III Liceum Ogólnokształcące w Łomży, Radio Nadzieja, UKS ”Return” Łomża

Udostępnij